Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Не е Жесток ден, Супер си беше!!!нови [re: Kaлoмaин.]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано15.09.09 04:24



На Кръстов ден на всички неверници им е крив деня...

За мен бе успешен!

Редактирано от van_helsing на 15.09.09 04:26.



Тема Re: Не е Жесток ден, Супер си беше!!!нови [re: van_helsing]  
Автор Kaлoмaин. (същата)
Публикувано15.09.09 07:06



Не бе Хелзинг! Не в смисъл на неуспешен!


Беше объркващ - предложиха ми работа. С доста по-висока заплата. И номерът е, че приех - бях изненадана, защото не я търсих - те ме потърсиха и ми заявиха, че искат точно мен, и че точно аз им трябвам.

И проблемът ми е, че там, където бях до вчера, съм наистина добра в работата си. Винаги съм имала нагласата, че трябва да работя на дъното - с трудни деца. От самото начало започнах така - в едно селско училище, където бяха се събрали все умници изключени от всички бургаски училища. И се справям добре - мога да укротя някой пиян тийнейджър, да спра някой дрогиран, решил да си разчиства сметките, или да пусна малко въздух от разглезените плондерчета с богати родители. Мога и да реагирам на невероятните лични проблеми на другите деца. И това като гарнитура на истинската ми работа с уроците. Но на новото място ще трябвам не защото е трудно, а защото хората искат да получават повече пари, и чрез мен могат да го постигнат.

Разбираш ли, чувствам се странно, защото сякаш нещата бяха решени предварително. Защото се чувствам разпокъсана - сякаш не съм си довършила работата в старото училище, сякаш имам неща за разчистване. И защото не мога да се отърва от усещането, че има още нещо, което ми убягва.

Редактирано от Kaлoмaин. на 15.09.09 08:02.



Тема Re: Жесток деннови [re: varadave]  
Автор Kaлoмaин. (същата)
Публикувано15.09.09 07:13



Варадаве, за да не си губиш времето да отговаряш на неориентирания - да ти кажа, че каквото и да напише не ме интересува и всички отговори на неговите постинги към мен са излишни. Аз не чета неговите мнения и теми от доста време, но това не му пречи да върви след мен.

Пише след мои постинги и в мои теми, и както виждам от твоя отговор - все неща, които могат да се очакват от него. Еднопластов и плосък както винаги. Достатъчно е глупав и горделив, за да не може да преглътне факта, че той няма значение.



Тема Re: Жесток деннови [re: Kaлoмaин.]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано15.09.09 08:50



Брях, ама не жалиш напоследък.






Тема Re: Не е Жесток ден, Супер си беше!!!нови [re: Kaлoмaин.]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано15.09.09 08:51



Евала, действала си по инстинкт.




Тема Re: Не е Жесток ден, Супер си беше!!!нови [re: van_helsing]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано15.09.09 08:55



И на мен ми беше успешен в работен план, но малко за други работи говорим.




Тема Re: усещанетонови [re: Kaily]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано15.09.09 09:00



Това е право в десятката. Виждам го на практика.






Тема Re: Жесток деннови [re: lvony33]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано15.09.09 09:03



Не бе, подпирам я да не падне.






Тема Re: Жесток деннови [re: huanji]  
Автор 3aek ()
Публикувано15.09.09 09:27



Екстра, тази ми е малко трудоемка, но челната и свещта ги обожавам, мога сума време да си изкарам обърната надолу



чудеса...

Тема Re: Не е Жесток ден, Супер си беше!!!нови [re: huanji]  
Автор varadave ()
Публикувано15.09.09 09:29



Евала, действала си по инстинкт.
_______________________________
Yes,Basic ....Basic Instinct

.

Редактирано от varadave на 15.09.09 09:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.