Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Само да попитамнови [re: Rozovotakova3]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано22.05.09 00:21



Това е фарс!



Тема Re: Само да попитамнови [re: Rozovotakova3]  
Автор lvony 3 (....)
Публикувано22.05.09 07:42



Опасна работа сте вие двамата.



Тема Re: Само да попитамнови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Rozovotakova3 (доказан феникс)
Публикувано22.05.09 13:37



ти си фарс

хората празнуваха рожден ден въпреки дъжда

всички бяха там, тебе те нямаше, щото явно те е хванало шубето





Тема Re: Само да попитамнови [re: lvony 3]  
Автор Rozovotakova3 (доказан феникс)
Публикувано22.05.09 13:40



ам запълваме си времето с простотии, какво да правим





Тема Галнови [re: galy]  
Автор Rozovotakova3 (доказан феникс)
Публикувано22.05.09 13:42



можеш ли, плииз да ми "преведеш" какво е искала да ми каже варадаве с това

"кой ме излъга тука............
_________________________
Ти себе си се излъга от 15/16 май ...и т.н луна и марс са в 6.дом....та питай
Гали Що ЗНАЧИ ТУЙ в ГОХОРАТА.
юпитер в 5/ти дом от Янма луна...та .............

Редактирано от varadave на 20.05.09 10:49."

няма как да участвам адекватно в разговора като не разбирам за какво става въпрос





Тема Re: Галнови [re: Rozovotakova3]  
Автор galy ()
Публикувано22.05.09 15:25



Роузи, не знам дали правилно съм разбрала това, което пише Варадаве.
Под Гохора предполагам, че Варадаве има предвид Гочара (така се наричат транзитите в индийска астрология).

Та при така разположени транзити на марс и луна най-вече (тъй като те са бързите и влияят при дефиниране на кратки периоди от време), не може да се очаква успех. Тъй като ти си в антардаса на венера до м.март'2010 г., то и транзита на венера си оказва влияние. Юпитер и сатурн са с по-дългосрочно такова и са като фон.

Марс в 6 дом от натална луна е благоприятен за успех в нещо, което е започнато и особено в случаи, когато става въпрос за преодоляване на някакви препятствия, при решаване на конфликти и спорни въпроси (ти си с предимство). Обаче венера, която според мен е по-важна, стояща в 6 дом носи лошо име, загуба на позиции, а луната в 4 (това са 2-3 дни около 15 май) недоверие и липса на спокойствие.
А юпитер, пребивавайки в 5 дом (за кратко) наистина се свързва с успех, но в индийските транзити има един термин ведха - означава препятствие и при луна в 4 дом юпитер е "препятстван" да даде резултат. Но юпитер в 5 дом не е и особено дащен при теб относно работа.

И аштакаварга се гледа при транзити. Но това е доста сложна материя, за да го обясня накратко.

Честно казано по принцип юпитер в 5 от луна е добра позиция за работа, изяви, но не и за твоя хороскоп специално.

Изобщо след януари'2009 г. при теб има задействан процес по смяна (при това доста сериозна) на професионална изява. Не знам дали имаш някакви други идеи освен журналистика, но след около 1.5 години може би ще се окажеш в напълно различна сфера на работа. Така мисля аз.

Не знам защо Вардаве те праща аз да ти го обяснявам. Ако няма желание да ти обяснява това, което пише, по-добре да не го пише. Аз поне не пращам хората някой друг да им обяснява нещата, които пиша



Редактирано от galy на 22.05.09 15:28.



Тема Re: Галнови [re: galy]  
Автор Rozovotakova3 (доказан феникс)
Публикувано22.05.09 15:45



"Не знам защо Вардаве те праща аз да ти го обяснявам. Ако няма желание да ти обяснява това, което пише, по-добре да не го пише. Аз поне не пращам хората някой друг да им обяснява нещата, които пиша"

и аз мисля така, за което се извинявам, че те притеснявам

в интерес на истината толкова ми липсва семейството, че в главата ми се въртят идеи като шофьор на такси в Лондон /не че мога да карам/,

стюардеса в самолет

конферансие /не че търсят някъде/

дори си мисля да ходя там да правя грънци /не че мога/



само дето с рибата не знам какво ще направим, щото ако хвана пътя пък ще ми е мъчно за него :(

журналистиката обаче може би като хоби, щото много къса нервите и те побърква, а аз искам да съм поне околко норламното спокойна майка, която и без това ще е трудно при мен



Тема Роуз,нови [re: Rozovotakova3]  
Автор Valda (saro)
Публикувано22.05.09 16:04



стюардеса в самолет
Доколкото знам за това се изисква около три години подготовка. А знам защото това ми беше раннопубертетската мечта ,след детската - сапьор


Освен ако самолета не е частен
Ама да не ти убивам мечтите...



Тема Re: Роуз,нови [re: Valda]  
Автор Rozovotakova3 (доказан феникс)
Публикувано22.05.09 16:13



ами кандидатствах за WIZZ AIR и там отговарях на изискванията, дори годините не ми бяха много

каквото стане де
така или иначе май трябва да стана писателка на любовни романи :)))



Тема Re: Роуз,нови [re: Rozovotakova3]  
Автор Valda (saro)
Публикувано22.05.09 16:45



И не изискват никаква теоретична подготовка?


Дано и пилотите не ги избират само по ръст, тегло и години!




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.