Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Нали ти обещах  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.08.08 18:12



На Хуанджи вече му го изпратих, но той ми отговори че знае.

Ако и ти знаеш това което ти обещах и ти изпращам, моля не ми го казвай, защото наистина ми беше много трудно да достигна до тази твоя лична информация.
Заповядай!
Привет,
Само с условие, че го приемаш като една голяма шега на живота, подлежаща на лични изследвания с цел себепознаване и опознаване на заобикалящия ни мистичен свят.

Мисля, по мойте пресмятания, че си родена в сряда.

СРЯДА
Сряда е подвластна на Меркурий, а той е покровител на търговията, занаятите и знанията. Родените в Сряда притежавате интерпретаторски и посреднически дарби. При теб в Сряда се засилват функциите на нервната система, повишава се възприемчивостта, активността на мисленето.
За теб това е ПОДХОДЯЩО ЗА ПЪТУВАНИЯ НОВИ СДЕЛКИ НОВИ ЗАПОЗНАНСТВА УЧЕНИЕ

НЕДЕЛЯ-ден на Слънцето.
Жизнените ти сили се проявяват най- активно в този ден и НОВИТЕ ТИ НАЧИНАНИЯ ИМАТ НАЙ- ГОЛЯМ УСПЕХ.
Така, че дай импулс на новите си замисли точно в неделя, но пък ако предприемеш някоя авантюра или осъществиш нови запознанства, те няма да са дълговечни.
Не започвай прибързано, без предварително да си обмислила добре всички нови сделки.

ПОНЕДЕЛНИК- Понеделник се управлява от луната. Твърди се , че тя превежда в равновесие жизнената сила, миналия опит и конкретните условия на живот.
Този ден влияе на характера ти и неговите особености, на подсъзнанието ти и на съня ти, на инстинктите ти и на склонностите ти. Луната изявява твоите емоции, дарява те с нежност, предизвиква те в мечтателност и романтично настроение.
Тя е виновна за понякога бързо променливото ти настроение, разсеяността и забравянето.
НЕ ЗАПОЧВАЙ НИЩО ВАЖНО В ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК- е под знака на Марс.
В този ден те съпътстват динамизъм, физическа енергия, предприемчивост, решителност инициатива. В този ден може да почувстваш понякога патриотизъм, готовност да защитиш слабия, щедрост и издържливост.
В този твой ден НЕ ТРЯБВА ДА СТОИШ СЪС СКРЪСТЕНИ РЪЦЕ.

ЧЕТВЪРТЪК - е на Юпитер.
Тази плането в този ден при теб отговаря за развитие на съзнанието и възприятието ти, на моралните и духовни потребности, способността ти към синтес, обучени и осмисляне на висши закони и на различен мироглед и идеи.
В този ден за теб ще е най- уместно ЗАНИМЕНИЕТО С РЕЛИГИЯ, ПРАВО ОТТОЯВАНЕ НА СПРАВЕДЛИВИ КАУЗИ, ОБЩУВАНЕ СЪС СИЛНИТЕ НА ДЕНЯ.

ПЕТЪК- е за изявите на Венера.
В този ден тя ти създава атмосфера на любов и очарование на единство с партньора и уединение. Венера ще ти създава условия да се наслаждаваш на красотата, изтънчено възприемане на света, изящество, елегантност, очарование и увереност.
За теб този ден е деня на мира, справедливостта, съзерцанието, на изкуството и любовта.
За теб това е НАЙ- ДОБРИЯ ДЕН ЗА ЗАПОЗНАНСТВА И КОНТАКТИ.

СЪБОТА- е подвластна на Сатурн.
Седмичния планетен цикъл е завършили е време за равносметка на постигнатото, осмисляне на опита за практически цели, оформяне на връзки и отношения.
НЕ ТРЯБВА ДА ЗАПОЧВАШ В ТОЗИ ДЕН НИЩО НОВО, НИТО ДА ПРЕДПРИЕМАШ ДЪЛГИ ПЪТУВАНИЯ.

Дължиш ми една бира в някой от животите ни.





Тема Re: Нали ти обещах [re: ПЪTниk]  
Автор h51 ()
Публикувано21.08.08 18:22



Сега ще почне да мрънка против хуанджи



Редактирано от h51 на 21.08.08 19:03.



Тема Re: Нали ти обещах [re: ПЪTниk]  
Автор -Aлekc- ()
Публикувано21.08.08 18:27



Може ли и на мен едно хороскопче - роден съм на 01.08.1985г - 14ч?



Тема Re: Нали ти обещах *DELETED* [re: h51]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.08.08 18:28



Редактирано от ПЪTниk на 21.08.08 21:30.



Тема Re: Нали ти обещах [re: -Aлekc-]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.08.08 18:32



-Aлekc-, съжалявам много, но не мога.
Аз не съм астролог, аз съм ясновидеца на дира.


Когато искам да видя нещо и отивам на едни места да гледам, но какво ще видя не завси от мен... и ми е много трудно....освен това, най- важното е, че аз много лъжа и това е истинската причина за да ти откажа, с най - голямото си уважение към теб за вярата ти в мен.
Благодаря за доверието.

Редактирано от ПЪTниk на 21.08.08 18:33.



Тема Re: Нали ти обещах [re: ПЪTниk]  
Автор h46 ()
Публикувано21.08.08 18:36



Е предсказах те до последната точка мрънкало такова и мисля,че си платих членския билет за клуба

Редактирано от h46 на 21.08.08 19:04.



Тема Re: Нали ти обещах [re: ПЪTниk]  
Автор -Aлekc- ()
Публикувано21.08.08 18:36



Моля те тогава, като ясновидец - какво виждаш за мен?



Тема Re: Нали ти обещах [re: h46]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.08.08 19:15



Плати ли си членския внос за клуба?
Покажи ми обратната разписка, моля?





Тема Re: Нали ти обещах [re: ПЪTниk]  
Автор h53 ()
Публикувано21.08.08 19:25



Съжалявам но в любовта и войната всичко е позволено,а НАДЕЖДА си струва повече от едно мрънкало все пак





Тема Re: Нали ти обещах [re: -Aлekc-]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.08.08 19:45



Добре -Aлekc-, ще те излъжа щом настояваш, отивам да гледам лично за теб какво ще видя....


Не зная защо точно пък за секса попаднах на информация от индивидуалната ти схема за развитие, това не го зная... но...
Препоръчва ти се да не правиш секс в тези часове от седмицата:

ПОНЕДЕЛНИК-от 2.17-05.58 и от 16.13-19.46ч.
ВТОРНИК-05.59-09.34 и от 16.15-19.52ч.
СРЯДА-05.48-09.27 и от 19.38-23.01ч.
ЧЕТВЪРТЪК- 09.30-12.54 и от 19.32-23.59ч.
ПЪТЪК- 00.00-02.31 и от9.11-12.53 и още от 23.00-23.59ч.
СЪБОТА- 00.00- 02.48 и от 12.42-16.23ч.
НЕДЕЛЯ- 02.54-06.06 и от 12.39-16.04ч.

Понеже ти не знаеш къде ще правиш секс ще е нужно да се съобразяваш с мястото на секса,и да си правиш приблизителни корекции, защото посочените часове са за София, ще ти дам допълнителна точна таблица за промяната им съобразена с различните моменти на изгрева и залеза на Слънцето.
Ето:
Варна, плюс 18 минути
Белоградчик, минус 3 минути.
Лом, Сандански, Монтана, 0 минути.
Разград Търговище Ямбол, плюс 13минути.
Бургас плюс 17м.
Плевен плюс17м.
Пловдив плюс 18м.
Русе плюс 10м.

Казаха да ти кажа, че ти дават тази информация само заради голямото ти любопитство...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.