Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отдавна...нови [re: Khosrow]  
Автор varadave ()
Публикувано17.09.09 15:25



Оставете го, момчето наистина е болно. Прехвърля цялата жежест на болестта си върху изхалюцинирания враг - жените, които напомнят майка му!
Той е класически пример на недоразвит едипов комплекс.
___________________________________________________________________
ти си ясновидец


ТОЗИ ДРУГИЯ на 13.11... има същия проблем...майка му го оставя
на 6 .години ,после идва ЗЛАТА МАЩЕХА.
луна +сатурн в 4.дом...

друго скорпи пак на тази дата родено също има проблем с тази тема.



Тема Re: Жесток деннови [re: Kaлoмaин.]  
Автор isihia (старо куче)
Публикувано18.09.09 13:04



КВО ПРАВИШ ТУК ИЛИ ТИ ХАРЕСВА САТАНИНСКИЯ ГЪДЕЛ?
ПОЗДРАВИ!



Тема Re: Жесток деннови [re: Kaлoмaин.]  
Автор isihia (старо куче)
Публикувано18.09.09 13:07



Ако Господ не ти освети деня, мъчението ти е сигурно.





Тема Re: Жесток деннови [re: varadave]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано18.09.09 16:32



Именно и аз това казвам, че темата мирише на скумрийска отдалеч.

Многопластовата тема започна така:
Сякаш не бях аз, а някой ми живееше живота. Едно такова усещане може ли да се обясни от астрологична гледна точка? ...... просто ме нямаше в моята (кожа)

И продължи: предложиха ми работа. И номерът е, че приех - бях изненадана. Разбираш ли, чувствам се странно, защото сякаш нещата бяха решени предварително.

А в друг случай би продължила така: Колегата предложи да ми го начука. И номерът е, че приех - бях изненадана. Разбираш ли, чувствам се странно, защото сякаш нещата бяха решени предварително.

И въпросът беше: Може ли да се обясни от астрологична гледна точка.





Тема Re: Жесток деннови [re: Kaлoмaин]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано18.09.09 16:38



Не ви се меся във отношенията. Пиша каквото си реша, и то не за да се Ареса или пък да ме Пофали някой.



– А в случая какво да направя, просто темата ти ме развесели и .... едно такова усещане сякаш не бях аз а някой друг, и приех, бях изненадан но приех да ти отговаря, просто ме нямаше пред компютъра като съм писал...
А и направо си я бяхте подкарали в грешната посока, то освен до чувствания, докосвания и усещания за кожи, евентуално в спорове по личността на безпътен, едва ли щяхте да стигнете до друго. – Аз така да ви изведа от унеса малко....

Чел съм само няколко бая дълги теми на безпътен и имаше добри попадения за някой неща. А вие какво сте си говорили и обиждали е трудно да му хвана началото и края... сега разбирам, че явно си имате някакви отношение, да не мислиш, че ще ви ги развалям ?

И ти не ми обръщай внимание, аз така си пиша... простотиики разни.

Редактирано от lvony33 на 18.09.09 16:40.



Тема Re: Жесток деннови [re: isihia]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано18.09.09 16:39



Аз се чудех кой ме гъделичка! БАУ!





Тема Re: Жесток деннови [re: lvony33]  
Автор Kaлoмaин. (същата)
Публикувано18.09.09 19:45



Аз така да ви изведа от унеса малко..

Благодарско.



С безпътния нямам АБСОЛЮТНО НИКАКВИ отношения и затова никога и по никакъв начин не коментирам негови постинги, теми или неща, които някой казва за него. И много държа да си остане така. Казвам го просто за да го имаш предвид.

Между другото - аз съм си. Казвам, защото понякога ме мислят за някой мой заядлив клонинг. Никът с точката ми е резервен, защото другия често ми прави въртели с логването.



Тема Re: Жесток деннови [re: isihia]  
Автор Kaлoмaин. (същата)
Публикувано18.09.09 19:48



Сатанински?

Ох, все забравям, че се имате за светци.



Тема Re: Жесток деннови [re: lvony33]  
Автор varadave ()
Публикувано18.09.09 19:50



Не ви се меся във отношенията. Пиша каквото си реша, и то не за да се Ареса или пък да ме Пофали някой.
________________________________________________________________


". што сакаш да ми кажеш ... не те разбирам зошто го правиш она што го правиш ... ништо ...



Тема Re: Жесток деннови [re: Kaлoмaин.]  
Автор isihia (старо куче)
Публикувано18.09.09 20:46



не сме, но се освещаваме.


наминавай по-често при нас, за да светнеш и ти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.