Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Гали каза,нови [re: van_helsing]  
Автор galy ()
Публикувано03.10.09 10:11



Среща във Варна имаше

Можеш да попиташ Безпътен и Лили. Не беше планирано, стана много спонтанно, но е факт, че среща имаше.
Са теб що те нямаше е друга тема. Но едва ли защото "ние ти се обадихме, а ти не поиска да дойдеш"



Тема Re: Тя и на мен ми казанови [re: huanji]  
Автор galy ()
Публикувано03.10.09 10:15



Много ми се искаше поне за малко да се направя на изненадана от некоректното ти възпроизвеждане на онова, което писах тогава

Но първото ми впечатление и хороскопът рядко са ме подвеждали, та никак не се изненадвам. Интересно, че с йога, без йога, с магаре или без магаре, човек си остава все такъв какъвто е.

Ти "предвидливо" изтри темата тогава. Само че имаше хора, които бяха по-бързи и предвидливо направиха по някой друг скрийншот. Ако искаш да ти го постна, че нещо си се объркал малко в спомените си за това какво точно ти написах.



Тема Re: Тя и на мен ми казанови [re: galy]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано03.10.09 16:57



Кое е некоректно, пусни го, няма проблем. Като има проблеми трия наред до усмиряване на ситуацията и няма връзка с казаното.



Ако бъркам ще се извиня, но ако не бъркам, искам да си признаеш, че си сгафила. О'к?




Тема Не вярвам да си толкова глупаванови [re: galy]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано03.10.09 17:34



и да не се досещаш кое точно ме ядоса тогава. Използва го като форма на атака. Това е цялата работа. Няма значение какво ще кажеш, нито има значение дали е праведно според хороскопа.

А стойност имаш, както и духовна ориентация. На мен самият не ми е приятно заради теб, че си се издънила. Няма да ме разбереш и ще го преживея някак си.






Тема Re: Гали каза,нови [re: galy]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано03.10.09 22:18



Знам че сте се срещали там некви си (уж случайно), ... нема нужда да питам някого - нито да ми казваш, ... намека ми бе че не си изпълняваш обещанията...

А как ми се искаше некоя устата и "омаяна" от поредната доза астроложка да ми надува главата докат си пия туборг...


си беше лично твое, но ме излъга, както лъжеш другите с разните си астрологични шарлатании... Само не си и помисляй че съм ти повярвал..., на астроложка нивга не вярвам ...



Тема Re: Тя и на мен ми казанови [re: huanji]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано03.10.09 22:24



Ако бъркам ще се извиня, но ако не бъркам, искам да си признаеш, че си сгафила. О'к? - това ме кефи...

, ... но ми е странно коя астроложка би си признала че е сгафила...?!



Тема Re: Тя и на мен ми казанови [re: huanji]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано03.10.09 22:31



Беше засегната и затова го каза. Ама и аз съм гадняр пнякога и я разбирам. - горките, вечно засегнати и онеправдани...

, ... иначе и аз ги разбирам, нали трябва да изкарат по некой лев ...
Което не пречи да я приемам добре. - ... кога пийна биричка дори ги обичам повече от всичко на света...



Тема Re: Тя и на мен ми казанови [re: van_helsing]  
Автор varadave ()
Публикувано03.10.09 22:55



коя астроложка би си признала че е сгафила...?!
___________________________________________
само ван_хелзинг

...
не се яждай ами си поръчай паста "лабия маджора пуденди"
с много стар пармазан чиийз.



Тема Re: Тя и на мен ми казанови [re: varadave]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано03.10.09 23:27



пасти не яждам...

... като стана астролог ще си призная всички гафове...



Тема Re: Тя и на мен ми казанови [re: van_helsing]  
Автор varadave ()
Публикувано03.10.09 23:38



ти си астро познавач под прикритие.
а пастата недей...ако знаеш на латински какво означава...

...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.