Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Докато БТКнови  
Автор galy ()
Публикувано10.10.09 15:33



Докато БТК ми оправят нета след аварията си, гледам "личната" ми тема вече заключена. И не мога да пиша в нея.

Обещаното за Хуанджи:



Да, запомнил си началото, което фиксирах. Но писах и други неща все пак Не очаквам някога да разбера дали съм била права или не. Съображенията ми са:
1. Ти си мъж.
2. Ти си мъж, който по хороскопни съображения няма току така да си изтипоса на мегдана (форума) бельото.
3. Не сме чак толкова близки та да решиш да ми споделиш неща от личния си живот.
4. Понякога минават години преди хората да осъзнаят какво се е случило.

За мен темата е приключена. Ако съм сбъркала - ок. Ако не съм - пак ок.

До Хелзинг

Уважаеми хелзинг, спи спокойно моля те Безпътен със сигурност ти говори, че има намерение да създаде семейство с някоя съвсем друга жена. Не съм аз. Пий 2-3 туборга за релакс след тази новина.



Тема Re: Докато БТКнови [re: galy]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.10.09 16:13



Мога да ти дам дума, че между нас не е имало ни най- малки проблеми и поне до този момент си сбъркала. Но за мен това не е важно, радвам се, че можеш да приемеш факта, че си сбъркала и ако пропускаш да пророкуваш, ще е по- добре.

Поддържам си становището, че един уважаващ себе си астролог не бива да пророкува, а само да разяснява насоките на хороскопа. Освен това пропускаш човешкият фактор, а той не е без значение.



С това приключвам намеците си по този въпрос и ако решиш, ще ги изтрия от където искаш.

Поздрави от мен.




Тема Re: Докато БТКнови [re: huanji]  
Автор galy ()
Публикувано10.10.09 16:28



О не. Няма нужда да триеш нищо. Нямам навика да си покривам главата в случай, че може и да съм сгрешила в нещо. Виждаш подписа ми предполагам



Щом казваш, така да е. Въпреки че периода на действие не е приключил все още. Но да кажем, че темата е приключена.

В онова, което съм писала няма никакво пророкуване. Но ако така ти харесва, приеми го в каквато форма ти харесва. За последните 2 години разбрах, че когато човек чува само онова, което иска, няма смисъл да правя опити да обяснявам каквото и да е.



Тема Re: Докато БТКнови [re: galy]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.10.09 16:37



Какво да покриваш бре, стига с тия комплексарски истории. Просто моят акцент не е бил това, затова го предложих.



Е, не можеш да бъдеш разбрана ако човека отсреща не иска, то е ясно. Но важи за двете посоки.




Тема Re: Докато БТКнови [re: huanji]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано10.10.09 17:18



Звездите не грешат! Я марш веднага в съда да се развеждате! После ако щеше, оженете се пак тайно, за да не им скършвате така хатъра повече...





Тема Re: Докато БТКнови [re: Roxy]  
Автор galy ()
Публикувано10.10.09 17:33



Не си правете майтапи с тия работи, щото да не дръпнете дявола за опашката и току след 1 година звездите наистина да се "окажат" прави





Тема Re: Докато БТКнови [re: Roxy]  
Автор varadave ()
Публикувано10.10.09 18:15



Звездите не грешат! Я марш веднага в съда да се развеждате!
______________________________________________________
само така

...а АЗ ЩЕ надувам корема....



Тема Re: Докато БТКнови [re: galy]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано10.10.09 18:57



И аз пазя писаното от Гали, щото тя ми го прати и нарочно на бележка.

Изуми ме злобата в написаното, веднъж всички съвременни астролози, на чието мнение държа, непрекъснато повтарят, че звездите предразполагат и никога не заповядват. Гали е на обратното мнение, ма това си е нейн проблем.

И втори път да седнеш да пишеш с такава категоричност толкова мрачни прокоби - много смелост и безрасъдство се иска, щото то всичко е на принципа на бумеранга.

И накрая - даже да си видял толкова мрачно бъдеще, даже да си 100% убеден в него, пак е безумие и малоумие да го изтипосваш публично. Щото ко земе да не стане, си изложил себе си навеки.
Па след една година да го повтаряш - бе светът определено върви към 2012 и всичко живо откача.

Лоша работа.


Хуанджи, пусни жена си тъдява да ни разясни работата, щото на тебе само не верваме, па и Гали ме обвинява по ино време, че съм ти била любовница.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Докато БТКнови [re: Kaily]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано10.10.09 19:27



При такова начало и лека завръзка, прогнозирам към 300 мнения по темата, извън темата и междуличностни, плюс катинар накрая...



Редактирано от Roxy на 10.10.09 19:28.



Тема Re: Докато БТКнови [re: Roxy]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано10.10.09 19:29



Тва от кои транзити го виде?





Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.