Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Я едно въпросче-закачка :-))  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано17.08.08 16:07



Копи-пест от съседен клуб




Самият казус :

Как да се справим със смотаните раци?
Най-вече ако са ни партньори?

То знам че трудове са се изписали за това...ама ако може по-сбито и накратко! Само това дето работи))
Опитвам се да помогна на горкият скорпион "Прясно зарязан")))

Моята рецепта е: Пълна елиминация до доказване на противното! Дори и след това- пак едно наум...вечен контрол над тази проклета зодия))...и държачка на тясно до стената! Щото имат необикновеното свойство да си повярват в най-неподходящ момент...и което е още по-важното -да го наложат като верую и неоспорима истина!

абе не ги обичам и това си е!/нищо лично към никой смотан рак!/


Приятен неделен следобяд и вечер на всички!

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Я едно въпросче-закачка :-))нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано17.08.08 16:26



За мен ли намекваш?


Баси и темерута съм... от 37 години живея семейно с жена рак, имам син рак и три отминали любовници рак...баси и трите бяха девствени ...и ужаса...
Ще помисля как съм се справил и продължавам да се мисля за щастлив, но почти съм сигурен, че издържливостта ми се дължи на това че много ги обичах и все още ги обичам.
ЕВРИКА, любовта покрива всички грешки
Но това пък , за съжаление , показва , че не само раците са смотани....
Мога да ти обясня, но няма как да е сбито и накратко...и без това ще е трудноразбираемо за тези , които обичат бързите работи...но пък си струва.
Да опитам сбито и накратко:

Волева трансформация поне от единият партньор на взаимните енергии, с цел използването им за благото на двамата.


Нали ти казва, че не е лесно за разбиране, щото ако беше лесно всеки щеше с раци да живее и да не му пука...
че такива каквито сме сега какво ни е...толкова много зодии имаме за секс, някои дори готвят, перат...прекрасно си живеем...какво ни е...предлагам раците да ги игнорираме...или да им заключваме темите...гаднярите им и раци....



Тема Re: Я едно въпросче-закачка :-))нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.08.08 08:46



Не мога да не им призная, че имат голям потенциал, но малко повечко дисциплина не бива да се подценява. Имам предвид да им се вкарва дисциплина.






Редактирано от huanji на 18.08.08 08:46.



Тема Re: Я едно въпросче-закачка :-))нови [re: ПЪTниk]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.08.08 08:50



Лъжец си ти Пътнико, няма волева трансформация от единият партньор, има само примирение от единият партньор. Тангото се играе от двама и ако единият не хваща стъпката, другият не може да компесира по никакъв начин.





Тема Re: Я едно въпросче-закачка :-)) [re: huanji]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано18.08.08 09:07



На нас, Раците ли?

Туй с вкарването деее..

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Я едно въпросче-закачка :-)) [re: HAДEЖДA™]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.08.08 10:32



Ми да, майка ми е рак. Брилянтна във всичко което прави, но а я изпусна, а ме е строила и мен.





Тема Re: Я едно въпросче-закачка :-)) [re: huanji]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано18.08.08 21:27



Здрасти пич,
ако бях модератор с твоите възможности, щях да ти сложа бан за нанасяне на лична обида... но понеже нямам такава власт се примирявам, както ти се изрази, с оправданието , че наистина аз започнах първи.
И сега по темата.... че откъде да започна...всичко е лесно когато го знае и може човек...да ходи с краката си човек е доста трудно , но после се превръща в естествено състояние...да говори и пише също...
С трансформацията на енергиите е същото.
Що се отнася до примирението си прав, аз също деля света на две-победители и победени, но това не означава все още нищо, смисъла е как ползва победителя победата си, а не самата победа като победа... прав си примирението на победения е неизбежно, той няма друг изход освен да спадва изискванията на победителя... но аз не говоря за насилие в областта на злото НАПРИМЕР, може би насилие в областта на общото благо на двамата партньори и децата, например.
КАКВО НЕ ТИ ХАРЕСВА В ТОВА И КОЕ ТИ СЕ ВИЖДА НЕВЪЗМОЖНО?
Може би говориш за синхрон между двамата партньори?
Много хубаво, също като танц танго, но аз исках и правя усилия да кажа, че за да се изиграе перфектното танго със схващане на стъпката и от двамата партньори са нужни УСИЛИЯ, много големи усилия и заради това казах, че само победител може да принуди победен да синхронизира стъпките на тангото...освен ако не мислиш, че това може да се случи случайно...
за мен случайности няма и заради това така.
Всъщност аз, не аз, дадено ми е да зная и до известна степен да мога да трансформирам енергиите за моите си цели, защото ми е дадено и да познавам техния сложен свят и законите които го движат.
И примирението така както аз го познавам също може и трансформира енергиите, но освен това има още много неща в тези зависимости.
Възможно е да е и както ти казваш, да съм лъжец, но тогава може би живота ме е подлъгал с външните си обстоятелства и това което ми се случва... и заради това аз вярвам в това което пиша и правя.
Допускам всякакви възможностти, може и лъжец да съм... ще мисля още по думите ти и ще внимавам занапред.
Защо ми изтри темата, обидих ли те, аз се шегувах, извинявай.

Редактирано от ПЪTниk на 18.08.08 21:28.



Тема Re: Я едно въпросче-закачка :-))нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано18.08.08 21:30



Раците са пичове: превземки малко, ама какъв е проблемът?



Тема Re: Я едно въпросче-закачка :-))нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор two women (новак)
Публикувано18.08.08 21:40



Рак и стрелец - най-любимото ми чувство за хумор! И от двата знака има много сладки образи :)



Тема Re: Я едно въпросче-закачка :-))нови [re: ПЪTниk]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано18.08.08 22:43



А ти защо се шегуваш ?
И ако не ти приемат извинението, хм ?!

Или така, можеш да си пишеш, и евентуално да си лъжеш, необезпокоявано, щото си знаеш, че и без това никой няма да успее да те прочете, щото ще бъдеш изтрит своевременно






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.