Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моля, дайте ми подкрепа!  
Автор MElGAN (морско момиче)
Публикувано12.12.09 00:13



Можем ли да бъдем щастливи заедно? Трябва ли да положа някакви усилия или няма да си струва инвестицията на време в тази връзка?
Аз съм родена на 15.08.1983, 17.20 часа, в Бургас.
Той е на 24.05.1972, 10.30, в Прешов (Prešov) Словакия.
Ще съм благодарна на всеки, който ми помогне!


Бъдете здрави!

Животът е прекрасен!

Тема Re: Моля, дайте ми подкрепа!нови [re: MElGAN]  
Автор skydriver (казанлъшкия)
Публикувано12.12.09 04:58



Тия хора тук не са ясновидци и не предсказват такива ти ми работи.А ти сама можеш да си отговориш на въпроса стига реално да прецениш нещата около вас двамата.Ако някой тук ти отговори "ДА"и живота ти поднесе неприятни изненади,чисто човешки можеш да го обвиниш в лъжа.



Тема Re: Моля, дайте ми подкрепа!нови [re: MElGAN]  
Автор skydriver (казанлъшкия)
Публикувано12.12.09 05:02



По моите изчисления човека който е точно за теб се намира в провинция Дъон Жи Зиъ в Китай.Роден е в точното време на точното място.



Тема Re: Моля, дайте ми подкрепа!нови [re: MElGAN]  
Автор feirofin (непознат )
Публикувано12.12.09 14:16



Нямаш никакъв шанс. Да не ти обяснявам, но това е.



Тема Re: Моля, дайте ми подкрепа!нови [re: MElGAN]  
Автор Valery 72 (минаващ)
Публикувано12.12.09 15:59







Редактирано от huanji на 13.12.09 11:39.



Тема Re: Valery 72нови [re: feirofin]  
Автор skydriver (казанлъшкия)
Публикувано12.12.09 20:24



Според теб какво означава това момиче да вкара данните си ,да "натисне бутона и да изчисли възможностите си с това момче".Това не е калкулация на чушки и домати Valery.Успеха във връзката между мъжа е жената се крие в духовността,а не в математиката и нейните изчисления,защото чисто статестически(математически)поне 200 000 души ще бъдат "идеалния" за целта кандидат.Не се опитвай с тези твои "изчисления"да заблудиш момичето търсещо помощ.Дори и да имам някои съмнения относно Астрологията мисля,че има доблестни и състрадателни хора практикуващи я,които не могат да си позволят да заблуждават хората търсещи помощ,ако за момента не са сигурни.
Аз те съветвам да не се доверяваш на тази "математика",защото тя е безчувствена за разлика от живия астролог който стои пред теб и се опитва да ти помогне.

Редактирано от skydriver на 12.12.09 20:26.



Тема Re: Valery 72нови [re: skydriver]  
Автор Valery 72 (член)
Публикувано12.12.09 21:49



Прав си ,но мисля,че въпроса е зададен във форум,където отговорите са в такъв формат.Приемам,че хората в някаква степен духовно се познават.Аз самата в момента съм относително начинаеща,затова отговарям по този начин.Надявам се,че някой от опитните ще съдейства повече.



Тема Re: Valery 72нови [re: Valery 72]  
Автор skydriver (казанлъшкия)
Публикувано12.12.09 23:40



Благодаря мила.Не съм искал да те нападам.Успех!!!



Тема Re: Моля, дайте ми подкрепа!нови [re: MElGAN]  
Автор galy ()
Публикувано13.12.09 12:11



Така поставена темата - "Моля, дайте ми подкрепа" - дали предполага отрицателен отговор на въпроса "можем ли да бъдем щастливи заедно"? Ако искаш подкрепа, потърси я при приятели или в някой друг клуб, където ще те окуражат. Може би имаш нужда просто да говориш за това. Един обективен астрологичен поглед може да не е онова, което очакваш.

Не съм гледала картите.



Тема Re: Моля, дайте ми подкрепа!нови [re: galy]  
Автор inkp (Ив)
Публикувано14.12.09 11:37



така е

"Когато печелиш, незнаеш какво губиш,
когато губиш, незнаеш какво печелиш.
"



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.