Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: skydriver]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано22.11.09 21:19



Има си хас да имам предвид себе си.
Аз съм човешко същество с ВМД, а не просто ВМД


Ама че неграмотно изказване направи

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: skydriver]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано22.11.09 21:21



Това индиректно признание за гаф от твоя страна ли беше?



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Все пакнови [re: Bиливap]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано22.11.09 21:24



центърът на ерекцията е в гръбначният мозък. Затова мъжете мислят с оная си работа, а жените с главата. Което е огледално отражения на чувствената същност на жената и логическата на мъжа.

Има ли в астрологията разбиране за това преплитане на противоположностите, ако успя да ме разбереш поне малко.






Тема Re:нови [re: huanji]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано22.11.09 21:34



Има доста мъже, които ползват и правилната глава за мислене, но както виждаме - намират се и такива, които не са стигнали този етап


Не знам как и дали това "преплитане" е отразено в астрологията
Но като гледам ще ми е трудно да накарам небесния да разбере, че малко трудно ще формира личност без съответните биологични "инструменти" да са налице
Така, де ... памет, мислене, интереси, склонности, познания ... не си ги представям как протичат в едно такова ..... "човешко" същество като това:


Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано22.11.09 21:44



Има доста мъже, които ползват и правилната глава за мислене

Припознавам себе си.



Китайците броят годините от момента на зачатието, но не знам как гледат на формирането на съзнанието. Аз лично съм бил доста малък и не помня...




Тема Re:Планетите НЕ ВЛИЯЯТ...нови [re: huanji]  
Автор galy ()
Публикувано23.11.09 09:50



Граматически си е съвсем наред. Не му хващаш смисъла, то е ясно и логично

Но нищо, някой ден ще се пречупиш и ще си кажеш.

Автомобил и радар.
Има ли някакво подчинение, определяне на нещо или налагане на едното върху другото? Или влиянието се свежда само до осъществяване на връзка помежду им с цел отчитане? Въпросите са за твоя консумация, та отговори не търся.



Тема Re:Планетите НЕ ВЛИЯЯТ...нови [re: skydriver]  
Автор rigel3 ()
Публикувано23.11.09 10:16



След като тактично подмина поста ми (6-я подред, от 20.11.09 15:11) предполагам, че не си направил това, което пише в него. Нищо, ние още чакаме и се надяваме.



За факта, че планетите не влияят има друго обяснение, ама ще те изчакам да попрочетеш малко и тогава да отговоря.

"А това,че разбирам от астрономия ми помага да разбера,че астрологията е "сакрална глупост"."

Радвам се, че има някой, който разбира от астрономия! Би ли написал какво е еклиптична координатна система за нас, които не я разбираме. Ако може с картинки, че само текст трудно схващам. И после ако може и екваториална координатна система, по аналогичен начин. Благодаря предварително.

"раждането е само стъпка по пътя на изграждане на една личност. И тази стъпка дори не е първата.Първата стъпка е зачеването на плода в утробата на майката."

То зачеването е първата стъпка, ама раждането е първата стъпка като самостоятелно същество. Защото в утробата, доколкото знам, зародиша не диша и не се храни самостоятелно, а чрез пъпната връв. Та като се сецне пъпната връх и се "ражда" новото същество.



Тема Re:нови [re: galy]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано23.11.09 12:15



Науката следва Астрологията, но има твърде
малък опит все още ( за разлика от Астрологията )

ДНК тест показва дали с партньора ви сте един за друг





Тема Re: Нищо лично, друже,нови [re: skydriver]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано23.11.09 13:26



ама качествените скептици и атеисти сме в други клубове... Иначе и доста по-силни аргументи могат да се намерят, и по-сериозни тези да се издигнат в тази насока, ама сега нямам повод. Пък и ме мързи...





Тема Re: Нищо лично, друже,нови [re: Roxy]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано23.11.09 14:05



Може да е опасен и да не го допускат до тези клубове, като мен.
То тези клубове, така затворени не изглеждат ли малко бутикови и стерилни?
Иначе си е друго да водиш спор на вражеска територия, пък макар и безсмислен, но някак си е по-храбро.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.