Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:45 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: досиетата Хнови [re: varadave]  
Автор rigel3 ()
Публикувано16.12.09 10:55



То си личи кой е гола вода.

Като правиш ректификация без събития за друго няма какво да говорим. Аз ако съм аматьор ти тогава какво трябва да си - аматьор на н-та степен, където н клони към безкрайност. А пък за това колко познаваш пък съвсем да не говорим. То май шанса да познаеш е по-малък от това да спечелиш от тотото. И нямам предвид само хороскопа на Роуз. За профи изкривяванията ти - очевадни са. Иди се прегледай и ако успеят да те излекуват може и да ги видиш.



Тема Достатъчно ребятанови [re: rigel3]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано16.12.09 14:44



Довечера ще почистя и бъдете добри. Никой не познава и без това, за което - слава богу. Ако нещата в тоз свят бяха толкова прости и предсказуеми, щеше да е голяма идиотщина...






Тема Re: Достатъчно ребятанови [re: huanji]  
Автор rigel3 ()
Публикувано16.12.09 16:31



И защо ще чистиш? Добре, че поне този път предупреждаваш, та да направя копие на по-интересните неща, които ще изчистиш. Добре ще е поне да е избирателно, не като миналия път да забършеш и интересните теми.

"Никой не познава и без това, за което - слава богу. ..."

Ти как разбра, че никой не познава? Изучаваш йога и даваш мнение за астрологията, без въобще да имаш понятие за нея?? Аз писах защо астролозите не познават, ама като искаш другите да не знаят това и други интересни неща, забърсвай. И като се появят други теми, свързани повече с астрологията, и тях забърши.



Тема Re: Достатъчно ребятанови [re: rigel3]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано16.12.09 16:39



Мислех да забърша това, дето се разправяте, но не е фатално. По- скоро да не ескалира.






Тема Re: Достатъчно ребятанови [re: huanji]  
Автор rigel3 ()
Публикувано16.12.09 16:43



За него съм съгласен, щом е избирателно.

Миналия път забърса направо 2-3 дена, в които имаше интересни неща и тамам да ги копира и ги няма.



Тема Re: Достатъчно ребятанови [re: rigel3]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано16.12.09 16:54



И тогава е било избирателно, просто отговорите са били някъде в клона след основното изтрито мнение. По правило, чукчите са корав народ и съм свикнал вече, че колко да си декламирам песната, да не се пише след такива мнения сериозни неща, пак ще има недочели.






Тема досиета X , Y ... & Йнови [re: Rose*]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано17.12.09 10:10



Има ли хора, при които предсказателната астрология ДА работи ?





Тема Re: досиета X , Y ... & Йнови [re: van_helsing]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано17.12.09 13:38



чети по-внимателно и не ми задавай огледални въпроси

ако не знаеш отговора - ами трай си като мен





Тема Re: досиета X , Y ... & Йнови [re: Rose*]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано17.12.09 15:59



че кво има толкова за четене? па и отговора е ясен...





Тема Re: досиетата Хнови [re: Rose*]  
Автор inkp (Ив)
Публикувано18.12.09 11:32



има такива хора
на които астрологията не може да им каже нищо
аз лично познавам един такъв човек

"Когато печелиш, незнаеш какво губиш,
когато губиш, незнаеш какво печелиш.
"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.