Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: досиетата Хнови [re: lvony33]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано08.12.09 21:29



един път ще питам нещо сериозно - и пак темата ще се обърне на простотии





Тема Re: досиетата Хнови [re: TUMBO 5]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано08.12.09 21:33



хубаво, не знам защо тука се заяждате на дребно

ако разгледаме картата на човекът Х без той да знае за това /щом държиш/ възможно ли е да не може да бъде предсказана съдбата му от астролог ?



Тема Re: На пръв погледнови [re: 3aek]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано08.12.09 21:37



при мене куца, спи и похърква даже, до сега една прогноза не се е сбъднала...

ааа, всъщност едно предсказание как ще се чувствам в определен момент се сбъдна, да...

но нататък нищо, а леля ти Варадаве обясняваше, че не ми познавала нищо, щото аз съм била такава /крива, непредсказуема, шантава.../ та се чудя - извинение за некомпетентност или аз си противореча на предписаното от звездите





Тема Re: досиетата Хнови [re: Rose*]  
Автор TUMBO 5 ()
Публикувано08.12.09 22:19



Съдбата е един вид съд, т.е. съдене на живота. Явно ти питаш за осъдеността преди стичането на самия живот и такъв съд дали може да бъде предсказан??!!! Според мен отново има логическо противоречие, защото ако живота е осъден на съдбата е едно, а съдба без живот е нищо и никаво точно казано.

Редактирано от TUMBO 5 на 08.12.09 22:19.



Тема Re: досиетата Хнови [re: TUMBO 5]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано08.12.09 22:35



Явно ти питаш за осъдеността преди стичането на самия живот и такъв съд дали може да бъде предсказан??!!!
------------------------------------------------------------------------------------------

предсказателната астрология според тебе какво е ?! Пред сказване е действието, а не - следсказателна астрология





Тема Re: досиетата Хнови [re: Rose*]  
Автор TUMBO 5 ()
Публикувано08.12.09 23:18



Разбира се, може да се изчисли разположението на планетите такива каквито ще бъдат според сегашното им движение, дори след като избухне слънцето. Но те вече няма да съществуват и една такава прогноза е по-скоро чиста математика. За това по същия начин, още повече ако става въпрос за предсказване, гаданията могат да се приемат за чиста абстракция. За това още от самото начало не виждам никаква логика във въпросите, съжалявам.



Тема Re: досиетата Хнови [re: TUMBO 5]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано08.12.09 23:24



явно на теб цялостно ти е сбъркана системата на изчисление



говоря за предсказателната астрология дали винаги и на всички може да предскаже неща, няма ли хора, които са неразгадаеми за астрологията, не е толкова трудно

е, ако ти е тотално различна концепцията за света е естествено да не ми разбираш въпросите и да не можеш да се смъкнеш от общото към частното



Тема Re: досиетата Хнови [re: Rose*]  
Автор TUMBO 5 ()
Публикувано08.12.09 23:59



Понеже изглежда, че астрологията се развива непрекъснато, допускам че хората които се занимават усърдно с това търсят онези хора, които не могат да се разгадаят според предсказвателната астрология, именно за да направят един нов клон на астрологията. За това аз виждам пълно логическо противоречие изобщо във въпросите.



Тема Re: досиетата Хнови [re: TUMBO 5]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано09.12.09 00:03



ти си си навил нещо на пръста и си караш по твоята логика - ок



Тема Re:нови [re: Rose*]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано09.12.09 03:56



Аз не мисля, че има такива хора.
По-скоро има астролози, които не са много добри в тълкуването на "знаците" при предсказването или просто са направили грешка.
И астролозите са хора, не са компютри, които автоматично генерират отговори и навръзват "знаците" в смислен текст и ясна картинка.

Виж, ако един човек пробва с всички живи астролози и всички му сбъркат прогнозата ... тогава ще се замисля



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.