Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Етичен Кодекс на Астролога  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано16.10.09 21:51



Приет на Общо събрание на БАА на 10 декември 2006 година, гр. София




Подкрепяйки този Кодекс, астролозите са съгласни и зачитат разнообразието от астрологични методи и школи, и едновременно с това, базират своята астрологична практика на определен стандарт, който включва анализ и прогноза, както върху астрологичната карта на отделна личност, така и на групи, колективи или държави.
Професионален Астролог - Към момента на създаване на този Етичен кодекс в България вече съществува дефиниция на тази професия, според Националната класификация на професиите. Според този Етичен Кодекс за Астролог се счита: лице, което притежава необходими и достатъчни знания и умения за провеждане на астрологична практика, като за това може да получава финансово възнаграждение (хонорар).
Астрологична практика - по смисъла на този Етичен кодекс, за астрологична практика се счита:
Консултантска практика (устна, писмена или чрез медии);
Преподаване и обучение по Астрология;
Изследователска работа по Астрология;

Общи правила:
Астрологът е длъжен да използва знанията и уменията си с пълното съзнание за отговорността, която носи и в съгласие с настоящите етични принципи, които го ръководят в неговата/нейната практика и/или взаимоотношения с други организации, астролози, ученици или медии.
Астрологът служи на интересите на клиента, обществото и астрологията, ръководейки се от следните основни принципи:
Да не вреди!
Да не съди!
Да не лъже!
С работата и поведението си астрологът трябва да работи за издигане имиджа на професията Астролог, във всички ситуации трябва да демонстрира обективност и професионално отношение.

Взаимоотношения с медии, организации, други астролози и ученици:
Астрологът трябва да се въздържа от публични коментари или предсказания относно личния, емоционалния живот или здравословното състояние на публични личности, а когато това е необходимо да поднесе информацията така, че да не накърни авторитета на Астрологията и на личността.
Астрологът не трябва да експлоатира доверието на широката общественост давайки неверни обещания, изявления или заключения. При публични изяви трябва да допринася за постигане на разбиране за астрологията като интерпретационна система базирана на астрономични и астрологични знания и теория, и на символен език.
Когато рекламира астрологични дейности, астрологът трябва да се придържа към истината. Това означава, че няма право да си присвоява звания или степени, които не притежава.
Астрологът полага съзнателни усилия за своето лично и професионално развитие и обучение. Това може да бъде осъществено чрез посещението на курсове, четене на астрологична литература, посещение на семинари и конференции.
Астрологът преподава на учениците си материал, за който е получил необходимите обучение, квалификация и опит.
Астрологът не трябва да критикува открито дейността на други астролози, злепоставяйки техния имидж.
Астрологът подпомага усилията на своите колеги в името на развитието на Астрологията, повишаване доверието на широката публика в Астрологията и издигането на имиджа на професията Астролог.

Взаимоотношения с клиенти:
Според този кодекс, клиент е всяко лице, което ползва астрологична помощ/консултация от астролог, независимо дали със или без заплащане.
Астрологът е длъжен да пази конфиденциалността и анонимността на клиента и на всички материали, свързани с него. За да използва данните му (име, дата, място и час на раждане) за публикуване или обучение, трябва да получи изрично разрешение за това.
Астрологът е длъжен да уведоми клиента за методите си на работа, времетраенето и естеството на консултациите, а също така и размера на необходимото заплащане преди започването на каквато и да е работа.
Астрологът трябва да се убеди, че изискванията на потенциалния клиент са в областта на неговата компетенция, и ако не са, да препоръча колега с подходящ опит или познания.
При построяването на хороскопа астрологът е длъжен да използва стандартни методи и процедури, основани на точни данни: дата, място и време на раждане. Ако се използва ректифицирано време или алтернативен метод, клиентът трябва да бъде уведомен за това.
Интерпретацията и оценката на хороскопа трябва да бъдат направени на базата на астрологични съответствия и правила. Използването на не-астрологични методи и техники трябва задължително да бъде оповестено на клиента.
Астрологът не трябва да злоупотребява с получената от хороскопа и по време на консултацията информация за клиента.
Астрологът трябва да се въздържа от даването на каквито и да е медицински, юридически или финансови съвети на астрологична основа, докато не получи подходяща квалификация и умения за това.
Астрологът има право да откаже да даде на клиента информация за трето лице по собствена преценка.
Астрологът трябва да се отнесе с уважение към разбиранията и вярванията на клиента, да зачита неговото право на себеизява, да се въздържа от крайно негативни предсказания (или смърт), които биха могли да причинят страх, безпокойство или да ограничат личностното развитие на клиента.

Настоящият кодекс е разработен на базата и опита на съществуващи световни астрологични сдружения, обединения и асоциации, а именно:
OPA - http://www.professional-astrology.org/
ISSAR - http://www.isarastrology.com/
AFAN - http://www.afan.org/
СПА - http://www.astroprofi.org/

Неговата цел е да представи приемственост, както и общи принципи и правила, обединяващи астрологичната пракика, с необходимото зачитане на различните астрологични школи, техники и методики на работа.

http://bulastro.com/index.php?option=com_content&task=view&id=123&Itemid=176

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Kaily]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано16.10.09 21:52



Искам да изнеса и наблегна на следните материи от горния Кодекс:


Астрологът служи на интересите на клиента, обществото и астрологията, ръководейки се от следните основни принципи:
Да не вреди!
Да не съди!
Да не лъже!

Взаимоотношения с клиенти:
Според този кодекс, клиент е всяко лице, което ползва астрологична помощ/консултация от астролог, независимо дали със или без заплащане.
Астрологът е длъжен да пази конфиденциалността и анонимността на клиента и на всички материали, свързани с него. За да използва данните му (име, дата, място и час на раждане) за публикуване или обучение, трябва да получи изрично разрешение за това.
Астрологът не трябва да злоупотребява с получената от хороскопа и по време на консултацията информация за клиента.
Астрологът трябва да се отнесе с уважение към разбиранията и вярванията на клиента, да зачита неговото право на себеизява, да се въздържа от крайно негативни предсказания (или смърт), които биха могли да причинят страх, безпокойство или да ограничат личностното развитие на клиента.


Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Kaily]  
Автор Valda (saro)
Публикувано17.10.09 13:28



Човечността си има неписани закони!Ако се опитаме поне мъничко да ги спазваме подобни кадекси ще са напълно излишни!





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Valda]  
Автор varadave ()
Публикувано17.10.09 14:08



"Човечността" се деформира и подлежи на други странни влияния...



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Valda]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано17.10.09 14:18



В едно от ученията срещнах такова интересно разделение

етика
морал

Етиката е вътрешно присъща характеристика на човека от определен момент нататък (да не споменавам нива, че ще ме бият)
Обаче хората, недостигнали дотам, се нуждаят от морал, моралът е външно наложен, насила, с цел оцеляването на цялата група. Етиката е вътрешно съзнателно наложен модел на поведение у по-осъзнатите индивиди.

Та в тая светлина - ако имаше достатъчно съзнателност за етиката, моралът щеше да е излишен.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Kaily]  
Автор Lillie ()
Публикувано17.10.09 14:41



Мда, хубава дефиниция си цитирала за етиката и морала.
Само че доколкото се сещам, вчера едно от изявленията ти беше "аз имам морал".
Защо не спомена за етика? Струва ми се, че тук сама си противоречиш. Или просто си забравила... ъъъ, за етиката.



Не смятам да участвам в тази тема. Просто споделих нещо, което ми направи впечатление. И по някаква случайност се оказа, че има връзка с темата.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано17.10.09 15:04



Лили, ти го караш с думите на принципа на Мечо Пух:

Колкото повече, толкова повече.

Не ща да те издразвам повече, ама ....на различни нива сме, няма как да си говорим.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Kaily]  
Автор Lillie ()
Публикувано17.10.09 15:41



Мисли каквото си искаш, явно толкова можеш.

За пореден път се изтърваш обаче и отново си противоречиш.
Отново заговори за нива.... абе не се ли усещаш ти поне малко?





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано17.10.09 15:58



Драга, не се ли ти усещаш, че след толкова преливане от пусто в празно вече почнах само да се гавря?
Явно не си стигнала нивото да почнеш да се усещаш.
Ай със здраве.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Valda]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано17.10.09 17:42



Всеки си има вътрешен глас, който отсъжда безпристрастно. Въпроса е доколко всеки е готов да не го заглушава. То си е страшно понякога да видиш нещата.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Kaily]  
Автор Taдж-aлл (череп)
Публикувано17.10.09 21:03



В отговор на:


Астрологът служи на интересите на клиента, обществото и астрологията, ръководейки се от следните основни принципи:
Да не вреди!
Да не съди!
Да не лъже!




Всичките принципи, касаещи дейността извършването на астрологически сеанс от астролога към клиента съм ги писал аз. БАА ми даде задачата една вечер да им напиша правилата при спазване на Етичния Кодекс на Астролога. Най-лошото е, че точно тази вечер бях пиян и надцвъках на две, на три, какво съм чел в Светото Писание. Учудвам се, и то много силно се учудвам, че са пропуснали още 2-3 важни точки, които всеки астролог би трябвало да спазва: Да не пожелава 7-мия дом на клиента, нито неговия 4-ти дом. Да няма дълъг престой в 2-рия му дом, нито да има допирни точки с Луната(или Сатурн) на клиента, а ако има - по възможност да са краткотрайни.

Има и още едно правило, което БАА, вероятно, поради изхабен тунер на ксерокса не са го изкопирали. Или може би...са го отпечатали със шрифтова големина 1.001 и то практически е станало невидимо. Но то горе-долу би трябвало да значи следното:

Поради факта, че астрологията е сума от сатурнови неконстантни променливи която я прави не дефиниращо-определима в сферата на Урановите извънрамкови обхвати, се допускат отклонения от всяко едно правило в случай на необходимост или в момент, в който ограничението на правилата ограничават обхватността на сенса, имащ за цел да подтикне клиента към необходимата му за него правилна разбираемост на процеса на разчитането на наталната му карта.


Сиреч - тия правила са си съвсем нормални. Нали аз съм ги писал. Какво има да им се обсъждат?

Далечен в близостта си,
близък дори в далечината!

Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Taдж-aлл]  
Автор varadave ()
Публикувано17.10.09 23:56



Сиреч - тия правила са си съвсем нормални. Нали аз съм ги писал. Какво има да им се обсъждат?
___________________________________________________________________
Ясно ...
Не всичко сериозно написано е от сериозно естество

.
Давайте в същия дух и успешни астро сеанси...ви желая...




Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Kaily]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано18.10.09 00:37



и що не са поискали и странично мнение ... м ?

Ма така като те гледам е абсурд ти да спазваш основните принципи.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: varadave]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано18.10.09 12:20



Чакай да кажа какво мисля за твойте мнения и за модератора, за да не отговаряш на постингите ми към други хора с неадекватни и несвързани изречения, и за да ми е ясна позицията, да не ме преследват във форумите с молби да гледам разни филмчета и да се осъзнавам.

Значи: В клуба има само двама човека които имат знания и могат да се нарекат астролози. - Това са Гали и Варадаве.

Варадаве е представител на много-голяма Немска астрологична фирма. Понеже е родена в източна Европа, по-точно тук, от тази фирма са и възложили и да отговаря и за набирането на клиенти и постепенното разширяване пазарна ниша, специално в нашата страна. Защото на запад този пазар и всички форуми на тази тематика са добре развити парцелирани и конкуренция е жестока и почти невъзможна. Нашия пазар все още не е толкова добре развит. Варадаве много не посещава наши по-специализирани астрологични форуми, първо няма да и тъпрят езика и второ такива форуми са за по-тесен кръг хора и затова там не може да си набира необходимите и зайци. Та форумите на дира са идеално за нея, защото са един от най-откритите и най-посещавани от всякакви хора. А целта е при благоприятни условия, тази немска фирма в един момент да навлезе и на българския пазар, като открие тук клон. /Уточнявам, че това не е измислица а е споделено лично на мен от Варадаве на бележка/
И тъй като за зарибяването и за засилване на позициите на тази фирма е дейност и на кака Варадаве, тя ще даде мило и драго да е в добри отношения с модератора, който и да е той, и то на всяка цена, ще го подкрепя дори и в най-глупаните му изказвания. И точно с цел зарибяване мненията и са много кратки, неясни, нарочно объркващи и често приличат като на човек с не-много здрава психика, и извъртащи се на 180%. – Тя не е глупава кака ви Варадаве! Затова и тя самата каза, че не-може да пише в подобни форуми на запад, не и допуска конкуренцията, защото там всичко вече е парцелирано, а тук все още не е.
Та на нея Гали и е трън в очите защото я възприема като истинската конкуренция и затова на всяко нейно мнение скача с по две три свой, кълне я и какво ли още не ...
И няма човек от редовно пишещите във форума, с който тя да не се е опитва да завърже по-близки приятелски отношения, да подучи нещо, да си състави мнение за него под какъвто и да е и най-благороден предлог дори. Това за да подучи и евентуално да убеди да е на нейна страна. Дори е преглътна всякакви обиди, и клипчета които Хелзинга и сътвори, но само и само да го спечели на нейна страна.
Та както казах, на нея Гали и е трън в очите, и затова Варадаве е готова на всичко и със всички средства да остане във форума. Ако например Гали стане модератор, Варадаве или ще изчезне или ще стане по-тиха от тревата, затова тя със всичките си сили и стотици мнения ще е зад, а ако се налижи и пред, над и до Хуанджи. И сега изникват няколко въпроса. Варадаве плаща ли си, че е така привилигирована?
На самия dir.bg предполагам, че не, едвали са я забелязали. На модератора? - Има две възможности или Хуанджи е заслепен от нейната поддръжка и е злопаметен, понеже преди клубарите искаха Гали за модератор и той още не може да преглътне този факт. Ако е така добре се вижда кой точно име проблем с егото си. И говори също, за умствения му капацитет и много други неща. Ако не е така, това дали не значи, че е облагодетелстван по някакъв начин? Аз не знам как е, нека той ясно да отговори, стимулиран ли е парично или чрез подаръчета, получавал ли е такива?
Аз лично от Варадаве един път съм поискал една единствена услуга, да каже на Розовото, когато много мрънкаше, но до колкото чувам тя явно тя и с това не е могла да се справи.
Освен това, въпреки, че това мое предположение има доза несигурност, но мисля, че и Кайли е в играта, все пак не мога да го твърдя на 100% , защото източника ми несигурен, но имам някаква такава информацийка, затова нека това да си остане само едно мое предположение. Но за всичко останало се подписвам и с двете си ръце.

Нека страните които засегнах, да кажат така ли е или не е и дали аз лъжа.

--------------------------------------------------
Ако не искаш мира, иди и купи бира!


Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: lvony33]  
Автор varadave ()
Публикувано18.10.09 12:29






ако искаш мира иди и си купи бира...ай...



Редактирано от varadave на 18.10.09 12:33.



Тема Хмнови [re: Kaily]  
Автор 3aek ()
Публикувано18.10.09 12:30



повечето правила важат за всяка една професия.

... е длъжен да използва знанията и уменията си с пълното съзнание за отговорността, която носи и в съгласие с настоящите етични принципи... Чудесно, но сигурно всеки си мисли, че го спазва.

чудеса...


Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: lvony33]  
Автор varadave ()
Публикувано18.10.09 12:32



Фирмата е американска...АМЕРИКА....


И ти си фантазьор ...
ОЩЕ един пациент ЗАРАЗЕН от ВИРУСА ГАЛОМАНИЯ...


Ахой...и Стура Водка ...Скол...

Редактирано от varadave на 18.10.09 12:35.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: lvony33]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано18.10.09 12:41



В клуба има само двама човека които имат знания и могат да се нарекат астролози

Поправка, в клуба може и да има само двама или повече човека, които имат знания, но за да бъдеш астролог, се иска и нещо повече - да бъдеш човек.
Ще цитирам един друг астролог, който тук не влиза, цитирам го само защото го каза перфектно точно - За да станеш астролог, преди всичко трябва да бъдеш човек. А знания по астрология може да има всеки.

Човещина, етика и морал у Гали не забелязвам, изнася информация наляво и надясно, кара се като селска шаврантия с всеки, държи се като инфантилна, не познава себе си.

Та Гали има много знания, да, остава и само да познае себе си и да стане човек, след което си е готов астролог.


А за клуба - клубът си имаше модератор, който след повече от половин година разпри вие изгонихте. Киро писа тук специални теми, че няма да я смени, независимо непрекъснатите ви атаки на бележки към него. Все пак я изгонихте, обаче за ваш огромен потрес, Киро не ви се поведе по акъла, не сложи Гали модератор, а сложи Хуанджи.
Това не можахте да му го простите и не прощавате още, че сметките си ги направихте без кръчмаря.

Пък аз не мога да бъда очарована от същество с огромни претенции като Гали, което се държи като непорасло дете и претендира за мъдрост. Смешна и жалка ми се струва.

Кайли изобщо не ви знае игрите, освен тия, които описа. Аморе ми е приятелка и беше астролог, изгонихте я след многомесечна война, Хуанджи ми е приятел, умирате да го изгоните и него, само че неговите нерви са доста по-здрави от тия на Аморе, освен това той е проработил много по-добре себе си и има повече вътрешна сила да ви вътри на пръста си.
Това е играта.
Не е вашето, хвърляйте слюнки и злоба, но вашето няма да стане. Защото не разбирате основни закони на битието и играете срещу тях. Никой не ви е виновен за нищо, всичко е във вас самите.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хмнови [re: 3aek]  
Автор Khosrow (pers)
Публикувано18.10.09 12:42



Ами така написано аз не бих се водил по тия принципи. Много са изкуствени. Ако беше на по-прост език можеше и нещо вярно да има в тях.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: lvony33]  
Автор varadave ()
Публикувано18.10.09 12:43



Нека страните които засегнах, да кажат така ли е или не е и дали аз лъжа.
_____________________________________________________________________
Ти си с (извинение)

много болен...жалко.



Тема Re: Хмнови [re: 3aek]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано18.10.09 12:43



Не смятам, че всеки мисли, че го спазва.
По-осъзнатите могат и да се опитват кога успешно, кога безуспешно да живеят според тия принципи.
По-неосъзнатите дори не разбират за какво иде реч и какви са тия глупотевини, писани на пияна глава.

Както имаше една приказка от един клубар в съседен клуб -

Осъзнатият ще стигне до правилните неща и ще ги отстоява.
Неосъзнатият ще стигне до неправилините неща и ще ги отстоява.
И това се нарича справедливост.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хмнови [re: Khosrow]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано18.10.09 12:47



Е какъв по-просто език от това - не изнасяй личните данни на клиента, без негово съгласие. Не злоупотребявай с дадените ти знания и информация. Не зловреди, не внасяй смут и паника, ако можеш да ги избегнеш.

Преведи го на по-прост език.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хмнови [re: Kaily]  
Автор 3aek ()
Публикувано18.10.09 12:50



Лошото е, че точно неосъзантите са най-върло убедени, че ги спазват. Осъзнатият подлага на съмнение и собствената си осъзнатост.

Тези правила са просто едно добро пожелание.

чудеса...


Тема Re: Хмнови [re: Khosrow]  
Автор varadave ()
Публикувано18.10.09 12:51



Ако беше на по-прост език можеше и нещо вярно да има в тях.
_____________________________________________________
Да така е това е номера на Астролозите и не само в слуЧая...при един "сеанс"

те говорят поне 2 часа с астротерминални словочитания ,
за да може "кверента"...клиента така да се омотае и забрави каква е
била прогнозата.

Редактирано от varadave на 18.10.09 12:53.



Тема Re: Хмнови [re: Khosrow]  
Автор 3aek ()
Публикувано18.10.09 12:54



Истината е, че все още твърде малко хора се занимават с нещата, които наистина са им на сърце. Не мога да очаквам, че ако някой няма истински талант за астролог или какъвто ще друг професионалист, и вътрешен ориентир да ползва таланта си за превилните неща, ще спазва каквото и да било правило. Особено такива общи правила, които могат да се извъртат както му е удобно на всеки.

чудеса...


Тема Re: Хмнови [re: 3aek]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано18.10.09 12:59



Осъзнатият винаги е нащрек и винаги знае, че може да се подхлъзне. И се и подхлъзва.

Неосъзнатият може дори да не знае за съществуването на материи от такъв порядък, може да знае ,че съществуват, и да е убеден, че ги спазва, а може да осъзнава, че съществуват, обаче да не са му никакъв приоритет.

Обаче има едно правило, че върху чист лист хартия и малко петънце се забелязва, а когато листът е достатъчно замърсен, квото и да доразлееш отгоре му, все тая.

Затова и по-чистите редовно и според всемирните закони справедливо си го отнасят, като се подхлъзнат.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: lvony33]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 13:00



Не е уместно да се съмняваш в умствените ми способности, при полжение, че за две минути те накарах да си отвориш душата и да се излееш. Което е добре, защото напрежението, което беше генерирал щеше да излезе все някой ден, но под много по- остра форма.



Относно това, че правя допущение на тези събития, мога да кажа следното. Не съм съгласен да изхвърля едните за сметка на другите. Единство на противоположностите, драги. Няма начин да не възникват подобни сцени, въпроса е да се върви към затихване и по- голямо осъзнаване.

Ако си мислиш, че разговора ми с Гали не е довел до нищо, просто се лъжеш. Оттук на сетне, винаги когато реши да напише някоя високопарна мъдрост ще се сети за мен и от подсъзнанието й ще излезе мисъл, че тя самата не може да направи, това, което предлага. Бавно и постепенно ще започне да става по- умерена като се сеща всеки път за самата нея по отношение на това, което говори и неминуемо ще започне да се променя. Принципа е да действаш, без да губиш благоразположението си към човека. Независимо дали тя ще приеме нещата по друг начин и ще ме мрази, нито пък има значение кой друг какво ще каже, аз отговарям за себе си и знам какво правя.

За Варадаве. Не одобрявам ваденето на информация получена от бележки тук. Смятам това за измекярство, независимо кой ще го направи.
Ако се върнеш назад, ще забележиш, че я отсвирвам няколко пъти, защото прекалено лесно се фрустрира. Самата тя ме е нападала най- много от всички, без да давам повече информация. Хич не ми е цепила басма и съм я изтърпял, само защото знам, че след два дена ще й мине.

Така, че фактите поне при мен водят в друга посока.

Как станах модератор. Имаше тема в Администрация и Барбарела ме предложи. Киро каза - о'к и ме назначи. Нищо повече няма по въпроса, щото аз от тази тема чух, че има такъв клуб едва ли не. Никакви лични интереси, нито съм знаел кой пише тук.

Дотук отпаднаха нещата, които твърдиш. Явно източника ти нещо е поукрасил. И не знам защо не си ме попитал лично като човек досега. Иронията и подигравката не те освобождават от емоцията, трябва да се научиш да я изразяваш по друг начин. Във всеки случай, ако си мъжко момче няма да имаш никакви проблеми с мен. Идваш и казваш, кажи ми еди какво си. И ще ти го кажа.

Сега, по- важният въпрос е де се държи човек за разума и да си надскочи личните пристрастия. Мисля, че всеки трябва да се наблюдава.




Тема Интересен факт енови [re: Kaily]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 13:10



че няма да се разкарам, защото всъщност ги харесвам.



Сега, на мен ще ми е интересно и ти да направиш някаква стъпка, от която да се изненадаш сама. Не знам каква може да е тя, но ще е свежо.

Щото мина пика на емоцията и сега тя пада надолу.

Гали е в кофти позиция, защото има кой да я подкрепя и че въобще се храни емоционално от тази подкрепа. Този факт трябва да се осъзнае.




Тема Re: Хмнови [re: Kaily]  
Автор 3aek ()
Публикувано18.10.09 13:11



Абе нека е изпоцапан листа, но да е от работа по него, от мислене, поправяне. Важното е съдържанието да е добро.

Понякога се плаша повече от сериозни, обрани като поведение професионалисти, които изглеждат твърде уверени в работата си. Както каза ти, осъзнатият бърка, подхлъзва се, но е в цялото нещо със съзнанието си, става и продължава.

Просто в професии като астрологията е нужна по-специфична сетивност, която някои компенсират с други методи, уви. А това и перфектни правила не могат да го компенсират.

чудеса...


Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор galy ()
Публикувано18.10.09 13:15



Как станах модератор. Имаше тема в Администрация и Барбарела ме предложи.

Нямам време да пиша много точно сега.

Барбарела коя е и коя е Гали, предполагам знаеш (това е сестра ми). Така че дали се храня емоционално от нечия подкрепа, м?


След като тази подкрепа, за модератор, ти си получил реално от един от най-близките ми хора преди, сега и завинаги?!

Изводите си ги прави сам.



Тема Re: Хмнови [re: 3aek]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано18.10.09 13:16



Умение да работиш с тънките светове, не само да си изчел всички астрологични книги по въпроса, трябва да умееш да работиш и с тънките пластове. Т.е. - както каза, съвсем различна сетивност, която изисква различни сетива. Нещо като слепец и зрящ, на слепеца не можеш му обясни какво е червеният цвят, защото той няма сетива и не го е познал директно никога, а умствените спекулации е невъзможно да заместят директното познание.

Обаче в тънките светове може да влезе само оня, който е по-нисък от тревата и по-тих от водата. И то само докато е такъв. Щото нали ние пулсираме, веднъж се смиряваме, после се възгордяваме, после забравяме за себе си, после си припомняме. Не сме стабилни в следването на принципите.
Както за да влезеш в българска къща от старо време, трябва да се наведеж, защото праговете им са правени много ниско, така и за да влезеш в тънките светове, трябва мнооого да се смалиш, да притихнеш и да се наведеш.

Който е професионалист, е смирен, иначе просто няма как за бъзе такъв, защото не ще му се даде.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Интересен факт енови [re: huanji]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано18.10.09 13:19



На мен не ми пука за клуба вече, Хуанджи, навремето ми пукаше.
Има обаче едно нещо, което ме принуждава да режа на месо - излиза воня, която осмърдява света. Загнилото винаги трябва да се изреже, режа и бягам, не намирам смисъл да стоя тук.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано18.10.09 13:21



Хей човек, това въобще не е напрежение за мен.
По принцип не обръщам внимание на такива неща, само когато някой се вземе прекалено на сериозно и почне да ми проповядва, тогава му показвам.
Пак ти казвам, аз не съм религиозен и от проповеди и поучения нямам нужда.
Изразявам си мнението както всички тези които спореха ожесточено и цитираха богове, пък после казаха, че добре да си криво дърво защото не те сечат.
Не ме интересува харесва ли се то или не, то не е емоционално, та да е плод на емоционално напрежение което да трябва някъде да изливам и също така целта ми е не е да създава емоция. Ако в теб е създало емоция, малко по-голяма "емоционална интелигентност" би те предпазила от такова напрежение.



--------------------------------------------------
Ако не искаш мира, иди и купи бира!


Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: galy]  
Автор varadave ()
Публикувано18.10.09 13:24



Жалко,че модератора не ми е роднина ...


"Дядо ми Левски е видял,но не го е предал..."



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: lvony33]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано18.10.09 13:26



Вие изглежда живеете в ригидна вселена, в която всеки е веднъж завинаги завършен характер и реагира винаги предвидимо и прогнозируемо.

Аз отговарям според реалността, не според вътрешния си характер. Ако ти ме питаш има ли бог, ще ти отговоря, че няма. Ако Гали ме пита има ли бог, ще и отговоря, че има.

Отговарям и действам според обстановката и събеседника, ти не го ли умееш.

Не разбирам какъв грях според теб съм си заковала, като съм цитирала богове, не помня кои, припомни ми. Пък после съм цитирала притча.

Какво те притесни или изуми в случая?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Интересен факт енови [re: Kaily]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано18.10.09 13:31



Всеки път преди да зачезнеш за известно време от клуба, след поредния спор който активно си забъркала, разправяш как не ти пука, ама въобще. - Кой? На мен ли? - Няма такова нещо, ни най малко...
И това трае до следващия път когато пак ще дойдеш да ни цитираш Господ или разни Ошовци какво са ти казали, и да определяш кой колко е праведен и на какво ниво е.



--------------------------------------------------
Ако не искаш мира, иди и купи бира!


Тема Re: Интересен факт енови [re: lvony33]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано18.10.09 13:34



А ти се радвай, че не наминавам по-често.
Гледам, мъжко си, пък се държиш като чисто женска кокошка, що така?
Допреди да прочета, че се обръщат към теб в мъжки род, бях убедена, че си жена.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано18.10.09 13:38



За Варадаве. Не одобрявам ваденето на информация получена от бележки тук.
Ако беше лична информация или мнение - да, и аз съм съгласен, че не трябва да се излага.
Но това е информация която касае всички тук, така че факта, че съм я получил на бележка не може да е мотив, че не трябва да се излага.



--------------------------------------------------
Ако не искаш мира, иди и купи бира!


Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: galy]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 13:40



Ами тя мислеше, че ще слушам, щото инак съм добродушен. Така, че докато се опита да си тупа топката, не прецени добре човека. Сега си скубе косите за избора...

А това, че ти е сестра е морална причина да не те презорвам. Не, че вече го правя с когото и да е, но преди гледах да не те засягам много. Сега гледам да е още по- малко.

Между другото, морална причина в смисъл, че вие трябва да се подкрепяте и го разбирам. Затова и под подкрепа не визирах нея, а останалите никове. Извинява се за недоразумението.






Тема Re: Интересен факт енови [re: Kaily]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано18.10.09 13:45



До този извод от гледната точка на "женска кокошка" ли стигна?



--------------------------------------------------
Ако не искаш мира, иди и купи бира!


Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: lvony33]  
Автор varadave ()
Публикувано18.10.09 13:46



Аз имам информация ,че Галя е комбина с дира


туй да не ти е и твоя източник...
най-големите интриги се правят от Вас...
Омръзна ми да получавам е..мейли и бележки с прогнозите на Галя,не ме интересува админестраторката на хотел какво прави в свободното си време
като си печели от време на време доп. пари с хороскопи.
И за твое сведение пиша на всякъде по астрологичните интер...форуми,
но такава цигания никьде не съм видяла.

Редактирано от varadave на 18.10.09 13:51.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: lvony33]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 13:46



Добре, приемам, че си о'к. Поне до следващият път, когато ще ти го напомня.



Не знам защо ми туряш религиозни проповеди, след като самият аз не съм религиозен и съм против религията като форма за промиване на мозъка. Работата със самия себе си е наука. Йога също е наука, която се подчинява на логика, не на богове и богини. Или поне това е същинската йога.

По- интересно е, че ми зададе конкретни въпроси на които отговорих, но ти явно се вторачи в малката критика, която вкарах и тя ти привлече изцяло вниманието. Въобще не си прочел отговорите сигурно. Скива ли, какво стана?

Предвидимост, предвдимост...




Тема Re: Интересен факт енови [re: Kaily]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано18.10.09 13:48



Нали това не намек, че искаш да ми бъркаш в панталоните за да ме проверяваш?



--------------------------------------------------
Ако не искаш мира, иди и купи бира!


Тема Постепеннонови [re: lvony33]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 13:48



главната вълна започва да затихва и сега виждаш част по част и останалият текст.



Няма значение какво касае, тя ти се е доверила. Това е принцип, който трябва да осмислиш.




Тема Етичен Кодекс на Астролога???????????????нови [re: Kaily]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано18.10.09 13:49



Ти сега какво очакваш? Гали да спазва етичен морал по тея въпроси ли? Няма как да стане, ако не лъже ще умре гладна или трябва да работи нейде, ... пиша за истинска работа, а не това което тя си мисли че е...





Тема Re: Интересен факт енови [re: lvony33]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано18.10.09 13:58



Не, не е намек.
Просто се учудих и реших да споделя.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: lvony33]  
Автор varadave ()
Публикувано18.10.09 14:37



Варадаве плаща ли си, че е така привилигирована?
_____________________________________________
Плащам си с невидема валута

.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: lvony33]  
Автор varadave ()
Публикувано18.10.09 15:22



За Варадаве. Не одобрявам ваденето на информация получена от бележки тук.
Ако беше лична информация или мнение - да, и аз съм съгласен, че не трябва да се излага.
__________________________________________________________________
Слушай ся...ти на бележки лични си плюл и по Галка и Порто и & ...сие.


Жалко,че трия всичко.А колко съм се справила с хороскопа на обекта Роуз..ти нали ме похвали
за твоя,какво ми каза спомняш ли си ?Да не са те пръскали тебе индивидуално
с двойна доза Chemtrails ?
И комплимент частните ти уроци по писмена реторика имат малък напредък .
Погледни кво си писал...

Редактирано от varadave на 18.10.09 15:34.



Тема Re: Тоалетнатанови [re: Lillie]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано18.10.09 15:39



Даммм...то си е страшно наистина да видиш
нещата такива, каквото са....








Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор varadave ()
Публикувано18.10.09 15:43



Отново заговори за нива.... абе не се ли усещаш ти поне малко?
__________________________________________________________
Да заговоря ли и за твоето ниво,след като сте толкова примитивни
и правите интриги и кво ли не...
да цитирам ли твое писание за приятелката ти Галка?

???

Редактирано от varadave на 18.10.09 15:45.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор galy ()
Публикувано18.10.09 16:39



Ами тя мислеше..

Какво е мислила, можеш само да предполагаш Хуанджи, само да предполагаш...

Това са си твоите "илюзии", не мислите на сестра ми.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: galy]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано18.10.09 16:42



Хуанджи чете мисли по същия начин, по който ти четеш карти.
Та не бързай.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: varadave]  
Автор galy ()
Публикувано18.10.09 16:56



Варадаве, аз ясно казах:
който е решил да се прави на "по-висок" като стъпи върху мен, трудно ще го постигне, защото това го поставя в зависимост и ограничение. Щото а съм мръднала, а е паднал.

Така че никак не ме вълнува кой, кога, как и защо е решил да стъпва върху мен. Това не би променило ни на йота отношението ми към него.
В тази тема присъстват само два ника, на които не бих позволила да стъпват върху мен, за да добият желания от тях ръст. Твърде много държа на тях, за да им го позволя и ще се боря с тях, и ще ги "удрям и ритам", за да стъпят на собствените си крака.

Това на прост език (като за теб

) означава, че ни най-малко няма да си променя отношението към хората тук - ако ще и да са ме псували пред теб. Те си знаят защо са го направили, може и да са били прави. И щом не са го казали на мен, значи знаят, че това не би променило нищо. Но виж тия двата ника, ако не са си казали болките пред мен, е това щеше да им струва мноооого скъпо. Във всеки смисъл.

И се убеждавам, че "голямото его" (което аз имам според 80% от народа тук), по-скоро помага на човек да стои винаги и във всяка ситуация само и единствено на сосбтвените си крака.
То и затова както виждаш, аз в момента стоя в центъра, а вие се въртите около мен. Ех съдба, какво да се прави като така съм орисана....



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: varadave]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 17:11



малоумна до безкрайност
Варадаве, що не почнеш работа в колцентър - денонощно безсмислено плямпане 24 от 7





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано18.10.09 17:20



Защо се облайвате? За етичния кодекс на астролога ли

Или за това, кой да бъде модератор? Това може да се реши с гласуване, на което ще гласувам с две ръце против "специалист" по астрология с надуто его, високомерен по отношение на останалите. Да не назовавам имена... Преди разбира се, да въведат онлайн изпит за право на гласуване или право на писане в клуба.

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: amazonian]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 17:23



аз основно обяснявам на Варадаве колко широк специалист е до степен нищо да не разбира, за другите неща - не съм в час, само чета и се образовам, та още нямам мнение по въпроса...

така или иначе ако модератодът не те кефи - може да си търсиш правата на по-висша иинстанция



ето, аз чакам вече една седмица отговор



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: varadave]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 17:24



това че можеш да пишеш по форуми - не те прави астролог



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: varadave]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 17:26



за Роуз - факт е, че за една година не успя нищо да уцелиш, що така питам за пореден път и отговор не получавам, астрологийо моя, варадавска ?!



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: varadave]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 17:27



Варадаве, ти си най-голямата интригантка и лъжкиня тука





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано18.10.09 17:30



Не съм казала, че модераторът не ме кефи, някой, когото предлагат не ме кефи



За Варадаве - според мен наистина си разбира от "занаята", това че не ти е познала не е критерий. Нещата не са така директни. Аз лично предпочитам в астрологията психологическата характеристика и съм скептична към възможността за конкретни прогнози от рода "утре в седем часа ще ти падне една тухла на главата". По-скоро приемам астрологическа информация за тенденциите, не за конкретните им проявления. Може и да съм изпуснала много неща от споровете, разбира се.

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Етичен Кодекс на Астролога с главно А :)нови [re: galy]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано18.10.09 17:37



Ето една нова астрологична система:

То и затова както виждаш, аз в момента стоя в центъра, а вие се въртите около мен



Don't tell me what I can't do

Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: amazonian]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 17:43



хората спорят за различни неща в момента

аз споря само с варадаве, защото е лъжкиня и интригантка и дори сега се опитва да скара хората по нейния си начин, което е абсолютна простотия, защото хората искат да си се разерат в крайна сметка



Тема Re: Етичен Кодекс на Астролога с главно А :)нови [re: amazonian]  
Автор galy ()
Публикувано18.10.09 18:00



Ми аз си знам, че съм "лайното" тук. Ама вие дали се разпознахте в ролята на мухите, дето само се чудят върху кое "лайно" да кацнат, да се тупат в гърдите, че са намерили лайно и да викат: "Насам, насам, ето го лайното. Дайте го накацаме".


При толкова мухи и толкова малко "лайна", не мога да ви отнема това удоволствие. Все пак съм благородна душа.

За справка Хуанджи към Лили: да не беше пила сироп от фъшкии.
Говорете ми после за това кой на какво "вонял".



Тема Re: Хмнови [re: Kaily]  
Автор 3aek ()
Публикувано18.10.09 18:00



така и за да влезеш в тънките светове, трябва мнооого да се смалиш, да притихнеш и да се наведеш

Точно. Много съм съгласна.

И още нещо. Понеже във форума много се нищи кой познавал, кой не. Според мен хората, които работят с фините слоеве на човешкото същество - с емоции, астрално тяло, мисли, спомени, психика и тн., сред тях са и астролозите, разбира се, като имащи сетивност за космоса и човека в него, не се избират просто така, а сами идват при теб. Нещо като съдба. Както учителят сам се явява на ученика, когато вторият е готов. Тъй че е нормално да има различна успеваемост с различните хора... Лошото е, че когато се налага от тази богата сетивност да се печелят и пари, нещата се развалят, защото се гони всеки клиент, гони се бройката. Това доста отнема от качествата на астролога, психолога, ясновидеца, гуруто и тн.

чудеса...


Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: galy]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 18:32



Ако проявяваш конкретен интерес, помоли я да ти даде темата от администрация в която се избраха модераторите тук. За мен не е приемливо да вадя цитати от там.

Инак, тази тема не е плодотворна и ако питаш мен, предпочитам да я оставим.

Виж, ако си говорим за позиция на нещата и т.н. съм насреща.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 18:39



Демек, всеки си играе спаринга.



Голяма лудница настана, но за разлика от друг път е доста по- опрятна и прилична лудница. Бележим напредък.




Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: varadave]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 18:42



Защо все моето ниво ви е в устите, Варадаве?
Аз теб да съм те засегнала лично някога, с някаква цел? Не си спомням да съм те обиждала. Не разбирам каква е причината да злорадстваш в тази тема? Удоволствие ли получаваш?





Тема Re: Етичен Кодекс на Астролога с главно А :)нови [re: galy]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано18.10.09 18:48



Ми аз си знам, че съм "лайното" тук

Е и за това не съм съгласна !!!



Don't tell me what I can't do

Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: galy]  
Автор varadave ()
Публикувано18.10.09 18:48



Щото а съм мръднала, а е паднал.


Това на прост език (като за теб ) означава....


Че си луда ЗА ВРъЗВАНЕ....



Редактирано от varadave на 18.10.09 18:49.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: galy]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 18:50



Да имаш голямо его не е порок. Колкото повече знаеш, толкова са по- големи предизвикателствата или казано с други думи, всеки е подложен на различно натоварване.

И в този смисъл смятам, че трябва да продължиш да правиш каквото си правиш, но да вкараш осъзнаване. Хем това касае лично теб и от теб зависи.



Друго, когато кажеш нещо категорично от рода - никога няма да направя еди какво си, звучи глупаво. Просто защото никой не е същият, дори утре да се държиш по същият начин, ще си на друга навивка на спиралата, въпреки, че ще изглежда, че си на същото място.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астролога с главно А :)нови [re: amazonian]  
Автор varadave ()
Публикувано18.10.09 18:55



Ето една нова астрологична система:ГАЛОМАНИЯ СИНДРОМ тя ми
много инкотентна

....

Редактирано от varadave на 18.10.09 20:30.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астролога с главно А :)нови [re: galy]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 18:57



Между другото в момента си свалила гарда, възползвай се. Не винаги ще имаш тази благоприятна възможност да се смириш. Най- твърдоглавите накрая самият живот ги изритва грубо и тогава като нямат избор чак се променят. Но силно се надявам, че ще се справиш и без да стигаш до там.



Ако не вярваш, наблюдавай живота и ще се убедиш.

Лили каза, че и се гади или нещо такова. В смисъл от бълвочите, което на разговорен език си е лайна. Можеш по един некоректен начин да ми интерпетираш думите, което няма да ти даде успокоение. Пак си пред себе си и всичко започва от начало.




Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 19:00



ами да, но в крайна сметка аз се боря за справедливост и истина


не познавам в дълбочина другия казус, за това само с нещата, за които съм сигурна си се боря

знам само, че варадаве е гнусна интригантка,

а ти остави мухльото метлата да ме обижда всячески

ако беше пич наистина - щеше да му пратиш една бележка - щот проблема не е, че обижда Роуз - той обижда навсякъде жените, ама си мислех, че поне в днешно време някакъв лузър няма да бъде оставен да си развява коня на тема всички жени са курви, даже и майка ми





Тема Re: Етичен Кодекс на Астролога с главно А :)нови [re: galy]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано18.10.09 19:01



Подсети ме за един виц.
Две мухи отиват на ресторант, идва келнера и го питат какво е менюто.
Ами лайно с лук, лайно с праз, лайно с чесън...
Едната муха го прекъснала: - На мен може ли само лайно, че имам среща и ще се умириша.



--------------------------------------------------
Ако не искаш мира, иди и купи бира!


Тема Re: Етичен Кодекс на Астролога с главно А :)нови [re: varadave]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 19:02



ВИчКЕ, забрави от кое село си, буля





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: varadave]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 19:04



ти пък си много наред с полифрения





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано18.10.09 19:09



Да лудница е, защото толерираш лични обиди и квалификации.
Това не е вид спорт за да има регламент и победител, тук като се почне с обидите и това е до безкрай защото няма правила, няма кой да ги прекъсне, а ти си като зрител и не взимаш отношение.


И естествено има хора шампиони по обиди ...
Така никога, ама абсолютно никога няма да се оправят нещата.

--------------------------------------------------
Ако не искаш мира, иди и купи бира!


Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 19:11



Да, знам за тези ти вълнения, но сега и тук се играе друго представление. Да оставим за после, а?






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 19:14



заради това гоня само варадавето както виждаш





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор Khosrow (pers)
Публикувано18.10.09 19:15



Знам, че ти липсвам, но вече съм се ориентирал към сестра ти.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: lvony33]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 19:16



Да лудница е, защото толерираш лични обиди и квалификации.
Това не е вид спорт за да има регламент и победител, тук като се почне с обидите и това е до безкрай защото няма правила, няма кой да ги прекъсне, а ти си като зрител и не взимаш отношение.
-------------------------------------------------------------------------

за това като ти писне и не видиш никой да те защитава - пишеш на чичко ДИР и си търсиш правата на по-висша инстанция

да видим на мен какво ще ми отговорят





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Khosrow]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 19:17



изобщо не ми липсваш и ако ДИР-а е отговорна организация- скоро не трябва и да съществуваш





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: lvony33]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 19:21



Можеш ли да ми предложиш вариант в който да се справим с обидите?

Например, ти ме наклепа по няколко точки, което мога да сметна за обида, друг може да сметне за обида почти всеки намек срещу личността си или това, в което вярва.

И другото, ти лично с какво си готов да помогнеш за клуба. Защото чухме само да се иска, но не видяхме да се дава.

Колко опит имаш като модератор? Питам, защото съм минал през много по- големи проблеми от тези тук и само рестриктивните мерки никога не са дали приемлив резултат, защото всеки почва да ми казва кое да трия, кого да банна и въобще хората като теб започват да се вживяват в ролята на модератор и да си разчистват сметките.

Та ти замисли ли се въобще, че може би имам нещо предвид, или смяташ, че всичко, което хвърчи се яде? Случайно да ти е ясно, че барна ли модераторските инструменти, връщане назад няма? И че всеки изтрит, го приема лично и вече се вживява в ролята на аутсайдер?

Доста въпроси се насъбраха, а аз още чакам да допрочетеш отговора ми към твоите въпроси и да се извиниш примерно.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 19:22



Виждам. Но явно няма да ме послушаш пак.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 19:23



Между другото, това е добър вариант.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 19:26



Между другото ако пишеш на администрацията, в най- добрият случай админа ще дойде да провери и ще прочете какви лично ги пишеш. Познай какво се случва след това.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 19:26



каквото имах да казвам - го казах

сега млъквам, чакам си отговора от ДИР-а, защо всички жени са курви и нямам ли правото на защита от полова дискриминация и къде спи този, който трябва да защити правата ми, когато непознат ме нарича Курва и Магистралка - ще видим какво ще ми кажат

а варадавето е толкова зле, че чак ми писва да се занимавам с нея

айде със здраве - отивам нещо да повърша в къщи

между другото с тая луна в 7 ми и марс на майната си - хич не обичам скандали

ама на тема справедливост - съм като японско петле





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 19:28



ми да, сега ще видим има ли закони в интернет пространството в БГ





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 19:30



мене ако питаш - ще дойде лично да ме попита



ако ли не - ще се задълбоча откъм дебелия край да си търся правата

като няма кой да ме защити - сама ще се защитавам



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 19:33



По- вероято е да не ти обърне внимание въобще. И се моли да е така, защото ако го направи няма да ти хареса това, което ще чуеш. За разлика от мен админа не е склонен на никакви компромиси.

Освен това, ако стана строг, Метлата ще те прекара теб да го наругаеш и ще трябва все ти да го отнасяш. Защото той може да те обиди без ругатни и ти да започнеш да ги ръсиш първа.

Понякога се чудя защо хората си вкарват сами гол...




Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 19:34



Khosrow (pers)
Публикувано 18.10.09 19:28 следващо непрочетено мнение Отговор на мнението

Що не трябва да съществувам? Щото скоро не са те ебали тираджии ли и си бясна на сухия период?

------------------------------------------------------------------------------------

Хуанджи, пак ли ще си трайкаш?! Ти за украса ли си тук ?! Конфликти се спират в самото им начало, ти се успа.

Сега кво правим, на мен ми писна, да видим администрацията дали ще реагира



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 19:36



Изтрих го.

Без да ти искам разрешение.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 19:37



защото от самото начало стана ясно, че той ме напада безпричинно, за което е свидетел целия клуб



ако се занимаваше с работата си - щеше да знаеш кой е виновния

колкото до админа - не ме плаши с него - ако е сложен, за да разбава справедливост - няма как аз да съм губещата



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 19:38



хм, почна да ставаш мъж и човек най-вече



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 19:40



Баси ти на стар краставичар, краставици ще продаваш. Моля те.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 19:42



не ти разбрах тънкия намек, може би щото съм твърде праволинейна и подмолни игрички не обичам

за пръв път показа, че има граница и злото трябва да бъде спряно - за пръв път си ми модератор в очите



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор Khosrow (pers)
Публикувано18.10.09 19:49



Баси докъде може да доведе една ревност!!!

Сега и админите трябва да се справят с проблема ти, че си ревнива.

Между другото сестра ти винаги ще е по-хубавата от двете ви и админите няма да дойдат в Испания да ти решават проблемите. За това помисли ли?



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: lvony33]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано18.10.09 19:56



Леле,леле,като чета това ,направо ми настръхват косите.
Предлагам да прекръстим форума "Теория на конспирацията"


Какво става тук?
Къде е този уют,който го имаше преди време,къде са щегите,остроумието ,подкрепата която имаше?
Къде сте ,бе хора?
Толкова ли огладняхте или просто вие скучно?
Не се ли чувствате кални от всичката тая простотия?
Искам си стария форум,къде сте стари приятели Ева,Канопус,Череп,Инфините,Дон Корлеоне,(нямам нищо против и новите)
Елате да върнем старото време

Ако съдите хората,няма да имате време да ги обичате.

Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано18.10.09 19:56



Друг път ще чета и ще отговарям ако сметна, че трябва да отговоря на нещо. И нямам намерение да отговарям на всяка казана глупост, някой хора не спират да ги бълват, та не мисля да се вкарвам в техните сценарии и глупости.
Не съм те наклепал, но специално в тези теми вадя /правя/ изводи, обосновано и питам. В други, по нормално развиващи се теми въобще не съм изразявал отношение към личността ти.
А обидите са директни лични обидни обръщения и не са свързани с основната тема.
Нито имам опит като модератор, нито искам да имам. Имам си други занимания.
Дали съм се замислял дали имаш нещо в предвид? - Ами може и да имаш, може и да нямаш, нямам представа - ти кажи. Отговарям по мнения и действия, не по мисли и не се опитвам да предсказвам мислите на някой.


Аз помагам, като обикновено не се включвам в такива теми, или ако се включа то е за да изразя едно мнение, че не ми харесва как някой се олива в обидите, когато вече се олее. Повечето хора не пишат заради това. Не че има ефект това което правя, но се се чудя, защо "йога" не стават такива неща? Ти дали имаш обяснение?

--------------------------------------------------
Ако не искаш мира, иди и купи бира!


Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 19:57



Не се заблуждавай! Админа пък най-малко го интересува участта на този клуб и сигурно ако зависеше само от него, отдавна да го беше затрил.
Не знам каква справедливост смяташ да дириш.


Една тема, която бе пуснал тук преди известно време той самият, е неоспоримо доказателство за отношението му към астрологията и клуба - "да ви еба звездите аз" или нещо от тоя сорт... може и да не е било нецензурно, но тонът бе такъв. И едно друго изказване - "вие, астролозите и вашата астрология сте обида за мояТ интелект".
Мисля, че дотук трябва да ви е станало ясно, че се борите с вятърни мелници в търсене на равнопоставеност и справедливост. Приложете си енергията, ако я имате в излишък, в друга, по-смислена посока. Съвсем приятелски ти го казвам, Роуз.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 20:03



Съвсем приятелски ти го казвам, Роуз.

---------------------------------------------------------------------

не съм и очаквала друго от теб





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор Khosrow (pers)
Публикувано18.10.09 20:09



Аз мисля, че Розе ще вми опровергае всички скептици - ще докаже, че на тоя свят има справедливост.

Но, в заемяна на моето махване оттук, да ме свърже със сестра си!



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: lvony33]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 20:21



Е да де, ама тези обосновани изводи се оказаха най- обикновена пристрастност. Мисля, добре го обясних как съм станал модератор и останалото. Не чух обаче да кажеш, че изводите ти са неправилни.



Няма проблем де, на мен са ми ясни нещата, опитвам се да ги осветля и за теб.

Не видях да си разбрал нито едно мое действие и не си длължен. Но и не претендирай, че знаеш как трябва да стават нещата. Просто не можеш да обхванеш достатъчно гледни точки, нито да предложиш нещо повече от това да изтрия някой. Това не е решение, повярвай ми.

Ами вече няколко пъти чувам, че в Йога няма обиди. Но не чувам някой да поясни, че там не трия нищо, защото не се налага. Т.е. значи има начин и ако някой пита кък какво се стремя - към това.




Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано18.10.09 20:22



Сори, не ми се чете всичко, но все пак не разбирам, защо си готова да отправиш към някой толкова крайни обвинения - особено за лъжа. Мислех, че разглеждаш неправилните прогнози като лъжа и ако е така, не си права, но ако е друго все пак обвиненията не са кой знае колко продуктивен подход.

Don't tell me what I can't do



Тема И в този смисълнови [re: Lillie]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 20:24



се явявам най- толерантния модератор, който можете да получите.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: amazonian]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 20:30



това не са обиди, а констатации въз основа на фактите

къв ми е кяра да се заяждам с някого просто ей така, аз да не съм варадаве





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 20:32



това не са обиди, а констатации въз основа на фактите

Е да, то всеки приема за обиди само чуждите и не забелязва собствените си такива.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Khosrow]  
Автор varadave ()
Публикувано18.10.09 20:35



Баси докъде може да доведе една ревност!!!

Сега и админите трябва да се справят с проблема ти, че си ревнива.

Между другото сестра ти винаги ще е по-хубавата от двете ви и админите няма да дойдат в Испания да ти решават проблемите. За това помисли ли?

__________________________________________________________________
Така е тя ...лошава...


Ами що не откраднеш сестра и по терлици...
нали така беше уж по традиция ....



Тема Re: И в този смисълнови [re: huanji]  
Автор varadave ()
Публикувано18.10.09 20:36



се явявам най- толерантния модератор, който можете да получите.
___________________________________________________________
Да тъй е сър...благодарско...





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: galy]  
Автор varadave ()
Публикувано18.10.09 20:41



Госпожо Иванова,
Изпратехте ли почиващите по къщята,а и ако зимъска не върви с
вашата експериментална астро манжда ,ще има циго-миго
хляб с зъби

...

Редактирано от varadave на 18.10.09 20:48.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Khosrow]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 21:00



Хубава ли е сестричката й?





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 21:03



а, не, аз обиждам само след като ми е писнало да слушам обиди.

за това си мисля, че имам правото да си обиждам колкото искам след като е в отговор, баси



Тема Re: И в този смисълнови [re: huanji]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 21:03



Мчи аз къде съм се оплакала от теб, нищо че според Кайли "ритам" срещу теб, защото не си астролог.

Дори, ако трябва да сме честни, едно бащинско отношение усещам от теб, става ми едно мило.... направо ми пълниш душата, хе хе, с твойта овенска Луна върху моето Слънчице.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 21:05



Лил, не очаквах от тебе да наливаш масло в огъня



ти мислиш ли, че е редно да ти викат курва и магистралка ?!

без да те познават



Тема Re: И в този смисълнови [re: varadave]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 21:06



голяма си подмазвачка





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 21:07



Повярвай ми, всеки си мисли, че има това право и никога не съм чул някой да каже, че е започнал пръв.






Тема Re: И в този смисълнови [re: Lillie]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 21:08



ако се обърнем тука всички овенки към луната на модератора

ще си станем директно ГЗС





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 21:09



Не наливам нищо никъде, за тая работа има други доброволци, доколкото виждам. Не го смятам също така за редно, но да си видяла тук да не се прилага двоен стандарт?





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: varadave]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 21:09



хе хе хе хе хе

Варадавеее, преди да плямпаш простотии що не погледна картата на гали

дали ше кара на зъби, а, ха ха ха ха ха ха ха

голяма си смешка

пак грешна прогноза - за 20 години поне една успешна ще изкараш ли





Тема Re: И в този смисълнови [re: Rose*]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 21:10



ГЗС в неговия осми дом.





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 21:11



ам хубаво, майната им на скандалите

да ми е жива и здрава - супер ми е хубавичка и добра, и мила

абе раче бе, няма по-голямо сърце от нейното



златото ми е тя на мен



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 21:12



ами то го има в архивите, бе

аз за какво да лъжа като може да се намери черно на бяло, само не знам как става



Тема Re: И в този смисълнови [re: Lillie]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 21:13



не му знам картата, но явно ще е весело





Тема Re: И в този смисълнови [re: Lillie]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 21:14



И това, че не съм астролог е допълнителна екстра, защото всеки астролог би елиминирал едните за сметка на другите.

А ти вземи вече се успокой, .хфжууууууууууууууууйбй помощ, боря с тго6ътъ7уууууе едно малко за компа..




Тема Re: И в този смисълнови [re: huanji]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 21:20



Я повтори пак, че не разбрах второто изречение?





Тема Re: И в този смисълнови [re: Lillie]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 21:26



Да се успокоиш викам, че не ти ходи.






Тема Re: И в този смисълнови [re: huanji]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 21:31



На мен всичко ми ходи - и да съм спокойна, усмихната, и да фуча за заблуждаване на противниковата страна.





Тема Re: И в този смисълнови [re: Lillie]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 21:33



Ако можеше да фучиш качествено разбирам, ама не можеш.






Тема Re: И в този смисълнови [re: huanji]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 21:35



Мога и да не мога, но затова пък фучащите по-добре от мен удрят на камък, макар и с мека обвивка.





Тема Re: И в този смисълнови [re: Lillie]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 21:37



Добре, добре.






Тема Re: И в този смисълнови [re: huanji]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 21:39



А ти защо си сложил аватар с гръмотевица? Не ти отива на миротворческия имидж.





Тема Re: И в този смисълнови [re: Lillie]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 21:41



Защото няма нищо общо с него. Това е символ на доста други неща.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано18.10.09 22:26



А е твърде възможно да вземе да ги избанЯ и двамата, на което Метлата е доста притръпнал, а у Розовата ще затвърди чЮфството за несправедливост и безизходица и ще я лиши от поле за изява, та нЕма смисъл, викам... Иначе отдавна я чакаме или да го вземе най-сетне, или да спре да му отговаря, но като гледам, няма развитие...





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Roxy]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 22:36



спокойно, скъпа, аз имам къде да си се изявявам на много по-интересни полета

вземи си го ти и се кротни, спи спокойно - не ти го ща ама хич





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Roxy]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 22:43



Бе да да знам, той ли ша я баня, тя ли него, но ще трябва да дойде в попържката да уточним сапуна.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 22:44



Дай му, не го мъчи.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано18.10.09 22:45



Ами сега остава и наистина да спреш да му обръщаш внимание, ако не ти харесва. Защото извинявай, ама той не е чак толкова луд да си говори сам. За 50% от конфликта ви си виновна ти.





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Kaлoмaин]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 22:46



Интересно и аз й казах същото.






Тема Re: А ти сега...нови [re: Rose*]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано18.10.09 22:49



защо ми отговаряш, все пак?





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор Khosrow (pers)
Публикувано18.10.09 22:50



Оха! И ако по характер не е като сестра си - супер!



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 22:50



да се взимат с Рокси и да се свършва

аз го не ща, ама рокси - да

да слагаме точката и на сватба да ни поканят





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Kaлoмaин]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 22:52



ето де, млъкнала съм

дори можеш да отбележиш постове вече, на които не съм отвърнала





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Khosrow]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 22:52



Да не си й гледал хороскопа?





Тема Re: А ти сега...нови [re: Roxy]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 22:53



какво, не знаех, че си метлата, мислех те за момиче





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор Khosrow (pers)
Публикувано18.10.09 22:53



Интуиция! Това по-добре и от хороскоп.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 22:54



Какво да му даде? Да хване дръжката от розата ли?





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 22:54



Направихме им синастрия, не стават. Викам да ги поделим, аз ша взема Рокси, ти Метлата и тихо вече.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 22:55



Само дръжки са ти в главата.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 22:56



Кога ще вземаш Рокси ти, когато се сбъдне предреченото за развода ли?





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 22:57



Дръжки, ма без бодли.





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 22:59



Айде татевата да си лягаш вече, че ще си разказваме вицове за Иванчо и Марийка.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 22:59



бе нали целия шум е, че аз не ща метлата



ти ги вземи и двамата, аз ще си карам с моя



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 23:00



Видиш ли сега, че спама ти е заложен кармично.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 23:01



На мен ми ги разправяй ти...






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 23:06



Разкажи ми...
Нямам навика да си лягам рано, а и работа ме чака сигурно за през цялата нощ.



Понякога се налага и да поработвам, но пък имам невероятния късмет да работя, следвайки призванието си. Забелязвам, че икономическата криза е стимулирала доста активността по форумите, особено на разни скучаещи особи на средна възраст.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 23:07



Я раздуй! Ново гадже ли се задава на хоризонта?





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 23:08



Приказки за 1001 нощ? Започвам с първата, останалите хиляда ще са от тебе, да ми се реваншираш...





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 23:08



тъкмо мислех да ти кажа, че като на модератор не ти тича да говориш глупости тука





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 23:09



Докато се изказваш заядливо-иронично няма да ти покажа, пардон, разкажа нищо.



Какво работиш през нощите и ти. Хората други неща правят...




Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 23:10



абе предпочитам вече личните неща само на бележки с доверени хора





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 23:11



спамъъъъъррр





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 23:11



Не виждам срамежливи.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 23:13



Каквото правя, го правя по всяко време на денонощието. Ако работя през нощта, значи през деня не съм работила и го наваксвам.



Не се изказвам заядливо-иронично, по би прилягало на твоя Меркурий в Скорпион... Мисля, че имаше и опозиция с Марс, но не си спомням доколко точна. Но пък сигурно дава голяма сръчност.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 23:13



на мене мерКура ми е в 1-ви, та искам да ти кажа, че даже слабо се изявявам спрямо даденостите ми





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 23:13








Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 23:16



Свикнал съм в мое присъствие жените да се изявяват доста по- спокойно и всеки момент очаквам да ни сюрпризираш с някоя изненада.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 23:20



нее, спокойно, няма

в покой съм, чувствам се ок с твоята малка, но задоволителна за мен постъпка и така

сега съм на вълна - световен мир и любов за всички хора





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 23:22



Може да ми приляга, но не ми харесва. :)

Ами половината неща в нас съм ги правил лично и за удоволствие, от ремонти строителни, до електроуреди и до мебели. При това мебели даже и не бях гледал как се правят.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.10.09 23:23



Дано да ти продължи вълната по- дълго.






Тема Re: А ти сега...нови [re: Rose*]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано18.10.09 23:30



"Какво тук значи някаква си личност", както е казал поетът - само дето аз не пишех на теб и защо тогава ти пишеш на мен? Розово-внимание-проблем-поняла???





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 23:30



то а мен това си ми е нормалното състояние, ама ако някой започе да ме обижда се връщам към овенската си същност





Тема Re: А ти сега...нови [re: Roxy]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 23:31



не и даже не ми се прави труда да те разбера

взимай метлата и адиос





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 23:32



Брей, взех че познах! А после некви тук ще се изказват дали ставам или не ставам за астролог. Ще им се да не ставам... "Не пожелавай талантите на ближния си".



А пък за Марс в Телец е вярно, че са добри кулинари и ги бива да правят разни неща от дърво.



Тема Re: А ти сега...нови [re: Rose*]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано18.10.09 23:34



Аз пък си мислех, че вече няма да ми отговориш и ми беше мъчно еднотакова...





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 23:35



а Марс в Овен





Тема Re: А ти сега...нови [re: Roxy]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 23:36



ееехххххххххх, няма угодия





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.10.09 23:37



Подхожда леко грубиянски, сякаш всеки път отново и отново те "превзема".

Телешкият също е първичен, но е нежен и прави нещата бавно, с наслада.



Тема Re: А ти сега...нови [re: Rose*]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано18.10.09 23:38



Убуу, де, ма на кого?





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 23:39



ех, защо ли така си и знаех :)))

няма оправия





Тема Re: А ти сега...нови [re: Roxy]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 23:41



нани нани нааа
за всички деца по света

злички и добрички
всички ги обичкаааааммм





Тема Re: Хмнови [re: Kaily]  
Автор Taдж-aлл (череп)
Публикувано19.10.09 00:03



В отговор на:

Осъзнатият ще стигне до правилните неща и ще ги отстоява.
Неосъзнатият ще стигне до неправилините неща и ще ги отстоява.
И това се нарича справедливост.




А, кое и как, и най-вече кого решава, кое и за кого е правилно и осъзнатост? Не е ли много общо да се стига до само 2 единствени варианта(принципа на опозицията), при положението, че в астрологията има цели 6 опозици? И те са толкова и в тези две опозиционни твърдения...
Въпрос на избор, вкус и съдба.

Далечен в близостта си,
близък дори в далечината!

Тема Re: Хмнови [re: Taдж-aлл]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано19.10.09 00:10



А, кое и как, и най-вече кого решава, кое и за кого е правилно и осъзнатост? Не е ли много общо да се стига....

Изглежда вече очевидно, че ти решаваш. Така че те оставям да решаваш съдбата на горните коани, които имаха съвсем друга цел, да решаваш съдбата на тоя, оня и всички останали форуми, да решаваш съдбата на вселената и всичко останало.
А на мен почна да ми писва и смятам да се оттегля.
Удовлетворена оставям съдбата на света в твои ръце.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор varadave ()
Публикувано19.10.09 00:54



Дай му, не го мъчи.






Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор varadave ()
Публикувано19.10.09 01:02



Бележим напредък.
_________________
Да от мухурата Ще да е...


тоест ерекцията,оп пардон елекцията.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: varadave]  
Автор Lillie ()
Публикувано19.10.09 01:10



Вас пък каква ерекция ви гони?





Тема Re: Хмнови [re: Kaily]  
Автор Taдж-aлл (череп)
Публикувано19.10.09 01:11



В отговор на:

Изглежда вече очевидно, че ти решаваш. Така че те оставям да решаваш съдбата на горните коани, които имаха съвсем друга цел, да решаваш съдбата на тоя, оня и всички останали форуми, да решаваш съдбата на вселената и всичко останало.
А на мен почна да ми писва и смятам да се оттегля.
Удовлетворена оставям съдбата на света в твои ръце.




Така е. Не е само очевидно, то е факт. Аз решавам съдбата и определям избора на хората по света и от мен зависи съдбата на вселената. И аз пиша правилата - къде трезвен, къде на пияна глава...
Единствената подробност е, че съм последовател на Гали. И тя е на много по-високо ниво от мен. Къде съм аз, къде е тя, както казал е поета. Затова и много се зачудих, ти, като простосмъртна, къде си тръгнала да се бориш с нея

Айде. Сполай ти и много късмет.
Пък, като ти накриви шапката след година - идвай пак. Ще натъртим на някое болно Его, ще изтъкнем нивата, ще попрелеем от пусто към празно, че то си е заразно, ще обсъдим цветовата гама на някои люде и тяхната цветова дейност, ще поговорим и за Ошо и за Гошо, и за Бай ни Тошо....Скучно, както виждаш не е било, няма и да бъде

Усмивки и добро настроение, докато бършеш с "парцала" ...

Далечен в близостта си,
близък дори в далечината!

Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор varadave ()
Публикувано19.10.09 01:30



нас ни гони ерекцията...не ний я гониме...



Тема Re: Хмнови [re: Taдж-aлл]  
Автор Lillie ()
Публикувано19.10.09 01:55



"Марините ядове"

Снощи, кога се прибирах

(бех си пийнал мало висше)

видох комшийкята Мария,

как си солзи жално брише.



Па поспрех се и я питам:

-Оти цивриш ма Марийо?

-Оти дъртите кочеве,

Вуте вчера го пребио!


Ама он си е виновен...

Що дири пиян у кошара?

Вместо овци да издои,

на коча топките добара!



Па тогава се разлютил

църнио овен рогат -

потрошил бая ти Вуте

и днес он вече е сакат.



Сега лежи сирот у кревато,

саде стене, охка, пашка,

до клозето кога оди

се подпира на тояжка.



Те затуй си рева, Геле,

оти немам си късмет,

нема кой да ми помага

да вършим пустио измет!


Автор: Teodosi







Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Lillie]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано19.10.09 08:44



Нали написах, че приемам някой неща, характер и тенденции.



Хайде стига вече, чакам да се успокоите.




Тема Re: Хмнови [re: Taдж-aлл]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано19.10.09 12:49



Мерси за поканата.
Ако много ви залипсвам, повикайте ме. Знаете как.
Примерно Гали може да постне моята карта и да поразсъждава какви неприятности ме очакват в бъдеще....

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хмнови [re: Kaily]  
Автор Lillie ()
Публикувано19.10.09 13:52



Ти пък ела, а те вече на място ще видят дали да ти гледат картата, дали боб да ти хвърлят.





Тема Re: Хмнови [re: Lillie]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано19.10.09 14:15



Не и преди да разкаже за Ошо. Как е днес? Наспал ли се е добре? Нещо да го мъчи, боли или да има проблеми ... с егото. И не преди да ни изрецитира нещо от най-новите му притчи.



--------------------------------------------------
Ако не искаш мира, иди и купи бира!


Тема Re: Хмнови [re: Taдж-aлл]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано19.10.09 16:17



И аз пиша правилата - къде трезвен, къде на пияна глава...

В този смисъл - какво смяташ когато си трезвен? Мислиш ли, че тези правила са несериозни и не е необходимо астролог да се придържа към тях? Питам, защото от първото ти мнение по темата останах с впечатление, че ги смяташ за майтап, а аз дори и на майтап не виждам нищо лошо в това да не се съди, да не се лъже и т.н.





Тема Re: Хмнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано19.10.09 16:23



и да ви кажа, че ако сте ме излъгали всички за 2013 и сте се бъзикали с мене - съм ви сърдита и не сте ми приятелчета вече





Тема Re: А ти сега...нови [re: Roxy]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано19.10.09 16:30



Не знаеш какво говориш. Роузи е символа на този клуб във всяко отношение. Тя перфектно олицетворява и спамерите (заради способността й да отсява на какво трябва да отговори и на какво не) и астролозите - като благодатно поле за изява на таланта им.







Тема Re: А ти сега...нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано19.10.09 18:43



много смешно



Тема Re: Хмнови [re: Rose*]  
Автор Khosrow (pers)
Публикувано19.10.09 21:35



Те може и да са те излъгали за 2013, но аз не за това, че искам да ме свържеш със сестра си. НАй-добре чрез фейсбука. Кажи й да ме адне!



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор killah (absolut)
Публикувано07.11.09 03:35



Нямам думи - този клуб на какво прилича от вече години (не си и спомням даже от кога). Как издържаш - не знам. А тези твърдения колко били астролозите сетивни, израстнали и какво ли не - няма такава закономерност и то никаква.

Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.