Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: а нещонови [re: *Eвa*]  
Автор Lillie ()
Публикувано22.07.09 23:10



Или за клуба на селскостопанския деятел... според позата.





Тема онови [re: *Eвa*]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано22.07.09 23:14



трогнат съм от загрижеността, добре съм.
Малко се обезпокоих от предупрежденията на великите ви индийски колеги, че затъмнението предвещавало бедствия, нищо, че затъмненията(респ. бедствията) са изчислени за хиляги години напред. От астро...номията, не от вас.





Тема Re: а нещонови [re: Lillie]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано22.07.09 23:15



Тази ще да е нещо от задните прашки, например прилежно плевящи сочни червени домати.


Може и да е за клуб Йога, например поза Лотос.



Тема Re: онови [re: Kиpo]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано22.07.09 23:17



О, моля! Наистина скоро не съм чувала нищо за тебе.


Иначе, затъмнението, зависи в кой дом ти попада и какви аспекти сключва в този момент към планетите ти.



Тема не се притеснявай...нови [re: *Eвa*]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано22.07.09 23:23



и аз не бех виждал ника ти, ни през последните 15-ина години в нет-а, ни въобще.
Дай някаква прогноза, която да подлежи на точна проверка, не"не се карайте с шефа. ще имате проблеми!" или "шофирайте внимателно в петък вечер" и ще призная великата ви наука. Ето:черно на бяло!!
А, съвсем добронамерено: Не прекалявай с (опитите за) ирония, тя се отдава далеч не всекиму, малцина сме избраните...





Тема Re: не се притеснявай...нови [re: Kиpo]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано22.07.09 23:30



Абе, в полунощ не е време за прогнози.


Само хубави неща ще ти се случват, надявам се.
Малцина сте избраните.



Тема не сенови [re: *Eвa*]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано22.07.09 23:35



навеждай да плевиш доматите, ползвам хербициди, като всеки съвременен селянин. Ако искаш задна прашчица, просто сподели!


Лека и на теб, зарежи измисленящината, наречена астрология и хвани научи нещо реално и полезно. Физика, психология, знам ли.



Тема Re: не сенови [re: Kиpo]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано22.07.09 23:43



Ако ми се прииска, ще ти споделя на ушенце, ти пък сега така публично виртуално ли искаш да споделям щенията си.


Освен да се насоча към квазимедицината, ще лекувам с омайничета.



Тема Re: не сенови [re: *Eвa*]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано22.07.09 23:48



)



Тема Re: не сенови [re: Kиpo]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано22.07.09 23:54



Освен да си пресръстя ника на Лудо_биле2009, може би ще ме озари и ще ми създаде необходимото излъчване. М-да, мисля в тази посока.


Даде ми насока в живота, как да изразя благодарностите си, ще помисля.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.