Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: Valda]  
Автор Aye!!! (:-))
Публикувано08.01.09 12:28



Ами фанатизъм за мен е и, когато си готов да минеш през всичко и през всеки, за да прокараш своята истина, защото си сигурен, че тя е универсално приложима. Много от големите диктатори са тръгнали именно с идеята, че така е добре. С визията, че правят добро, те са създали злото, което познаваме. Фанатзмът може да се прояви според мен в по-малки и в по-големи мащаби. Въпросът е значи човек да си оставя място за грешка в системата, да допуска, че "аз дори и стрелец, може да греша"





Тема Re: водолеитенови [re: Valda]  
Автор Aye!!! (:-))
Публикувано08.01.09 12:29







Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: Valda]  
Автор daisy696 (любопитна)
Публикувано08.01.09 12:39



Фанатици - не мога да кажа за нито една зодия, както споделихте фиксираните знаци - те са инатите, защитават позициите си до последно, само дето начините им са различни. Лъвът и Водолеят и да прозрат, че отсрещната страна е права, ще продължат да си ораторстват, единия защото обича овациите, а другия защото си мисли, че е новатор и носи идеите на бъдещето. Телеца ще упорства, защото му е трудно да се обръща назад и да признава загуби, а Скорпиона - и да признае, че е губещ пак ще направи замисленото, защото замисъла е по-важен...дали той ще е губещ или другата страна, важното е да усети причинената болка.
Овните бързо се палят, но като изригне вулкана се успокояват, Девата, трудно ще я накараш да отстъпи от позициите си, там тя е стигнала след дълго умуване, анализиране...така че няма как да е сгрешила. Козирога - упорит, инат, вярва си че е най-издръжливия в зодиака и че е роден задкулисен лидер и да сгреши, няма да си признае. И да не забравяме Рибите - съгласяват се и после по един или друг начин пак налагат своето. А за фанатици предполагам - трябва да се гледа наталната карта, когато има стелиуми в неподвижни знаци и кардинални знаци.



Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: figurati]  
Автор ThunderGoddess (Sacer)
Публикувано08.01.09 12:45



Едни им викат фиксирани, други неподвижни, все тая. Пък и тук не обвиняваме само Слънцата, а наличието на НЕПОДВИЖНИ знаци изобщо в наталната карта.





Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: ThunderGoddess]  
Автор daisy696 (любопитна)
Публикувано08.01.09 13:09



И предполагам, че когато в неподвижни и кардинални знаци, попадат тежки планети, то упоритостта, ината и фанатизма са изявени в много по-големи размери



Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: daisy696]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано08.01.09 13:10



Скорпиона - и да признае, че е губещ пак ще направи замисленото, защото замисъла е по-важен...дали той ще е губещ или другата страна, важното е да усети причинената болка

Олеле ... май имаш право. Скорпионите винаги са ме притеснявали, защото ми изглеждат ужасно уязвими и все ме карат да се боя да не ги нараня.

Но те май сами си го търсят.



Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: ThunderGoddess]  
Автор Valda (saro)
Публикувано08.01.09 13:13



Търдър, ако тръгнеш да обвиняваш *наличието на неподвижни знаци изобщо в наталната карта* няма да намериш човек, който да ги няма



Редактирано от Valda на 08.01.09 13:17.



Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: Kaлoмaин]  
Автор Aye!!! (:-))
Публикувано08.01.09 13:20



Това е вярно за скорпиона, но важи за водните по принцип. Не говоря за теб, ти ми изглеждаш различно. Но не е трудно човек да уязви воден знак, без какъвто и да е замисъл. Май сме си писали веднъж по въпроса. Да стъпвам на пръсти ми се е случвало предимно около представители на трите водни знака и то не защото принципно бих ги уязвила и е нужно да се контролирам, а поради склонността им да интерпретират погрешно определени думи/действия. Често субективизма е това, което ги прави уязвими - пречупват през себе си - какво те биха вложили и пр. Имам сатурн в рак на IC, предполагам оттам тази рачешка чувствителност ми е позната, както и склонността да отнасяш нещата към себе си, да ги приемаш съвсем лично, да ги отразяваш. Но съм все пак близнаци, луна везни и пр., та към личния фокус прибавям и гледането отстрани. Хем боли, хем съзираш илюзорността на болката и разбираш, че другият не е пряко ангажиран с това как ти си се почувствал чрез него.



Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: Valda]  
Автор ThunderGoddess (Sacer)
Публикувано08.01.09 13:22



Имах предвид прекалено голямо наличие на такива, което да се набива на очи, да не е нещо нормално. Иначе определено човек трябва да има все някоя планетка и в неподвижен знак, да е на ясно все пак какво му е мнението.





Тема Re: Хайде след фурнаджийскитенови [re: Aye!!!]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано08.01.09 13:30



Често субективизма е това, което ги прави уязвими - пречупват през себе си - какво те биха вложили и пр.

Сигурно, ама защо влагат все гадости. Не бих казала, че са точно мнителни ... по-скоро има нещо песимистично в тях. Не мисля, че важи за всички водни. Раците са ми изглеждали винаги много позитивни.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.