Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 20.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Хороскоп на феномена Лили Иванова!нови  
Автор Lalara (брюнетка)
Публикувано28.12.08 16:56



Моля ви, дайте и тълкувайте хороскопа на Лили! За мен тя е изключителен професионалист и жена! Знам, че е родена на 24.04.1937г., но не знам часа?





Тема Re: Хороскоп на феномена Лили Иванова!нови [re: Lalara]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано28.12.08 17:19



...и суетна гъска...съмнявам се, че пее на живо, това е невъзможно за никой, да издържиш час и половина на сцената без да спреш да подскачаш и по-важното - без да изпееш една нота различно от записаното в студиото.
Харесвах я, ама до един момент, като нарочно провали концерт на друг след нея.



Тема за какво ти е хороскоп на Лили Иванова?нови [re: Lalara]  
Автор Leopolanda (Leopolanda)
Публикувано28.12.08 21:20



За какво ти е хороскоп на Лили? Каквито и тълкувания да ми направи някой за нея ще го взема за чиста проба "измамник", който спекулира с нещо което се знае доста добре. Това че е изключителен професионалист всеки го знае, както и датата и на раждане, нищо ново под слънцено не си , и никой няма да каже! По тази тема и без хороскопи и други подобни всичко е известно и каквото е имало да се каже е казано! Останалото са спекулации и повтаряния на едни и същи неща дъвкани от години.


Не ти ли стига тоя хороскоп:

...както и допълнителните покрай него???
Едни я харесват, други не, така е с всеки по света!



Тема Re: за какво ти е хороскоп на Лили Иванова?нови [re: Leopolanda]  
Автор Lillie ()
Публикувано29.12.08 08:39



Малко е попрекалила със силикона на тази достопочтена възраст, но няма спор, че има хубав и силен глас.





Тема Re: за какво ти е хороскоп на Лили Иванова?нови [re: Lillie]  
Автор varadave (nesnaesta nisto)
Публикувано29.12.08 13:17



но няма спор, че има хубав и силен глас............
____________________________________________
Има,има ..........Дива си е....
Аз си падам по...такива стари неща...
Имам в предвид музикалните.....






Тема Re: за какво ти е хороскоп на Лили Иванова?нови [re: Lillie]  
Автор Leopolanda (Leopolanda)
Публикувано29.12.08 18:21



ето че и това се знае, няма нужда от хороскопи





Тема Re: за какво ти е хороскоп на Лили Иванова?нови [re: Lillie]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано30.12.08 08:53



Не само със силикона. Онази вечер, когато й даваха концерта, по другият канал пък беше този на Данчето Христова. Та можах да направя визуална разлика между неизживяните комплекси от страростта и гротескното парадиране с тийнейджърски мотиви на Лилито, на фона на аристократичното излъчване и облекло на Данчето.

Така де, ако Лилито се държи подобаващо за възрастта си с аристократизъм, без да пуска ръце на оркестрантите на възраст доста под моята и прочие, сигурно щеше да няма конкуренция.

Годините си вървят, никой не може да ги спре и някак трябва да се вписва в тях с чар. Това е изкуството.





Тема Re: за какво ти е хороскоп на Лили Иванова?нови [re: huanji]  
Автор Lalara (брюнетка)
Публикувано30.12.08 10:27



Изобщо не си права- данчето приличаше на лелка, докато лили е модерна



Тема Re: за какво ти е хороскоп на Лили Иванова?нови [re: Lalara]  
Автор ThunderGoddess (Sacer)
Публикувано30.12.08 13:01



Лили е колкото баба ми, не й върви да е толкова модерна. Определено подобни тийн дрехи не й вървят, смешно е отстрани, жалък опит да прилича на нещо, което отдавна не е. Както казаха, годините си минават, човек трябва да се примири с това и да се държи на ниво за възрастта си. Иначе гласа й не го отричам, хубав е, силен е, но поведението й е непристойно.



Тема Re: за какво ти е хороскоп на Лили Иванова? [re: ThunderGoddess]  
Автор sunny_bird (непознат)
Публикувано30.12.08 13:11



И какво й е феноменалното на тази женица в преклонна възраст?Че има талант ли?Не е само тя.А сетих се феноменално е самочувствието й без покритие






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.