Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какви особености има това детенови  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано12.03.09 23:40



От една страна имам проблеми със сина ми и ми е интересно дали са обусловени астрологически. От друга ми е любопитно, дали астролозите ще познаят кои са отличителните белези, с какво това дете се откроява сред останлите. И след като видят проблема много ще се радвам да ме посъветват как да го третирам.

детето е момче, родено на 10, юни, 2007г, 00.20 часа в Копенхаген

Развихряйте се. Ако не стигнете до никъде ще ви кажа какво ме мъчи и да ме посъветвате от астрологическа гледна точка




Тема Re: Какви особености има това детенови [re: NikiFin]  
Автор evrika ()
Публикувано13.03.09 09:19



"От друга ми е любопитно, дали астролозите ще познаят кои са отличителните белези, с какво това дете се откроява сред останлите... Развихряйте се. Ако не стигнете до никъде..."

Ами не са длъжни, тук са по желание и не седят в очакване някой да благоволи да им даде данните на детето си, за да му задоволяват любопитството, нито пък да се развихрят да правят безброй хороскопи на всички, които им поискат щото им хрумнало да "чуят" звездите. С такъв пост дано стигнете донякъде, но не вярвам много от тях да са отзивчиви в случая.

Редактирано от evrika на 13.03.09 11:06.



Тема Re: Какви особености има това детенови [re: NikiFin]  
Автор Caramba (Hola)
Публикувано13.03.09 12:17



Доколкото съм чувала от астролози, хороскопи на малко дете не е желателно да се правят. Даже не е хубаво да се прави космограма.



Не крещи! Силните говорят тихо.

Тема Re: Какви особености има това детенови [re: Caramba]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано13.03.09 12:33



Истинските астролози правят хороскоп на децата веднага щом се родят - някога сигурно са се раждали старци.
Що са бабешки деветини?



Тема Re: Какви особености има това детенови [re: Caramba]  
Автор varadave ()
Публикувано13.03.09 12:33



Варум?
Warum?





Тема Re: Какви особености има това детенови [re: Caramba]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано13.03.09 12:53



" Доколкото съм чувала от астролози, хороскопи на малко дете
не е желателно да се правят. "
----------------------------------------------------------------------------

Предполагам, че проблема касае самото публикуване
на данните на малко дете в публичното пространство



( не е желателен публичен анализ, поради възможно енергийно въздействие )

Редактирано от Moonstone на 13.03.09 13:00.



Тема Re: Какви особености има това детенови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Caramba (Hola)
Публикувано13.03.09 13:24



Правете каквото искате. И аз кво се обаждам.

Не крещи! Силните говорят тихо.


Тема Re: Какви особености има това детенови [re: NikiFin]  
Автор ynovl-lvony (....)
Публикувано13.03.09 14:25



Странна работа, първо голям човек а да има проблеми с бебе, второ да мисли, че за това проблема е в бебето а не в него?


И какви отличителни белези искаш в дете на година и половина, две - бъдещи ли, които ще прояви след като започне да се изгражда като личност или физически - да не е негърче?



Тема Re: Какви особености има това детенови [re: ynovl-lvony]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано13.03.09 22:48



Айде да видим до къде ще стигнете пък уточняващите въпроси да ги оставим за по късно






Тема Re: Какви особености има това дете [re: NikiFin]  
Автор ynovl-lvony (....)
Публикувано14.03.09 00:59



А аз съвсем сериозно ти казвам, че проявата на характера на едно дете на 1-2г. е съвсем, съвсем различна от проявата на същото дете на 6 или 7 г. и може въобще да не разбереш, че е едно и също дете. В смисъл, не говоря за физически черти а за проява на характера и това най-малкото по простата причина, че то на 1-2 г. буквално няма представа какво иска и как да се изрази.


И затова питах, ти за физически черти ли питаш с какво се откроява или кои черти на характера проявява?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.