Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Lillie]  
Автор voyageur (минаващ)
Публикувано16.12.09 19:58



Лили мога да изброя много значими събития ,но клавиатурата се сдуха....без майтап



La Puerta Del Cielo

Тема Re:нови [re: voyageur]  
Автор Lillie ()
Публикувано16.12.09 20:05



Да де, но те идват на определени времеви интервали в рамките на действието на аспекта, а не през цялото време, нали така?





Тема Re:нови [re: Lillie]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано16.12.09 21:12



Зависи от луната Лили,зависи от луната

Някоя мазохистична скорпионска луна се гърчи и без плутон,а с него..... представи си Давам ти гаранция-Франция



Тема Re:нови [re: kotence777]  
Автор Lillie ()
Публикувано16.12.09 21:20



Моята не е по-малко мазохистична - и по знак, и по дом, но не бих казала, че това влияние не се преодолява... Може би зависи от начина, по който приемаш нещата, които ти се случват. При мен общо взето гърчовете бяха преди транзита на Плутон, а оттук нататък предполагам, че мисията му ще е да лекува душата и да елиминира ненужното.



Тема Re:нови [re: Lillie]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано16.12.09 23:15



и януари, когато плутон е в квадратура със слънцето ми - много ли ще е гадно колко време ще отнеме





Тема Re:нови [re: Rose*]  
Автор Lillie ()
Публикувано16.12.09 23:27



Но пък за сметка на това в рамките на предстоящата година Юпитер и Уран минават в знака на Слънцето ти, а Сатурн го опозира. Голям екшън ще да е това, то и мен касае де... Мисля, че тогава няма да скучаеш и няма да ти липсват вълнения, вкл. и от любовно естество. Сатурн обаче ще подложи на тест нововъзникналите отношения и далеч не всички от тях могат да посрещнат изискванията му за трайност, смисленост и надеждност...





Тема Re:нови [re: Lillie]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано17.12.09 00:04



Сатурн обаче ще подложи на тест нововъзникналите отношения
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

уран си го очаквам, доколкото може да се очаква



сатурн си мислех, че ипитва старите връзки, не новите

а и ако е новите и те няма да издържат на времето - за какво са ти

аз май вече никакви връзки нито искам, нито очаквам /говоря за сериозните и стойностните, не тия за запълване на времето/

но слънцето в квадрат с плутон ме плаши най-много



Тема Re:нови [re: voyageur]  
Автор rigel3 ()
Публикувано17.12.09 09:24



За мен висшите планети Уран,Плутон и Нептун съществуват като влияние. Интересно е ,че според някои астролози ,влиянието им започва с времето на откриването им.Други пък ги включват в примери с личности живяли преди откриването им,докато индийската астрология продължава да си работи с планетите до Сатурн.

Според мен също започват след откриването им, но най-много след прилагането им от човечеството на това, за което отговарят, на практика. Например за Уран - след масовото използване на електричеството.



Тема Re:нови [re: Lillie]  
Автор rigel3 ()
Публикувано17.12.09 09:30



"А замислял ли си се колко дълготрайно може да бъде въздействието на аспекта поради бавната скорост на Плутон и ретроградията, които му се случват?"

Има много писано по въпроса, обикновено след последното директно минаване става окончателното разрешаване на въпроса (тогава ще е най-силно). Имаме акумулиране на енергията, после отдаването й. Това е най-големия транзит, между него има други, които до известна степен променят нещата. Има и други техники.



Тема Re:нови [re: rigel3]  
Автор Lillie ()
Публикувано17.12.09 09:47



Именно затова за доуточняване използвам други техники, но не са само транзити и прогресии.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.