Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Кармичен бракнови  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано03.10.09 15:01



Поръчах си и ми направиха хороскоп. Резултът за трайна връзка и брак е плачевен. Има един-единствен човек и с него така да се каже съдбата ме подлага на изпитание, за да си науча уроците.
И не само това. Няма да имам кариера.
При такава подигравка къде да търси човек удовлетворение? Ще си шия гобленчетата и това е.

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.


Тема Re: Кармичен бракнови [re: edna selianka]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано09.10.09 23:43



И кой ти го прави този хороскоп? Обясни ли ти какви показатели има в картата, че ти го тълкува така?




kick me, hike me, don't you wrong or right me


Тема Re: Кармичен бракнови [re: S|ayeR]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано10.10.09 14:05



Кожухарова. В Интернет има контакти и инфо за нея.

За работа и кариера ми каза, че за мен е най-добре да работя сама и у дома. Аз си работя от дома наистина.

Заложени са ми творчески дейности

- музика, писане. Не мога да живея без музика. Детската ми мечта беше да ми купят синтезатор, за да мога да композирам (не се смейте). Пеех в училищния хор. Към настоящия момент нямам глас след дългогодишно пушене и не свиря на нищо, но бих могла да пиша - всеки може да си пише нещо, все пак.

Тоест като работа трябва да се ориентирам към занимания, които на днешно време къща не хранят, а могат да бъдат просто хобита.

В смисъл такъв, нямам шансове за реализация с висшите си икономически образования.

Подробно са ми разтълкувани показателите в картата, но на мен планети, домове и звезди не ми говорят нищо.

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.

Тема Re: Кармичен бракнови [re: edna selianka]  
Автор galy ()
Публикувано10.10.09 14:54



Защо не си зададете въпросите директно на астролога, а гадаете какво е искала да Ви каже?

Правене на кариера, наличие на пари и таланти са три доста различни неща според мен.
Можете да направите кариера в област, която да не Ви е по сърце изобщо и да няма нищо общо с образованието Ви. Да работите заради статуса и парите, които получавате. И не е задължително да бъде в някоя фирма. Фирмите могат да са Ваши. А по душа и хоби да се занимавате с творчество.

А заглавието на темата - кармичен брак. То няма не-кармичен брак. Целия хороскоп е карма. Или с други думи цялата астрология се занимава с това как се изживява и създава кармата.

Така че попитайте си направо астролога. Не правете предположения и гадания още повече, че както казахте не разбирате нищо от написаното за планети и домове. Не обиждайте така астролога си като правите коментари на база собственото си неразбиране, след като просто може да попитате нея.



Тема Re: Кармичен бракнови [re: galy]  
Автор varadave ()
Публикувано10.10.09 16:47



имам въпрос ...към Вас може ли да се ЗАБРЕМЕНЕЕ....


при един транзит на луна с юпитер ,то всичко в 12.дом ...и при това този
велик юпитер прави квадртат с рожденната луна...
Кой мащабира така тези аспекти?
Няма клишета и няма калъпи при аспектите...



Тема Re: Кармичен бракнови [re: varadave]  
Автор galy ()
Публикувано10.10.09 17:25



Варадаве,
ти като астролог би трябвало да знаеш как се поставят въпроси, свързани с даден хороскоп.

Що за глупав въпрос ми задаваш?

Астролог да пита дали може да се забременее при транзит на юпитер в квадрат с луна.
Може, що да не може. Но това ще бъде валидно за конкретен хороскоп, поради спецификата му, поради текущи дирекции, поради текущи транзити.

Да ти разясня само, че активните аспекти в западна астрология, при които може да има събития са:
- съвпад
- опозиция
- квадрат (+половин квадрат и квадрат и половина)

Тъкмо имам един хороскоп пред себе си. Луна в 2° скорпион (западна). Е ли бременна жената и ще ражда ли според теб? Защото според докторите би трябвало да свърши тая работа през ноември. Но щом ти казваш, че при квадрат на юпитер към луна не може да се забременява и да се ражда, значи докторите нищо не разбират.

Редактирано от galy на 10.10.09 17:26.



Тема Re: Кармичен бракнови [re: galy]  
Автор galy ()
Публикувано10.10.09 17:30



А, и още един хороскоп имам.

Луна в 20° овен (по западна). Жената роди през септември 2008 г. - когато юпитер беше на около 12° в козирог.
Но ще й кажем, че не е вярно, защото при квадрат на юпитер бременност и раждане не може да има



Аман от твоите простотии Вардаве



Тема Re: Кармичен бракнови [re: galy]  
Автор varadave ()
Публикувано10.10.09 18:09



аз да съм бремена?

...?



Тема Re: Кармичен бракнови [re: varadave]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано10.10.09 18:10



я ходи забременявай тогава!





Тема Re: Кармичен бракнови [re: galy]  
Автор varadave ()
Публикувано10.10.09 18:10



Що за глупав въпрос ми задаваш?
____________________________
глупав е от един транзит да ми казват ,че съм бремена...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.