Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: huanji]  
Автор galy ()
Публикувано18.10.09 16:39



Ами тя мислеше..

Какво е мислила, можеш само да предполагаш Хуанджи, само да предполагаш...

Това са си твоите "илюзии", не мислите на сестра ми.



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: galy]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано18.10.09 16:42



Хуанджи чете мисли по същия начин, по който ти четеш карти.
Та не бързай.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: varadave]  
Автор galy ()
Публикувано18.10.09 16:56



Варадаве, аз ясно казах:
който е решил да се прави на "по-висок" като стъпи върху мен, трудно ще го постигне, защото това го поставя в зависимост и ограничение. Щото а съм мръднала, а е паднал.

Така че никак не ме вълнува кой, кога, как и защо е решил да стъпва върху мен. Това не би променило ни на йота отношението ми към него.
В тази тема присъстват само два ника, на които не бих позволила да стъпват върху мен, за да добият желания от тях ръст. Твърде много държа на тях, за да им го позволя и ще се боря с тях, и ще ги "удрям и ритам", за да стъпят на собствените си крака.

Това на прост език (като за теб

) означава, че ни най-малко няма да си променя отношението към хората тук - ако ще и да са ме псували пред теб. Те си знаят защо са го направили, може и да са били прави. И щом не са го казали на мен, значи знаят, че това не би променило нищо. Но виж тия двата ника, ако не са си казали болките пред мен, е това щеше да им струва мноооого скъпо. Във всеки смисъл.

И се убеждавам, че "голямото его" (което аз имам според 80% от народа тук), по-скоро помага на човек да стои винаги и във всяка ситуация само и единствено на сосбтвените си крака.
То и затова както виждаш, аз в момента стоя в центъра, а вие се въртите около мен. Ех съдба, какво да се прави като така съм орисана....



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: varadave]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 17:11



малоумна до безкрайност
Варадаве, що не почнеш работа в колцентър - денонощно безсмислено плямпане 24 от 7





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано18.10.09 17:20



Защо се облайвате? За етичния кодекс на астролога ли

Или за това, кой да бъде модератор? Това може да се реши с гласуване, на което ще гласувам с две ръце против "специалист" по астрология с надуто его, високомерен по отношение на останалите. Да не назовавам имена... Преди разбира се, да въведат онлайн изпит за право на гласуване или право на писане в клуба.

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: amazonian]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 17:23



аз основно обяснявам на Варадаве колко широк специалист е до степен нищо да не разбира, за другите неща - не съм в час, само чета и се образовам, та още нямам мнение по въпроса...

така или иначе ако модератодът не те кефи - може да си търсиш правата на по-висша иинстанция



ето, аз чакам вече една седмица отговор



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: varadave]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 17:24



това че можеш да пишеш по форуми - не те прави астролог



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: varadave]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 17:26



за Роуз - факт е, че за една година не успя нищо да уцелиш, що така питам за пореден път и отговор не получавам, астрологийо моя, варадавска ?!



Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: varadave]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано18.10.09 17:27



Варадаве, ти си най-голямата интригантка и лъжкиня тука





Тема Re: Етичен Кодекс на Астрологанови [re: Rose*]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано18.10.09 17:30



Не съм казала, че модераторът не ме кефи, някой, когото предлагат не ме кефи



За Варадаве - според мен наистина си разбира от "занаята", това че не ти е познала не е критерий. Нещата не са така директни. Аз лично предпочитам в астрологията психологическата характеристика и съм скептична към възможността за конкретни прогнози от рода "утре в седем часа ще ти падне една тухла на главата". По-скоро приемам астрологическа информация за тенденциите, не за конкретните им проявления. Може и да съм изпуснала много неща от споровете, разбира се.

Don't tell me what I can't do


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.