Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Прераждане?нови  
Автор Kaлoмaин. (същата)
Публикувано12.08.09 08:59



Смятате ли, че могат да се съвместят астрологията и прераждането? Знам, че на пръв поглед изглежда нормално, но преди време тук имаше една тема, в която някои жени обясняваха, че биха предизвикали раждане, ако това ще гарантира по-добро разположение на звездите за децата им.

Ако обаче има прераждане, то човекът ще е дошъл на този свят с точно определена и неслучайна съдба и звездна карта. Какво става с едно дете, чието раждане е предизвикано насилствено? "Къде" ще са неговите звезди - на оригиналната карта, или наистина нещата ще се развият според старанията на родителите?



Тема напомням:нови [re: Kaлoмaин.]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано12.08.09 10:00



Прераждане не съществува, а астрологията е шарлатания.





Тема Re: Прераждане?нови [re: Kaлoмaин.]  
Автор 3aek ()
Публикувано12.08.09 10:02



Хм, а предизвиканото "насила" раждане не е ли и то един вид съдба и "нещо, което е трябвало да се случи"? Но според мен като вид вмешателство от страна на родителите си дава своите резултати върху формирането на характера и темперамента на детето. Тоест би трябвало да е отпечатано някъде на картата това напрежение, така да го наречем, от вмешателството.

чудеса...


Тема Re: Прераждане?нови [re: 3aek]  
Автор varadave ()
Публикувано12.08.09 10:53



Да отпечатано е някъде в картата това напрежение...аз съм в такава фаза
на прераждане по тибетския алманах 12.степен

...
Казва се ,че прераждането почва с козирог и свършва с риби.
Вижте Тибетския Алманах или Тибетското колело на живота.


Редактирано от varadave на 12.08.09 11:08.



Тема Re: напомням:нови [re: Kиpo]  
Автор Kaлoмaин. (същата)
Публикувано12.08.09 11:45



Естествено това би трябвало да е проблем само за вярващите в астрологията и преражданията. Иначе - "няма човек, няма проблем".

На мен ми е интересно какво ще е решението на проблема за тези, за които "има човек". Все пак хората, които вярват в астрологията, обикновено вярват и в прераждането. Затова ми е интересно как интерпретират тези частни случаи, които споменах.



Тема Re: Прераждане?нови [re: 3aek]  
Автор Kaлoмaин. (същата)
Публикувано12.08.09 11:46



Въпросът е коя карта ще е валидна. Тази, която би предопределила съдбата, или тази, която са избрали родителите, благодарение на свобдната си воля?



Тема Re: Прераждане?нови [re: Kaлoмaин.]  
Автор 3aek ()
Публикувано12.08.09 11:58



Тази окончателната - от родителите, нали това ще е в крайна сметка наталната карта? Тя важи според мен, а не тази, която е могла да бъде, защото тя не се е реализирала в действителност.

чудеса...


Тема Re: Прераждане?нови [re: 3aek]  
Автор Kaлoмaин. (същата)
Публикувано12.08.09 12:05



Тогава какво става с кармата от предишния живот? Нали въз основа на нея се определя кога и къде ще се роди някой, на какви изпитания ще бъде подложен през даден живот? Ама това май не е от сферата на интереси на астрологията ...



Тема Re: Прераждане?нови [re: Kaлoмaин.]  
Автор 3aek ()
Публикувано12.08.09 12:07



Решението на родителите също е част от кармата... Както и кои ще са родителите



чудеса...

Тема Re: Прераждане?нови [re: 3aek]  
Автор varadave ()
Публикувано12.08.09 12:46



Решението на родителите също е част от кармата...
_____________________________________________
Да само ЧАСТ...но има и друга намеса...
Kalachakra....

Редактирано от varadave на 12.08.09 13:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.