Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема досиетата Хнови  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано07.12.09 19:48



Има ли хора, при които предсказателната астрология не работи ? Защо?

Защо толкова време уж дипломирани астроложки тук не могат да нацелят и предвидят едно събитие като хората за цяла година /свидетели сте на неуспешните прогнози на леля В/ ?

Има ли хора, които са нерешими случаи ?



Тема Re: досиетата Хнови [re: Rose*]  
Автор Lillie ()
Публикувано07.12.09 20:48



При мен работи, зависи кой какво и как прогнозира. Последната ми прогноза се сбъдна едно към едно, касаеше мен самата или по-точно моя близка.

По лични въпроси се обръщам към други колеги астролози, само за да потвърдя това, което аз самата виждам.



Тема Re: досиетата Хнови [re: Lillie]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано07.12.09 20:58



за теб знам, казвала си го и друг път, а и от теб знам, че е по-добре и други да коментират за близките ти

но имала ли си случай на човек, чието бъдеще не можеш да прогнозираш и ако да - защо смяташ, че не се получава прогнозата при него?



Тема Re: досиетата Хнови [re: Rose*]  
Автор Lillie ()
Публикувано07.12.09 21:17



Не съм се засилила никому да прогнозирам. Но ако съм емоционално обвързана с даден човек, някои важни моменти от хороскопа могат и да ми се изплъзнат, ако не съм достатъчно обективна.



Тема Re: досиетата Хнови [re: Lillie]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано07.12.09 23:07



малко или много правиш прогнози на близки хора, приятелки...

но аз питам друго - мислиш ли, че съществува група хора, чиято съдба АКО решиш - няма да можеш да прогнозираш /извън близки и роднини/ и защо?

има ли НЕразгадаеми ?



Тема Re: досиетата Хнови [re: Lillie]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано07.12.09 23:15



Ей, ти си била като оракул.



Тема Re: досиетата Хнови [re: Rose*]  
Автор Lillie ()
Публикувано07.12.09 23:19



Мислиш, че ти си една от тях, т.е. от онези, на които трудно се познава? 2013-та не е толкова далеч.





Тема Re: досиетата Хнови [re: Lillie]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано07.12.09 23:33



Ако искаш да ми отговориш - не го прави с въпрос.
Не съм се разбързала нито за 2013, нито за 2010.

Мисля, че темата не беше за мен, а за хората по принцип.

Не знам защо от едно време насам ми се струва, че ме взимаш леко на подбив. Което е твое право, разбира се, но не смятам, че със сериозните хора тук съм се държала несериозно или не на ниво.



Тема Re: досиетата Хнови [re: Rose*]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано08.12.09 00:04



Аз отдавна виждам, че те взима на як подвиг и това ми харесва!



Тема Re: досиетата Хнови [re: Rose*]  
Автор Lillie ()
Публикувано08.12.09 00:36



Шегувам се, Роуз, в тоя клуб и без това не може да се говори сериозно. Къде ти е чувството за хумор?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.