Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:52 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: проклятие илинови [re: kotence777]  
Автор varadave ()
Публикувано30.12.09 16:43



Ами нищо......Нещо в последно време не ми се отдава да мисля,та избягвам да го правя.......

_________________________________________________________________

Да така е...умните не мислят много ...те остъпват затова малоумните управляват света на виртуала!
Тя една гъска мислила и мислила.............


А по темата... за "Проклятието на Тао квадратурата... стигам до следния
извод ...някои индивиди са забележими само в надуто сьстояние...

Редактирано от varadave на 30.12.09 17:07.



Тема Re: проклятие илинови [re: varadave]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано30.12.09 17:35



хахха ха ха ха ха хааааааааааа

за едно мое мнение - 4 твои




лекувай се



Тема Re: проклятие илинови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано30.12.09 17:38



хм, жалко, надявах се да кажеш нещо смислено и интересно, щото


така или иначе баба ти Варадаве спами яко с простотии



Тема Re:нови [re: varadave]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано30.12.09 19:41



Много, много хубаво казано



Do what works or do what's right?

Тема Re: проклятие илинови [re: Rose*]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано02.01.10 19:57



Въпросният Т-квадрат е аспект, който носи напрежение. Напрежението, от една страна, означава неприятности, но от друга хора без (или почти без) аспекти на напрежение в хороскопа рядко се отличават с ярка индивидуалност - напрежението е необходимо, за да се изградиш като личност. При теб, вероятно, напрежението до голяма степен е свързано с въпросите на самостоятелността и себеутвърждаването - дали да правиш нещата сама или в сътрудничество с другите, дали да правиш това, което си си наумила или да се вслушваш в съвети. Това са проблеми, които се повтарят, изникват на различни равнища и никога не намират окончателно разрешение. От друга страна, върхът на квадрата е в дома на любовта (но също така и творчеството, и на драматизацията на нещата). Затова в любовта при теб винаги присъства това напрежение, свързано със самостоятелността. Марс в пети дом означава предприемчивост и смелост в отношенията с противоположния пол, но е възможна и известна агресивност в зависимост от аспектите. Е, не в смисъл, че налиташ на бой

- вероятно в други форми. Със сигурност на моменти можеш да бъдеш и обаятелна и така да печелиш (венера в първи дом).
Важно е, според мен, да можещ да погледнеш отвъд емоциите, които генерира този напрегнат аспект. Според мен съдържа скрит творчески потенциал - в някаква художествена област:рисуване, сценични изкуства, поезия или друго - възожните "сцени" за творчество са много и е добре да погледнеш в себе си и да откриеш този потенциал.
Е, надявам се, че няма да се сърдиш ако не съм познала, ЧНГ

Don't tell me what I can't do

Тема Re: проклятие илинови [re: amazonian]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано02.01.10 21:14



хах, няма да се сърдя, особено ако не твърдиш на 100 процента, че си права и няма друго мнение и ако не ми обещаваш да ме ,,оправиш,, в живота както ми се е случвало вече тук



ще взема в крайна сметка да творя нещо, не е като да не ми е дал Господ

благодаря ти за отделеното време - сега пак ще го прочета



Тема Re: проклятие илинови [re: amazonian]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано02.01.10 22:23



Затова в любовта при теб винаги присъства това напрежение, свързано със самостоятелността.
---------------------------------------------------------------------------------------------

само това не го разбрах - винаги съм била самостоятелна и никога не съм търсила облаги или каквото и да било от партньорите си



Тема Re: проклятие илинови [re: Rose*]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано03.01.10 00:08



Добре, да го наречем не напрежение, а "твърдо отстояване на позицията" - всъщност разликата не е голяма



Don't tell me what I can't do

Редактирано от amazonian на 03.01.10 00:09.



Тема Re: проклятие илинови [re: amazonian]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано03.01.10 17:02



твърдо отстояване на позицията с луна във везни

как става това ?!?!?!





Тема Re: проклятие илинови [re: Rose*]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано03.01.10 18:19



твърдо отстояване на позицията с луна във везни
как става това ?!?!?!

Със слънце в овен



Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.