Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: ааа..тованови [re: varadave]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано03.04.09 22:13



писах "вЕрвам ти" на нея, ... с четири гледаш и пак не разбираш....





Тема Re: ааа..тованови [re: varadave]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано03.04.09 22:21



щом казваш нека е 1966-та...

...просто личноста изглежда по на възраст.....автопилот, управлявам и подобрявам психическите отклонения на вертолети родени на 27.05.66-та (по твоята поправка)...



Тема Re: ааа..тованови [re: van_helsing]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано03.04.09 22:22



извинявам се, била 1966, но ми се видя по на възраст...





Тема Re: ааа..тованови [re: varadave]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано03.04.09 23:20



ако твоето отражение на сърцето беше шлифовано достатъчно добре, то би видяла мн. по ясно че не трябваше да се хапеш с мене , нито да друсаш неверни лъжи зад гърба ми.....

...егоизма и злобата в теб са в повече, ... аз съм универсална везна, може да се бъзикам и шегувам, но не изпитвам омраза към никой..., а ти злобееш! Нямаш и истински приятели, аз съм си в Родината, макар и разбита от предатели се чувствам тук по добре, нямам нужда от мракобесния западен стандарт!...още по малко от народ по чиято вина са убити без причина милиони!
не се прави на тряснат. - не съм бил никога тряснат, а шеговит..., ако пожелая мога да пиша и сериозно, но не виждам на кого...
...добрите са малко, те ме познават, определено ти не си за от тях, ....причините няма да изтъквам, че ще ми го припишеш за заяждане...



Тема Re: ааа..тованови [re: van_helsing]  
Автор lvony 3 (....)
Публикувано05.04.09 14:09



Да!

Може да са наистина повече от двама. Виждам, че в петък и събота остава само единия - "оня близнак" - предполагам е изгонил на някъде останалите. Но и той не е лош, принципно де, само като малък е паднал от високо на главата си....

Редактирано от lvony 3 на 05.04.09 14:12.



Тема Re: ааа..тованови [re: varadave]  
Автор lvony 3 (....)
Публикувано05.04.09 14:10



Ама ти не се засягай от всичко което се пише, не си мисли, че кой каквото попита или коментира все тебе касае и засяга - чак пък толкова ли проблеми имаш? - Обаче си категорична в отговора – сигурна си, че е възможно.





Тема Re: ааа..тованови [re: varadave]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано05.04.09 14:21



От Вадим Зеланд разбира Кайли, нея трябва да питаш или да потърсиш в Процесинг.

Лазарев е моя тема и доста работа върши, ако се зачетеш. По- добре книгите след трета... Понеже си развива системата във времето, последните книги съответно са по- изчитени. Има 12 книги до момента, ако не се лъжа.





Тема Re: ааа..тованови [re: huanji]  
Автор varadave ()
Публикувано05.04.09 16:50



Да ще питам Кайли аз задочно и скрито влизам в клуба и и я чета

.От нея научих много неща. Сумати и книги купих Кастанеда/Карлос Кастанеда
и т.н.
За томовете на Лазерев май наистена са 12.тома


Редактирано от varadave на 05.04.09 16:52.



Тема Re: ааа..тованови [re: lvony 3]  
Автор varadave ()
Публикувано05.04.09 17:05



Ама ти не се засягай от всичко което се пише, не си мисли, че кой каквото попита или коментира все тебе касае и засяга - чак пък толкова ли проблеми имаш? - Обаче си категорична в отговора – сигурна си, че е възможно.
___________________________________________________________
Ти си много интиресен индивид,виждал ли си рак или асц.рак да не се засяга?

чак пък толкова ли проблеми имаш?
___________________________________
да имам основния е ........не мога да си намеря способен Бухгалтер/Buchhalter

!

Редактирано от varadave на 05.04.09 17:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.