Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Rose*]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано01.01.10 16:33



не бъди наивна. Няма как със сигурност да знаеш дали някой си е 100% хетеро и няма абс никакви аспирации към собствения пол. Това, че никога нищо не е показал по никакъв начин не значи че в себе си не крие страшна истина.

.
То човек сам за себе си понякога не е сигурен дали няма нещо сбъркано, камо ли другите да го познават съвсем



Тема Re:нови [re: kotence777]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано01.01.10 16:34



значи и да му легнеш в леглото пак не може 100% да си сигурен, както вече казах



Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано01.01.10 16:47



Ще да е накоя кака с прекалено високи изисквания и очаквания, с точно конкретни претенции и предпочитания, не особено склонна на компромиси и за капак - почти напълно самодостатъчна.
Ще се води от принципа "по-добре сама, отколкото зле придружена" и няма да е склонна към кратки авантюри и несериозни обвързвания на база сексуален порив например.
Каже ли "Да", ще го мисли наистина и ще е след сериозно обмисляне на "кандидатурата".
Намеренията й ще се трайни и дългосрочни.
Това в случая, че все пак има интерес към нея, топката е в нейното поле и е осъзнала нуждата от някой, който да я допълва


Ако не може да търпи никой до себе си и си е абсолютно самодостатъчна, то ... и такива хора има

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано01.01.10 16:50



значи и да му легнеш в леглото пак не може 100% да си сигурен, както вече казах И аз го потвърждавам

Нали така моята приятелка завари ГОДЕНИКА си в леглото с мъж....... Което не е много смешно в интерес на истината.... Да ти изневерят с жена е едно,ама с мъж..........не знам как се преживява подобно нещо.Дано никога да не ми се случи.

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано01.01.10 17:31



Ще да е накоя кака с прекалено високи изисквания и очаквания, с точно конкретни претенции и предпочитания, не особено склонна на компромиси и за капак - почти напълно самодостатъчна.
Ще се води от принципа "по-добре сама, отколкото зле придружена" и няма да е склонна към кратки авантюри и несериозни обвързвания на база сексуален порив например.
Каже ли "Да", ще го мисли наистина и ще е след сериозно обмисляне на "кандидатурата".
Намеренията й ще се трайни и дългосрочни.

Браво,много,много добре го каза!
Обикновено жените са сами поради горната причина.Ако нямат големи изисквания не е проблем да се "комплектоват" с нещо посредствено......Което пак ме навежда на мисълта за сатурн намесен в тази работа.Все пак сатурн си има големи изисквания.Например сатурн във везни или сатурн в 7ми.Което не значи,че не се женят,но си изисква време да намерят човек да им пасне на повечето претенции.Какво ще кажете вие за познатите ви със сатурн във везни?Всички ли са бракувани?Моите повечето не.Иначе като гледам по-старите набори сатурн във везни (1951-1952 и т.н) са женени (поне моите познати)..... Та явно и сатурн във везни си е труден да се реши на такава крачка,но и те се женят по някое време....Само един "гол сатурн" не е достатъчен,забавя,но не възпрепятства брака.Зависи къде е,какво аспектира,господаря на 7ми и венерата как са поставени.....и т.н.
П.П. Освен пак да пусна ликн към този сайт


NikiFin,погледни го.Тук има много натални карти на хора без или с късен брак.Казах ти какво мисля,на базата на карти,които съм разгледала,но моите очи виждат различно.Може ти да забележиш нещо,което не съм уловила. И Варадаве и Гали дадоха мнение,разгледай картите....Още един чифт очи не са излишни. На готово знание трудно се получава......да не кажа невъзможно.Практика му е майката....Дискусиите са много полезни,но трябва сама да намериш работещата формула за теб......

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: Кои зодии жени са най склонни към късен бракнови [re: kotence777]  
Автор varadave ()
Публикувано01.01.10 17:45



Жените...много искат


А какво искат мъжете?



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано01.01.10 17:45



Виливар,още ти чета изказването и му се радвам колко е точно. Ама наистина по-добре сама,отколкото зле придружена.Все пак брака е за цял живот.Той събира хората в добро и зло,в бедност и богатство,в здраве и в болест.....И това не са клишета!!!!За да се встъпи в брак,човек трябва да е готов да изживее всички възходи и спадове с човека до него,и не само.....Да го подкрепя каквото и да стане.За мен брак сключен с идеята,че всичко ще е само розово е потенциално приключил при първата по-сериозна криза.

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!


Тема Re: Кои зодии жени са най склонни към късен бракнови [re: kotence777]  
Автор varadave ()
Публикувано01.01.10 17:54



да се намери точния човек ...няма точен човек...
колко точни бракове не са вече точни

.



Тема Re: Кои зодии жени са най склонни към късен бракнови [re: varadave]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано01.01.10 18:53



да се намери точния човек ...няма точен човек...
колко точни бракове не са вече точни.

Именно,защото всеки си мисли само за "розовото",а не е готов да застане с партньора си в трудното.Или се жени, ЩОТО ТАКА ТРЯБВА.....а не,защотото чувства,че е готов да отиде с човека до него и накрая на земята....... Брака е голям компромис,но....човек и добре да живее....се жени

Това е Хайде стига толкова философстване от мен.....не е толкова важно моето схващане за нещата,а астрологичните доводи ги казах.Няма какво да добавя и да подкрепя астрологично.Ако някой забележи нещо интересно в картите......ще се радвам да го сподели.А иначе само за дрън-дрън общи лафове може и до утре да се говори.......

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: Кои зодии жени са най склонни към късен бракнови [re: kotence777]  
Автор varadave ()
Публикувано01.01.10 19:19



А иначе само за дрън-дрън общи лафове може и до утре да се говори.......
_________________________________________________________________
Права си

.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.