Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Коя ви е най противната зодиянови [re: ynovl-lvony]  
Автор varadave ()
Публикувано25.02.09 16:56



твоя съвет не помага с боксовата круша....
ама хич.............





Тема Re: Коя ви е най противната зодиянови [re: NikiFin]  
Автор Lillie ()
Публикувано25.02.09 16:59



От което следва заключението, че трябва ти самата да не се понасяш, имайки предвид Луната ти в Овен. Доколкото се сещам, и Венера беше там...





Тема Re: Коя ви е най противната зодиянови [re: Lillie]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано25.02.09 17:21



Е трудничко ми е, признавам






Тема Re: Коя ви е най противната зодиянови [re: Rozovotakova3]  
Автор 3aek (hard and soft)
Публикувано25.02.09 17:26



Ама естествено, че има и в любовта страст... затова казвам - усещането любов-омраза да се проявява като изразно средство в секса

Там се явява като полезно даже

Кичур червена коса няма как да намеря, защото не понасям мъже, които не са лоялни и ги усещам от самото начало. Няма как да съм с такъв просто.

Einmal ist Keinmal

Тема Re: Коя ви е най противната зодиянови [re: 3aek]  
Автор Rozovotakova3 (същата)
Публикувано25.02.09 17:28



и аз така мислех, ама като ти се свие сърцето и нищо друго няма значение за теб...

добре, че изтрезнях...

доказан феникс


Тема Re: Коя ви е най противната зодиянови [re: ynovl-lvony]  
Автор 3aek (hard and soft)
Публикувано25.02.09 17:31



Разбира трънки



Просто е животно с чувство за самосъхранение и знае да се пази

Einmal ist Keinmal

Тема Re: Коя ви е най противната зодиянови [re: NikiFin]  
Автор ushco (hot sexy mamma)
Публикувано25.02.09 18:39



Мъже деви и мъже овни!!!
Много тегави са тия... не ги разбирам, ама и не искам!!!
За жени - единствените, които органически не понасям и ги надушвам след 10-20 секунди са скорпионките!!! Извинете ме, ама сме много различни породи...

Look in the mirror and keep on shining



Тема Re: Коя ви е най противната зодиянови [re: NikiFin]  
Автор galy ()
Публикувано25.02.09 18:59



Аз няма да пиша коя зодия ми е най-противна, защото според мен е неразумно да се правят подобни обобщения в астрологията. Все едно да си говорим кое цвете е най-противно. То със сигурност за всеки има цветя, които не може да понася. Но това са цветя и са едно от най-прекрасните неща на земята.

Но ми се иска да напиша нещо, което честичко казвам и пиша на хората, интересуващи се от личен живот, партньорства и взаимоотношения с другите изобщо.

И то е следното:

Хората, които са най-близо до нас, са точно онези, от които имаме една дълбока и инстинктивна нужда. Тъй като те ни правят цялостни. И това не означава автоматично, че тези хора трябва да са добри в общоприетия смисъл. Те може да ни нараняват, да ни обиждат, да ни ругаят, та дори и да ни посягат физически, но са добри именно за нас, защото ни допълват.

И смея да твърдя, че основното привличане между хората, става не по външни фактори като физика, социален статус и др., а по-скоро по онова, което всеки крие дълбоко у себе си, по слабите места, страховете, неудовлетвореността. Това е т.нар. наша грозна и неприятна страна на персоналността ни. И точно тази наша грозна страна играе най-голяма роля, когато се огледаме и виждаме какви хора има около нас.

Това са 5-6 изречения, които са силно показателни...за онези, които успеят да ги разберат.





Тема Re: Коя ви е най противната зодиянови [re: NikiFin]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано25.02.09 19:15



Това малко ми прилича на поговорката - "Заради един калпав Илия, дай да намразим и Св. Илия"'
Дразнили са ме конкретни хора от целия зодиак. Както и имам приятели и добри познати пак от всички зодии.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Коя ви е най противната зодиянови [re: NikiFin]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано25.02.09 20:57



Мене нито една зодия не ме дразни, нито астрологията защото съм стабилен и уравновесен, най добрата ми приятелка беше овен...

Но ако попиташ колко астроложки се дразнят от мен, ще ти кажа че от всички зодии има...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.