Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Хайде след фурнаджийскитенови  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано07.01.09 22:37



лопати да чуем версии за това, кои са фанатиците сред зодиите?

Кои са тези, които не могат да се огънат дори и когато не са прави и винаги са борят до край? Кои не биха отстъпили, въпреки, че са наясно с грешките си и биха жертвали много за да се наложат на всяка цена? Кои се вкопчват в една теза и подчиняват всичко на нея?



Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: Kaлoмaин]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано07.01.09 22:39



Овните, кои други?



Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор sunny_bird (непознат)
Публикувано07.01.09 22:50



Ами...неприятно ми е да си го призная,но Лъвовете сме такива





Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: sunny_bird]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано07.01.09 23:16



Че защо ти е неприятно?



Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: sunny_bird]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано08.01.09 09:30



Ето това е - сигурно си права. Ако беше от нашите щеше да намериш начин да го представиш като нещо положително.





Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: Kaлoмaин]  
Автор 3aek (skokliv)
Публикувано08.01.09 10:01



Овните са доста фанатизирани според мен и са склонни да се налагат, само и само да е на тяхното. Дева привидно трудно променя позициите си, макар и да не хвърля толкова огън и жупел като Овен.

Редактирано от 3aek на 08.01.09 10:01.



Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: Kaлoмaин]  
Автор Valda (saro)
Публикувано08.01.09 10:44




Гледм дотук два огнени знака водат класацията - Овен и Лъв. Явно трябва да си потърся дефиниция за фанатизъм. Аз си имам фикс-идеи, ама дали са фанатизъм!!!?
Вкопчването в една теза и подчиняването всичко на нея си е специалитет на фиксираната земя и вода - Телец и Скорпион. Имат и търпението да го направят и в определени ситуации това качество не е негативно.
Който и знак да оглави класацията всеки ще го има в картата. Айде да не обвиняваме само слънцата



Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: Valda]  
Автор ThunderGoddess (Sacer)
Публикувано08.01.09 10:52



Хм, а Водолея? Изобщо това качество трудно да приемаш тезата на някого и да отстояваш твоите не е ли характерно за всички фиксирани знаци? Лично според моите наблюдения е трудно да убедиш Водолея в него, трябва да кажеш милиарди доказателства, ала ако по някакъв начин успееш, после той отива да "проповядва словото ти" на длъж и на шир.





Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: ThunderGoddess]  
Автор sunny_bird (непознат)
Публикувано08.01.09 11:03



Аз не познавам много Водолеи,но посредствени ми се виждат.Без да се обиждат.Ние лъвовете не сме чак фанатични.Аз нищо не бих направила от един инат.Фанатични са по-скоро Козирозите,но след Овните.Как пък все рогати





Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: Valda]  
Автор 3aek (skokliv)
Публикувано08.01.09 11:07



За Скорпион и аз мислех да кажа, но нещо ми убягваше... Ние май не толкова от инат спорим и не толкова вербално, колкото с действие, бавно и последователно. Аз примерно много малко неща бих защитавала, но наложи ли се мога света да обърна, за да покажа, че е правилно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.