Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Жесток деннови [re: Kaлoмaин.]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано16.09.09 22:57



Сякаш не бях аз, а някой ми живееше живота
просто ме нямаше в моята

Ментално усещане за спасяване от опасност чрез бягство себе си, сякаш напускаш ситуацията, един вид телепортираш се другаде /защото подсъзнателно смяташ ситуацията за опасна или притеснителна/ И по този начин добиваш усещането, че си се предпазил от опасността и/или, че опасността вече не може да те засегне. - Не ти а някой друг е в кожата ти и той ще поеме негативите от развитието ситуацията, а ти в случая си наблюдател оставаш незасегнат и чист като сълза.

- Нещо като самоанастезиране си си направила с цел да избягаш от от проблема или болката която ще ти причини.

Ако опасността не се е състояла, разминала се е или ситуацията от само себе си се е развила благоприятно всичко е о.к. - както е в конкретния случай.

По проблемен е случая, когато, например ситуацията се е развила в недобра посока, защото в последствие, след като вече „си се завърнала в тялото си” е вероятно да се сдобиеш с чувство за мъченичество, поради причината, че едва тогава си даваш реална сметка за случилото се и за напрежението на което си била подложена.

Подобни проявления са често срещани при хора в напреднала възраст или хора болни от някой видове болести, предполагам това е имал в предвид безпътен.
Също така е характерно за знака Риби и 12-ти дом – в този случай човека може да няма абсолютно никакви проблеми с възрастта и здравето.

Просто в случая безпътен може да не е бил многопластов, но е пък е бил откровен в теорията си. И не знам всичките му постинги и дали са проблемните, но в този не прочетох нито една обидна дума.

Те ти моя астрологичен анализ, ако не си съгласна – давай твоя.

Редактирано от lvony33 на 16.09.09 23:00.



Тема Re: Отдавна...нови [re: varadave]  
Автор Khosrow (pers)
Публикувано16.09.09 23:15



Оставете го, момчето наистина е болно. Прехвърля цялата жежест на болестта си върху изхалюцинирания враг - жените, които напомнят майка му!
Той е класически пример на недоразвит едипов комплекс.



Тема Re: Жесток деннови [re: lvony33]  
Автор varadave ()
Публикувано16.09.09 23:18



Те ти моя астрологичен анализ, ако не си съгласна – давай твоя.
_______________________________________________________
Не знам дали тя е съгласна...но аз не съм ...


страха е плод на луната и раху. и 6.дом
хроничните страхове са по сатурн.

"Ментално усещане за спасяване от опасност чрез бягство от себе си...."
са пресьЩи пак на Раху-Луна -Кету.
Kaлoмaин сама казва ,Че е уперена риба... и не е страхлива...

"Не в смисъл на неуспешен!
Беше объркващ - предложиха ми работа. С доста по-висока заплата. И номерът е, че приех - бях изненадана, защото не я търсих - те ме потърсиха и ми заявиха, че искат точно мен, и че точно аз им трябвам."

Редактирано от varadave на 16.09.09 23:26.



Тема Re: Жесток деннови [re: varadave]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано17.09.09 00:27



Не в смисъл на неуспешен! - Именно, чети внимателно аз не съм казвал, че не е успешен.
Беше объркващ - предложиха ми работа. С доста по-висока заплата. И номерът е, че приех - бях изненадана, защото не я търсих - те ме потърсиха и ми заявиха, че искат точно мен, и че точно аз им трябвам."
- Това не е въпроса нито темата, това са някакви последващи обяснения на ситуацията. - Та има ли нормален човек, който поне малко да не се изненада, ако някой изведнъж му се обади и му предложи по-високо платена работа?

Темата се съдържа в тези две изречения:
Сякаш не бях аз, а някой ми живееше живота
просто ме нямаше в моята


За астро анализа - това беше моя анализ само на тези две изречения, аз данни нямам, а ти най-вероятно и да си права с твоя анализ. - Нали ти си специалиста, аз провокирам - за да си кажеш мнението.





Тема Re: Жесток деннови [re: lvony33]  
Автор varadave ()
Публикувано17.09.09 00:46



Та има ли нормален човек, който поне малко да не се изненада, ако някой изведнъж му се обади и му предложи по-високо платена работа?
________________________________________________________
Да ,изненадата е голяма ,но тя става сантиментална и чуствителна типично

за рибите....
"Разбираш ли, чувствам се странно, защото сякаш нещата бяха решени предварително. Защото се чувствам разпокъсана - сякаш не съм си довършила работата в старото училище, сякаш имам неща за разчистване. И защото не мога да се отърва от усещането, че има още нещо, което ми убягва. "

А за страха и 12.дом...12 дом по-скоро Освобождава...от такива...
Както те е страх...и хоп... си се принесъл в Нирвана...
Е то и виц...ЗА НИРВАНСКИЯ ДУХ...
______________________________

Auf Nirvana Clo da sitzt ein Geist.
Der jedem ,der zu lange s......t,
Von unten in die E..r beisst!.
_______________________






Редактирано от varadave на 17.09.09 00:48.



Тема Re: Жесток деннови [re: huanji]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано17.09.09 08:14



Ами и това е част от странността на този период, който продължава вече трети ден - дори не съм забелязала, че съм по-рязка от обикновено.



Тема Re: Жесток деннови [re: lvony33]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано17.09.09 08:21



Ама то не беше нищо лошо. Виж надолу - описах подробно за какво става дума:

Ставаха неща, на които не съм свикнала.

А за безпътния нямам намерение да говоря. Не знаеш за какво става дума, затова не се меси. Тази злоба, която се изля върху мен и още няколко хора, дори не можеш да си я представиш.



Тема Re: Жесток деннови [re: varadave]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано17.09.09 08:34



Не е страх бе хора!

Представете си, че редите пъзел и ви липсва част. Ще се боите ли или ще се дразните, защото не можете да я откриете? Някакво напрежение, игра ... или в пъзела се появява част на която не можете да намерите мястото, но тя ви харесва дотолкова, че решавате да подредите пъзела около нея и разваляте това, което вече сте наредили. Изненадана съм, че толкова лесно жертвах стария пъзел - той си ми харесваше.

Както и да е - вече продължава няколко дена, но ми допада.



Тема Re: Жесток деннови [re: Kaлoмaин]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано17.09.09 08:56



Едно от нещата свързани с новото време, са неочаваните обрати и решения. Мисля, че е нормално и не е свързано със страх или заболяване. Но обяснението ще е трудно, затова все едно съм го разказал.






Тема Re: Жесток деннови [re: huanji]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано17.09.09 09:03



О, да не съм влезнала в ерата на Водолея?

Отслабване на кристализацията на съзнанието и опитите му да се раздвижи - да се влее в потока - и съответно да действа по нов начин, моментно и без да се ангажира с предварителна нагласа, а не да стои като камък на дъното? Като написа "новото време" се сетих за това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.