Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:08 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано27.12.09 14:28



но съвпад с десцендента все пак

Метни ми и на мен една такава,ако нямаш против



Тема Re:нови [re: varadave]  
Автор varadave ()
Публикувано27.12.09 14:32



А и да не забравяме значението на луната ,която е отражение на егото...
тя контролира потока на енергията между "аз "и "ти" хармонията или дисхармонията между двата пола на батерията "+" и "-".
Всякакви нарушения и пречки на енергетичния поток водят до задръстване,
експлозия и неумение на манас (разума) да се влее с джива(личността) и
ахамкара(его).Луната е социална планета,нативни които не умеята да се асоциират със социума не могат или имат проблеми с взаимното внимание и
уважение ,компоненти които предналежат към партньорството.
Всякакви дисхармонични аспекти на луната водят също до феномена...

"Стара мома"

.

Редактирано от varadave на 27.12.09 14:39.



Тема Re:нови [re: varadave]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано27.12.09 14:38



И все пак, варадаве, за мен има малка разлика дали "старата мома" или "стария ерген" са такива по свой избор или по стечение на обстоятелствата :)
Има хора, които прекрасно си функционират и без да са непременно интегрирана част от социума и са щастливи така.
А има и такива, които се стремят към нещо, което все им се изплъзва ...

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано27.12.09 14:53



"Стара мома" и "стар ерген".......много остарели понятия.В днешно време доста хора живеят без брак,което си е равносилно.Един подпис нищо не прави,но е хубаво да го има.
П.П.Пак забравих да дам този линк

На който му се занимава да гледа карти..... Само,че съм попадала на картата на Ева Браун с различен асцендент....та не приемам за 100% вярни картите публикувани тук.Въпреки това има търсене по категории и дори да не са всички карти верни,пак е полезно......

Редактирано от kotence777 на 27.12.09 15:17.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано27.12.09 16:18




Линк към картата на Ханс Кристиан Андерсън.Тук твърдят,че никога не е имал сексуален контакт......



Тема Re:нови [re: kotence777]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано27.12.09 17:24



Никога?



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано27.12.09 17:33



Ами така пише........ Пък знае ли човек,не вярвам да са му "светили"





Тема Re:нови [re: kotence777]  
Автор evrika ()
Публикувано27.12.09 17:59



Котенце, не е имал с жена, но с мъже да, преди години по ред причини ми се наложи да се ровя подробно в биографията му. Ама аз не се сещам къде да погледнеш за такава опция в хороскопа му, може би хороскопите на големите модни дизайнери, много от които предпочитат мъжете, биха подсказали някаква тенденция при планетите, от която да се вижда каква е вероятната сексуална ориентация...
/Тук пък трябва да вметна идеята, която ми се върти в главата от твоята тема, че на времето са се замонашвали много девствени момичета и са оставали за цял живот в манастирите, значи би трябвало такава предопределеност - неомъжена и девствена за цял живот или както пише в дебелите книги, че са ги наричали "невести на Господа" - да е откриваема в един хороскоп.../



Тема Re:нови [re: evrika]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано27.12.09 18:13



Е аз за това казах,че "не са му светили"

100% не може да се вярва на външни източници
Иначе на доста дизайнери в хороскопа има съвпад венера-нептун.Аз също лично имам 2ма приятели,които са гейове 100% и те имат също венера-нептун.Единия в 10ти дом, другия на асцендента венера-нептун и уран в съвпад. Втория е много,много красив мъж Два метра висок и с едни тръпчинки на бузките.Има брат близнак (разнояйчен),май около 10 мин им е разликата,той не е гей.Имам и още един познат с венера-нептун съвпад на МЦ,според мен има наклонност към мъже,но с предпочитание към жени.
Но не знам само един аспект венера-нептун,нищо не значи.Трябва и други подкрепящи фактори..... Не съм търсила специално това в картите.



Тема Re:нови [re: kotence777]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано27.12.09 18:36



По принцип мисля,че аспектите на венера с уран,нептун и плутон (до някъде) придават някакво особено излъчване на човек и доста известни личности имат такъв аспект........


Ето няколко модела:
Венера-нептун
Венера-уран
Венера-уран-плутон
Венера-уран-нептун-плутон
Горните карти съм ги отваряла произволно........ Можете да разгледате и други карти от първия линк.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.