Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: До модераторанови [re: ynovl-lvony]  
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано29.01.09 13:18



Според мен по презумпция модераторът на клуба следва да има отношение към астрологията, да разбира от астрология и да е в състояние да преценява кое е за тук и кое не. Нищо лично! Говоря принципно

и с цялото си уважение.



Тема Re: До модераторанови [re: figurati]  
Автор ynovl-lvony (....)
Публикувано29.01.09 13:30



За отношнието и аз мисля така, за другото обаче имам известни колебания ... но моето мнение няма особенно значение какво е.

Ама е хубаво да се уважаваме де ....



Тема Re: До модераторанови [re: anachronic]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано29.01.09 13:34



никой не е длъжен да доказва нещо - щот не могат...


все пак това е форум Астрология - именно, не е секта за да няма опозиция, иначе ще ми звучи като "един е Аллах и един е неговия пророк", всеки който мисли различно, ятагана и главата пада...
от пишещите тук се очаква елементарно уважение към прадмета - прЕдмета е едно, пишещите друго, ...1-2 вече са ми ясни, давай пари и за лъжата замълчи... (да повторя пак, не всички)
Разговорите и поздравите са си нужни - вдигам двете ръце "ЗА", форум без поздрави и разговори се превръща в затвор за промити мозъци...
което обединява хората, четящи и пишещи тук е астрологията - така е, но някои са неин позор(някои)....., за да покажат колко много разбират, вместо да обяснят на някой нещо, започват да си показват величието с разни никому неизвесни словосъчетания или да демонстрират висш разум с текстове на език който едва ли те разбират...., ако ме попиташ нещо и ти отговоря така , какво ще разбереш? Примерно така:

Kautta eramaajarven
Matkaa kulkuri yksinainen
Nakee lammela joutsenparven
Vapauttaan itkevan
- и какво разбра?

Редактирано от van_helsing на 29.01.09 13:37.



Тема Re: До модераторанови [re: figurati]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано29.01.09 13:50



Кражбата е действие, за което потърпевшият не е дал своето съгласие. - едва ли някой ще си даде съгласието ако знае че е окраден, по точно астролозите ги мямят и доста заблудени не го озъзнават че са окрадени с тяхно "съгласие"...
При астролог хората ходят съвсем съзнателно, никой нищо не им измъква, сами си бъркат в джоба. - вземи му акъла, после парите, практикува се масово в мн. области и в астрологията..., от къде да знаят че са измамени?
По тази логика има много професии, за които да се закачиш - има, но те не са реални професии..., съвсем друго е да си лекар, физик, химик, инжинер, астроном и т.н. .... (стига да не е някой взел диплома ей така)



Тема Re: До модераторанови [re: Lillie]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано29.01.09 13:53



разбрах че е метафора, добре, кажи на какво познаваш реално?





Тема Re: До модераторанови [re: van_helsing]  
Автор kakaster (член)
Публикувано29.01.09 13:57




Ти каза,че ясновидците са голяма работа...
а тука пишеш...........следното
"А тези жалки подобия на "астролози", "ясновидци", "екстрасенси" и прочие
.....да изреждам ли......................

Редактирано от kakaster на 29.01.09 13:58.



Тема Re: До модераторанови [re: Lillie]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано29.01.09 14:04



Ясно колко познаваш, твоите прогнози са като тази за времето:
"Сутринта вятъра духаше в неориентирана посока, след обяд ще промени посоката си" - ето за това ставаше дума, че всичките ви прогнози са като неориентиран вятър, който постоянно променя посоката си....


Такива прогнози мога да ти направя безброй, все нещо ще налучкам......ако искаш ми вярвай, а..а..?!



Тема Re: До модераторанови [re: van_helsing]  
Автор Lillie ()
Публикувано29.01.09 14:11



На честните ти сини очи.

Редактирано от Lillie на 29.01.09 14:11.



Тема Re: До модераторанови [re: van_helsing]  
Автор Lillie ()
Публикувано29.01.09 14:12



Кой ти е казал, че правя прогнози?





Тема Re: До модераторанови [re: ynovl-lvony]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано29.01.09 14:13



Сега говориш като клонинг на модератора. Да не сте блинаци с него - а не подозираш ли че съм му таен агент?



Защо въобще искаш някой да ти доказва нещо - никой нищо не може да докаже, тука няма такива, те ако можеха, щаха да го направят (така им се иска да могат) и аз сам щах да си променя мнението...

Да не си арбитър? - не, опозиция .... , срещу раздърпани локуми...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.