Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:55 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: До модераторанови [re: van_helsing]  
Автор varadave (член)
Публикувано06.02.09 12:07



пак ти казвам.............кон и то огнен..................



Тема Re: До модераторанови [re: varadave]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано06.02.09 21:22



какво казваш не е вярно..

...имам си лично мнение...



Тема Re: До модераторанови [re: van_helsing]  
Автор varadave (член)
Публикувано06.02.09 21:42



и аз тебе .... също...........
имам си мнение....



Тема Re: До модераторанови [re: varadave]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано06.02.09 22:47



твоето мнение е овчо...





Тема Re: Специално за Van_Helsing-има свестни!нови [re: van_helsing]  
Автор the_wolvarin ()
Публикувано16.02.09 22:00



Извинявайте, че се намесвам в този спор, но бих искала да кажа нещо на Van_Helsing: В плевен, там където съм родена, преди няколко години се запознах с един астролог. Съвсем случайно, препоръчаха ми го, завършил в русия астрология. Човека ми погледна картата и каза, мойто момиче с теб има много да си говорим. В крайна сметка ми каза неща, които нито има как да знае, на всичкото отгоре бяха истина. Взе ми за всичкото време, бях прекарала около 4-4.30 часа, 5 лева и аз даже не повярвах. Бях последна година в гимназията и той каза че на човек, който не може ад се издържа сам, не може да вземе пари. След това ме помоли да се видим още няколко пъти, понеже бил безкрайно заинтригуван от мен и продължихме с безкрайните разговори. Нито един път след това не мйи е искал пари, а когато го попитам все пак колко да ти оставя, той ме пита - колко струва душата ти и аз му казвам безценна е, неговия отговор е тогава няма как аз да ти платя, че съм отнел от времето ти. Той е човек, който си изкарва пари и от друго нещо и просто с познанията по астрология помага на изпаднали в нужда и то наистина им помага. Когато намерих този форум, си помислих че тук ще открия хора с които да споделям впечатленията си за астрологията и които ще мога да питам за въпроси, които сама не мога да разкрия и които са ми от изключителна важност. Само да ти кажа бях си оставила датата и часа и града на раждане, както и иметто си с молба някой да погледне нещо, имах проблем за разрешаване. Във форума се навъртат астролози, които на всичкото отгоре се бият в главите колко са велики и колко са добри. Обаче възникна въпроса, щом са толкова добри, защо не видяха всъщност аз каква съм. Не че се бия в сърцето и гърдите че съм чудо приказно, обаче те с големите си познания не разпознаха нещо по-различно в една дата. И тогава се запитах защо изобщо си правя труда да питам такива хора за мн важни за мен неща, при положение че при инфото, което им дадох те не разпознаха нищо. Госпожица как и беше името Гала, може би, с нейния безумен сайт и пари за всичко, нека я попитам, какво означава в картата на човек да има лъч на 72 градуса, какво означава да си дете на Хадес и Персефона, какво означава да си "Принцеса". Може би на някои тук им е3 мн голямо самочувствието и смятат че човешкия живот, независимо на кой е за подценяване, моля недейте така. Вселенските закони са мн жестоки, смятам че вие астролозите трябва да го знаете най-добре, подсъзнанието ни няма чувство за хумор, всяка грешно зададен апрограма води до провал, всяко нещо, което не е направено както трябва води до лошо последствие. Аз знам че има хора, които наистина споделят знанията си и желанието им да помагат е по-огромно от това да печелят на чужд гръб, без дори да са направили нещата както трябва. Затова и van_helsing е прав да се ядосва, понеже вижда мерзавци и хора, които се държат надменно без да са заслужили самочувствието си. А за спам темите, щом така е забавно на хората, нека ги има, все пак трябва да има нещо, което ни развлича и разсейва, аз съм за, но когато някой наистина има нужда от помощ, помислете и ако можете му я дайте, не се дръжте нагло!
Поздрав за Van и за всики, които са тук, не искам никой да обидя, просто изказвам мнение. Лека вечер и запазете доброто в себе си ибез това светът не е най-гостоприемното място, в кото може да се живее, нека си го направим по-хубаво :)

...И вятъра задуха в косите ми...

Редактирано от the_wolvarin на 16.02.09 22:00.



Тема Re: Специално за Van_Helsing-има свестни!нови [re: the_wolvarin]  
Автор Lillie ()
Публикувано16.02.09 22:18



Да, на точното място сте! Сега е клуб "Споделете".


А какво е да си дете на Хадес и Персефона? Това оня лъч от 72 градуса ли го показва във Вашия хороскоп?



Тема Re: Специално за Van_Helsing-има свестни!нови [re: Lillie]  
Автор varadave ()
Публикувано16.02.09 22:23



Забрави "ПРИНЦЕСА" с лъча...........72


т.е 72 каратова ...принцеса....



Тема Re: Пак до Van и до останалите ако имат желаниенови [re: van_helsing]  
Автор the_wolvarin ()
Публикувано16.02.09 22:25



а и само да кажа още нещо на Van - има и такива дето познават, този който познавам в плевен, жалко че вече не мога да го виждам и да се съвещавам с него, досега каквото ми е казал се е случило едно към едно! Как да не повярваш на такъв човек, освен това освен че ти казва какво ще стане ти обеснява и защо и как го познава, кое влияе и пр. и пр. не можеш от шапа народ да взимаш решение трябва да видиш всички страни на едно нещо, за да разбереш и да направиш правилната теза, всичко трябва да се доказва по няколко пъти, за да си сигурен, така казвашще учителя ми по математика, така правя и аз! Не се отказвам докато не видя и не опозная едно нещо до край!

...И вятъра задуха в косите ми...


Тема Re: Специално за Van_Helsing-има свестни!нови [re: varadave]  
Автор Lillie ()
Публикувано16.02.09 22:26



72-каратова йони да не е?





Тема Re: Специално за Van_Helsing-има свестни!нови [re: Lillie]  
Автор the_wolvarin ()
Публикувано16.02.09 22:30



Ето как се засягат хората като ги настъпиш по мазола, исках да предизвикам малко огньове и то си показа, не се сърдете, но понякога прекалявате, не че аз трябва да се намесвам, но не е нужнбо да изяждате човека а да му обесните, не е ли так, или греша. А като ви настъпи някой не е нужно нападателна позиция а да изясните нещата, или пак греша? Защо винаги така трябва да се грабва чуждото внимание?

...И вятъра задуха в косите ми...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.