Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ключа на щастието в хороскопа [re: Жeнa;-)]  
Автор varadave ()
Публикувано26.07.09 14:26



каквото и да значи това.
________________________
значи ...дома е много малък...





Тема Re: Ключа на щастието в хороскопа [re: Жeнa;-)]  
Автор varadave ()
Публикувано26.07.09 14:34



водна змия.
__________
Вауууууууууу...хубава и умна" змия"...1953год ли си родена?



Тема Re: Ключа на щастието в хороскопа [re: varadave]  
Автор Жeнa;-) ()
Публикувано26.07.09 14:57



Ама имам паяци. тва кво значи?





Тема Re: Ключа на щастието в хороскопа [re: varadave]  
Автор Жeнa;-) ()
Публикувано26.07.09 15:05



77-ма





Тема Re: Ключа на щастието в хороскопа [re: Жeнa;-)]  
Автор varadave ()
Публикувано26.07.09 15:09



Ама имам паяци. тва кво значи?
__________________________
Че много хубаво плетеш...





Тема Re: Ключа на щастието в хороскопа [re: Жeнa;-)]  
Автор varadave ()
Публикувано26.07.09 15:12



Тогава си в ГРЕШКА не си ЗМИЙКА водная...а си ОГНЕНА ЗМИЯ

.


ЗМИЙКА водная
_________________
Са годините1053,1113,1173,1233,1923,1353,1413,1473,1533,1593,1653,1713,1773,
1833,1893,1953,2013,2073.

Редактирано от varadave на 26.07.09 15:15.



Тема Re: Ключа на щастието в хороскопа [re: varadave]  
Автор Жeнa;-) ()
Публикувано26.07.09 15:18



Толерирам ги дори.

Редактирано от Жeнa;-) на 26.07.09 15:20.



Тема Re: Ключа на щастието в хороскопа [re: varadave]  
Автор Жeнa;-) ()
Публикувано26.07.09 15:22



Ми значи пак съм чела неправилен източник. Случва се.

Като за лаик, даже е закономерно. В това, което аз четох, знакът Лъв в 77-ма се дели на три декади, и всяка декада е под знака на различните змии. Ок, грешка:))



Тема Re: Ключа на щастието в хороскопа [re: S|ayeR]  
Автор galy ()
Публикувано29.07.09 17:48



Гледам тя темата отишла с двата крака в канала.



Но все пак.

Къде в хороскопа разбирате всъщност не какво ще получи, а от какво има нужда човек, за да бъде щастлив.

Най-интерсното е, че първо трябва да се подчертае, ама много дебело да се подчертае, че почти винаги онова, което човек мисли, че ще го направи щастлив, не съвпада с онова, което наистина успява да го направи щастлив.

И като се има предвид, че всичко при човека е в ума, то луната е фактора с първостепенно значение. Ако имаме една поразена луна, то такъв човек много трудно ще има усещане за щастие, каквото и да получи в живота си. Всичко останало са допълнения.

В индийска астрология 4 дом има като ключово значение сукха (на санскрит означава щастие, добро място).



Тема Re: Ключа на щастието в хороскопа [re: galy]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано29.07.09 23:35



Мерси за отговора по темата



Ех, тази Луна Все пак всеки човек има своето щастие колкото и кратко или моментно да е... но може би не за всеки е добродетел да бъдеш щастлив. Не знам мисля си, че има хора, които винаги при всякакви обстоятелства са способни ако ги попиташ и се замислят да кажат да, щастлив съм....(всякакви обстоятелства без нещастни случаи, имам предвид). Може би това, което казваш за Луната значи, че просто човек или е щастлив като нагласа към живота или е нещастен и вариациите на живота го правят или по-малко по-много щастлив, или по-малко по-много нещастен? И все пак ако можеше да му се каже, че хаби енергия и усилия не там, където би трябвало... може ли да се каже конкретно от какво се нуждае някой, астрологията да му помогне да го намери?


Или добре, ще задам един въпрос, на който може да се отговори с "да" или "не" само - в повечето хороскопи, които си разглеждала това, което е призванието, в което е добър - то ли прави човек щастлив, оптималната възможна съдба има ли изобщо нещо общо с щастието?


We can build a new tomorrow, today


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.