Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: хей, благодарянови [re: rigel3]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано09.12.09 14:43



а да ти каже ,,Ти не я слушай Галя, аз за един месец ще те оправя в живота,, ?!?!

кой е този, който ще ти ,,оправи,, живота ?!?!

аз поне още магьосници не познавам

луда работа

но да се абстрахираме от нея


интересно ми е дали за опитен астролог важни събития в живота на човек могат да му се изплъзнат, защото е непредсказуем в решенията си



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано09.12.09 14:47



не, темата изобщо не е свързана с нея, тя е лошият пример, който имам и който ме доведе до тези въпроси, но изобщо не я касае нито като човек, нито като каквото там работи

ако се дразня от някого - нямам никакъв проблем да му го кажа в прав текст
не говоря за нея и
забравяме за нея
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
има ли хора, които не могат да бъдат предсказани? Не търсим вина или качества на астролога, а някаква специфичност на тази група от хора, ако изобщо има такава?



Тема Re: хей, благодарянови [re: Rose*]  
Автор rigel3 ()
Публикувано09.12.09 15:08



Зависи докъде ти е развитието. Обикновено става изведнъж и сам се "оправяш" (поне така пише по книгите). Астрологът може да ти помогне да се "оправиш". Нататък самостоятелно.

В крайна сметка затова сложих т.4.2.

"интересно ми е дали за опитен астролог важни събития в живота на човек могат да му се изплъзнат, защото е непредсказуем в решенията си"

Не разбрах астролога или човека ако е непредсказуем. Иначе астролога също е човек, и той може да пропусне или да му се изплъзне нещо. Колкото е по-опитен, толкова по-малко ще са тези изплъзвания. Би трябвало да открива важни събития (ако са решени проблемите по точките от предишния ми пост). А и да има неточности, като има обратна връзка, както писах по-горе, ще може да се коригира.



Тема Re: хей, благодарянови [re: rigel3]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано09.12.09 16:02



тя имаше предвид под оправяне разни магии
както и да е, забравяме за нея
-----------------------------------------------------------------------------------
разбира се, че имам предвид човекът Х да е непредвидим, а не астролога :)))
има ли непредвидими за астролога хора, при условие, че всички изисквания за успешно разчитане на бъдещите събития са налице

ти ходил ли си при астролог и ако да - как беше?



Тема Re: хей, благодарянови [re: Rose*]  
Автор rigel3 ()
Публикувано09.12.09 16:24



Теоретично не би трябвало да има непредвидими за астролога хора. Ако има, значи е омазал прогностиката.



Ходих при астролог, после ходих на астрологични курсове и вече не ми се налага да ходя на астролог. Сам си помагам с астрологията. Една астроложка ми каза неща, които ми помогнаха. При друга по-добре да не бях поръчвал хороскоп.

Редактирано от rigel3 на 09.12.09 16:31.



Тема Re: хей, благодарянови [re: rigel3]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано09.12.09 16:35



това къде в София или ?

аз нали си чакам мъжа на живота към 2013 - може и аз да задобрея в астрологията до тогава, нали трябва да се забавлявам все някакси :))))



Тема Re: досиетата Хнови [re: Rose*]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано09.12.09 19:19



Ми тогава предупреждавай, като питаш сериозно.
То аз пак не съм много убеден, че питането е сериозно, ама айде .. от мен да мине, щом като казваш е сериозно.
Няма повече да опростявам темата, но да не стане много сложна?
И кво сега?



Тема Re: досиетата Хнови [re: lvony33]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано09.12.09 19:32



аз не съм толкова глупава, не се притеснявай

и от сложни неща разбирам





Тема Re: хей, благодарянови [re: Rose*]  
Автор rigel3 ()
Публикувано10.12.09 10:49



В София. Но вече няма значение. Почти всички астролози предлагат курсове и консултации по интернет.





Тема Re: хей, благодарянови [re: rigel3]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано10.12.09 12:24



да, само то още не съм избрала на кого мога да имам пълно доверие, или пък съм избрала, но не е астролог, който предлага курсове, а аматьор...

както и да е, дано има повече мнения по темата






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.