Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Когато ни нападатнови [re: killah]  
Автор voyageur (непознат)
Публикувано02.09.08 01:28



и най-важното ,колкото повече отиваш в едната крайност ,толкова повече привличаш другата,почни да биеш нападателите с техните камни

never talk about fight club



Тема Re: Когато ни нападатнови [re: killah]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано02.09.08 07:30



Ами без познания по астрология мога да ти кажа, че човек привлича това, от което бяга. Може би хората в живота ти не са неприятни, а просто ти нямаш инструменти да се справиш с тях. Мисля, че по-скоро трябва да се концентрираш върху изграждане на качества у себе си с които да противостоиш на тиква хора и тогава те сами ще започнат да те избягват.





Тема Re: Когато ни нападатнови [re: Kaлoмaин]  
Автор voyageur (непознат)
Публикувано02.09.08 11:18



слабо изказване колега,познанието по астрология си е само познание,както се казва познанието се трупа бързо а мъдроста с времето(цитирам някой тук,да ме прощава че немога да се сетя кого).това за привличането на противоположността си е закон.според мен въпросната личност си е като обречена да среща такива хора с подобно отношение

never talk about fight club



Тема Re: Когато ни нападатнови [re: voyageur]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано02.09.08 14:57



е, чак обречена...както каза каломаин привличаме нашите противоположности, това което ни липсва. Ако човек развие и по-"лошата" си страна, може и да се справи

Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!!!


Тема Re: Когато ни нападатнови [re: killah]  
Автор voyageur (непознат)
Публикувано02.09.08 20:38



не,не е това правилната стратегия,истината е че в този живот печелят лошите,а добрите с техните постъпки не остават ненаказани,ако не чустваш че трупаш карма и ти липсва морал и съвеста не те догонва,то бъди лоша ,но инъче не те съветвам,както се казва - мълчи и гледай филма



never talk about fight club

Тема Re: Когато ни нападатнови [re: killah]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано02.09.08 21:35



А, не! Каломаин не е казала това! Исках да кажа, че привличаш това, от което се боиш и от което бягаш - живота е като куче - ще гледа да те захапе. Когато се изправиш срещу страха си от гадняри и го преодолееш, тогава ще минеш в по-горния клас - ще започнеш да привличаш лицемери, които ще те целят в гърба докато ти се усмихват.



Но пък преодоляването няма нищо общо с развиване на "лошата страна". По-скоро с преосмисляне на основните положения.



Тема Re: Когато ни нападатнови [re: voyageur]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано02.09.08 21:36



Защо "колега" - аз нямам нищо общо с астрологията.





Тема Re: Когато ни нападатнови [re: killah]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано03.09.08 01:17



заговорих за лошите други и ето: от 2седмици се опитват да ме тормозят по телефона



Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!!!

Тема Re: Когато ни нападатнови [re: Kaлoмaин]  
Автор bridgework ()
Публикувано03.09.08 19:34



Мисля, че Каломаин даде най-точното определение, макар и неволно.
Тези, които ни нападат са "тиква хора".
Приемете го като лек оф-топик, а пък към Каломаин- надявам се го разбираш от забавната му старана. Стори ми съвсем на място и затуй те цитирам





Тема Re: Когато ни нападатнови [re: bridgework]  
Автор bridgework ()
Публикувано03.09.08 19:36



стАрана !!- и на мен не ми се размина






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.