Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:15 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Кажете сега занови  
Автор 3aek (дългоух)
Публикувано15.05.09 08:24



сексуалността... Кое я определя?

Вчера в офиса ме питаха, смънках нещо за Марс, но познанията ми бяха дотам



Ще чета с интерес

Редактирано от 3aek на 15.05.09 09:08.



Тема Re: Кажете сега занови [re: 3aek]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано15.05.09 08:33



На първо място добрият, взимнооргазмен секс на мама и татко при зачатието. Чрез него се дава първичната енергия и тя е крайно количество. Никой не може да го промени, може само да го изразходва по- разумно или по- неразуно.

От скучен секс се раждат деца без енергия, а те по правило не са много сексуални.






Тема Re: Кажете сега занови [re: huanji]  
Автор 3aek (дългоух)
Публикувано15.05.09 08:38



От скучен секс се раждат деца без енергия

Значи мама и татко са правили извънредно нескучен секс





Тема Re: Кажете сега занови [re: 3aek]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано15.05.09 08:52



Машалла на башата ти, евала на майка ти.



По- съм склонен да приема, че валидно значение от астрологична гледна точка има момента на зачатието, а не на раждането. Не случайно китайците броят възрастта от момента на зачатието.

Жалко, че един голям специалист в тази област - доктор Чаушев, се спомина без да остави астрологичните си и други знания във връзка със зачатието.




Тема Re: Кажете сега занови [re: 3aek]  
Автор Lillie ()
Публикувано15.05.09 09:29



Тъкмо щях да пиша, ама специалистът сексолог вече се е изказал, виждам.





Тема Re: Кажете сега занови [re: huanji]  
Автор galy ()
Публикувано15.05.09 13:26



По- съм склонен да приема, че валидно значение от астрологична гледна точка има момента на зачатието

Е това пък ми е страшно интересно как може да се определи. Доколкото знам, за да се оплоди яйцеклетката, са необходими около 24 часа. Как и кой може да разбере кой точно е момента в тия 24 часа? Щото все едно да кажем в коя минута е покълнало житното семе, което е заровено в земята и няма как да го видим.

На първо място добрият, взимнооргазмен секс на мама и татко при зачатието. Чрез него се дава първичната енергия и тя е крайно количество

Веднага се сещам за ония векове, в които такова нещо като секс преди брака, е било табу. Особено на запад. Да не говорим за техники, пози и разни други такива. По тази логика не би трябвало да са се раждали силно активни в сексуално отношение хора, а?



Виж у източните народи е било друго нещо - обучението в камасутра е било нещо нормално. Но дори и там пак не е имало секс преди брака, особено при жените. Събирали са се хора, които дори не са се виждали. Да не говорим, че това продължава да се прави понякога и до днес.
А това, че е крайно количество - да, съгласна съм. За това всеки я употребява интуитивно. А мъжете, и неразумно (като се има предвид, че научно е доказано, че живеят по-малко от жените )

Редактирано от galy на 15.05.09 13:29.



Тема Re: Кажете сега занови [re: galy]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано15.05.09 13:35



Веднага се сещам за ония векове, в които такова нещо като секс преди брака, е било табу. Особено на запад. Да не говорим за техники, пози и разни други такива. По тази логика не би трябвало да са се раждали силно активни в сексуално отношение хора, а?

Хе, защо, мислиш, западният свят стигна до виагра?



Виж у източните народи е било друго нещо - обучението в камасутра е било нещо нормално. Но дори и там пак не е имало секс преди брака, особено при жените. Събирали са се хора, които дори не са се виждали. Да не говорим, че това продължава да се прави понякога и до днес.


Какво, като не са се виждали - хората са обучени да правят страстен секс така добре, че познати, непознати... нема значение!

И като обобщение - мерак не е равно на възможности, мисля аз...



Тема Re: Кажете сега занови [re: galy]  
Автор 3aek (дългоух)
Публикувано15.05.09 13:39



Е, като е бил табу, това какво е пречило на оргазма? Според мен дори го е подсилвало





Тема Re: Кажете сега занови [re: 3aek]  
Автор galy ()
Публикувано15.05.09 13:41



Според мен - ритъма на либидото и сексуалния живот от чисто физическа гледна точка, се определя от венера и уран (колкото и да изглежда странно).

А първичната сексуална енергия - венера, марс и луна. Луната я включвам, тъй като тя е "отговорна" за инстиктивния разум и всички психо-стереотипи на човека.



Тема Re: Кажете сега занови [re: L.L.]  
Автор galy ()
Публикувано15.05.09 13:42



Какво, като не са се виждали - хората са обучени да правят страстен секс така добре

Това, че си преминал теоретично всички възможни ситуации в шофьорлъка, прави ли те перфектен шофьор в реални ситуации?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.