Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Re: Ами кажи минови [re: lvony33]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано07.01.11 14:43



Много думи, много думи...

Изгубих се в тях.

Теб дреме ли ти дали ще използваш манипулаторския си талант, или нещо те спира и не позволява да го използваш? На това нещо му викаш изпит ама то не е точно изпит а някакво влияние....

Ами, дреме ми, да. И е изпит, продължавам да го твърдя, а "нещото", което ме спира, моето собствено усещане за добро и зло плюс житейския ми опит, наблюденията ми върху хората и мен самата. На моменти имам чувството, че съм родена да наблюдавам. Смятам да издържа докрай този изпит, досега съм успявала. Що пък да не съм свестен човек, като това съм искала винаги и съм си плащала цената? От време на време мрънкам, ама мъничко - човешко е, дотежава ми.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Ами кажи минови [re: paзбиpaм]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано07.01.11 18:55



Веднъж казваш, че уж нещо те спира, пък преди това каза, че имаш свободен избор !! – Е как става така?


Опитах се да обясня, как точно става така, че не ти избираш свободно а „нещото” дето те спирало избира.... И че какъв е човек зависи от това „нещо” , то по-точно е сбор от много „неща”– това исках да кажа там дето с многото думи.... Сега като написах по-малко думи намери ли се?

Ами, дреме ми, да. И е изпит... Смятам да издържа докрай този изпит, досега съм успявала. – Дааам...аз успокоително ще ти кажа, че щом искаш да го държиш то въобще не се притеснявай, защото дори ти да не искаше, то пак така до край ще го държиш, защото нямаш избор - като всеки един, включително и тия които твърдят, че имат свободен избор.
- Виж как кат`чели за едно и също нещо говорим мамка му, ама виж и колко много е различно ...



Тема Re: Ами кажи минови [re: lvony33]  
Автор Doctor Who (d doctah)
Публикувано07.01.11 19:02



Игра на думи си играете. Ама защо - свободно сте го избрали или нещо ви кара...




...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Тема Re: Ами кажи минови [re: Doctor Who]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано07.01.11 19:06




Ми незнам защо? На мен ми се пишеше за нещо и така се получи.



Тема Re: Ами кажи минови [re: lvony33]  
Автор Doctor Who (d doctah)
Публикувано07.01.11 20:16



Значи нямаш позиция по този въпрос

Не е толко важно като например манипулацията, казваш.


...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Тема Re: Ами кажи минови [re: Doctor Who]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано09.01.11 18:42



Какво ти пука? Говориш все едно ти пък имаш позиция по въпроса?

И май по-скоро на теб ти се играе на думи?

А иначе наистина баш-баш черешката на позицията си не съм я казал но мисля да се въздържа докато не и дойде времето за изказване. Тя и е малко по-различна от твърдението ми до сега, но не му противоречи. В тригон са двете.

Редактирано от lvony33 на 09.01.11 18:59.



Тема Re: Ами кажи минови [re: lvony33]  
Автор Doctor Who (d doctah)
Публикувано09.01.11 22:03



Ми говориш едно, а правиш друго. И по твоята логика - не ми пука, ама нямам избор. Такава съм си - отбелязвам очевидностите. А ти що нещо все си на контра и се делиш, м? Подскачаш все едно пчела те жили.




...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Тема Re: Ами кажи минови [re: Doctor Who]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано15.01.11 20:12



Какво съм направил?


А ти сорри, но ми е такава теорията, ти сега си или не си съгласна с нея .. ?
Еее, не се деля само. Често се и обединявам, ама за конкретни неща: по тема, лафче, кауза, въпрос, понякога и за на по бира, пица, купонче или тнт... неща. Обаче самоцелно въобще не се обединявам с никой и нищо.



Тема Re: Кое ни прави жестокинови [re: NikiFin]  
Автор ozge (непознат )
Публикувано26.01.11 23:48



Доста по-сериозно смятах, че ще водим тази така сериозна и много сериозна дискусия за жестокостта!!!
Като чета това което сте писали оставам с обеждението ,че вие не сте се сблъсквали с жестокост или понятията ни за жестокост са доста различни.
Аз не познавам жесток Овен и не бих казала, че тези хора са жестоки!Те са прями и директни ,откровени.В тях има една вродена борба за правда. Може би понякога са по-остри в исказа си но в делата си в постъпките си Овните не са жестоки хора.Напротив те са състрадателни.
За Скорпиона мога да се съглася, че е способен на жестокост в действията си, но лично мое мнение е , че най-способни на това са Водолеите.
Егоизмът собственото его върховният им егоизъм не граничещ с жестокост, а дефиниращ това понятие изначално започва от тях според моите наблюдения и близо 40г живот на земята.




Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.