Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Moonstone]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано13.08.08 02:57



сега се замислих, какви фактори(сигнификатор) в картата могат да ни подтикнат до толкова да ни писне от средата, в която живеем, че да се преместим на друго място?? От няколкото пъти, през които съм била в чужбина съм с впечатление, че на нас българите гледат или като на долни мафиоти или като на хора 2ра ръка. Най-лошо впечатление имам от Гърция и техния манталитет.

мислиля съм много пъти за чужбина, но все още е само мисъл.





Тема Re: Когато ни нападатнови [re: killah]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано13.08.08 04:59



О, това е лесно. Достатъчно е една седмица да почетеш някъде, и да разбереш кои са празнодумците и да ги скролваш.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Когато ни нападатнови [re: killah]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано13.08.08 23:29



И аз имам подобен проблем. Не знам какво в картата го определя, но и не ме интересува щото не мога да я променя така или иначе. Не съм съвсем съгласна, че ако си агресивен привличаш агресивни. Аз лично по правило нямам нищо против никой, но против мен все ще се намерят сумасия ти. Мисля че основният ти проблем не е, че предизвикваш агресия, а че се връзваш. Колкото и нелогично да звучи мисля че ако се настроиш да очакваш агресия всеки момент ще избегнеш момента на изненадващо разочарование. Освен това трябва да си дигнеш самочувствието за да гледаш с пренебрежение на агресивно настроените и да им отговаряш с непукизъм, но в никакъв случай агресивно, най-добре да се правиш на приятно разсеян и задължително да излъчваш спокойствие и самообладание, а не обърканост или раздразнителност. Това разбира се още повече ще ги подразни, но и ще ги парира и обърка, защото реакцията ти ще е неочаквана за тях. Едва ли можеш да предотвратиш тези срещи, но важното е да излезеш пасивен победител от тях.






Тема Re: Когато ни нападатнови [re: killah]  
Автор gvt (непознат )
Публикувано21.08.08 12:24



Мисля,че просто има хора,които са такива.Обичат да нападат и да правят мръсно на другите.Особено ако този срещу тях не е конфликтен.Може би тези хора са нещастни и неудовлетворени.Често се сблъсквам с такива хора и о6те не мога да им свикна и да им отговарям адекватно а приемам такова отношение доста лично.Все пак съм една мекушава Везна.



Тема Re: Когато ни нападатнови [re: killah]  
Автор Oxлиaндъp (seashell)
Публикувано21.08.08 14:26



Дали "нападателите" просто не се чувстват добре или имат проблем конкретно с теб?

В отговор на:

Има ли нещо в картата, което да подсказва, че привличаме неприятните хора в живота?

В отговор на:



Кои са "неприятните"? Някои се раждат неприятни, а други приятни ли?





Тема Re:нови [re: ckитoмa]  
Автор Oxлиaндъp (seashell)
Публикувано21.08.08 15:16



Само че тия дето ровят в нечия кал, не им е там мястото - на тях им казват интриганти често. Ако всеки се грижи само за своята отговорност и не рови в другите, всичко би било различно според мен.
А с Нептун проблемът е, че мами. И такива хора се представят за приятели, а всъщност не са никакви приятели, а доста добре прикрити не-приятели. Дали ще погледнеш "философски" на неприятелите си е въпрос на избор.

А също и това, че някой е решил да си разиграва театър, не означава, че ти сега си страшно грешен и трябва да се поучаваш. Според мен никой няма право да сочи някого с пръст - за другите хора или добро, или нищо.

Проблемът с "враговете" престава да бъде проблем, когато се научим да ги разпознаваме и да разбираме ясно ситуацията, пред която сме изправени.



Тема Re:нови [re: Oxлиaндъp]  
Автор ckитoмa (brass tacks)
Публикувано21.08.08 19:45



Според мен никой няма право да сочи някого с пръст - за другите хора или добро, или нищо.
А с Нептун проблемът е, че мами. И такива хора се представят за приятели, а всъщност не са никакви приятели, а доста добре прикрити не-приятели.
Започни от себе си.



Тема Re:нови [re: ckитoмa]  
Автор Oxлиaндъp (seashell)
Публикувано21.08.08 20:13



Благодаря за "съвета", но тук не говорим за мен, а изразяваме мнение, струва ми се.

Редактирано от Oxлиaндъp на 21.08.08 20:13.



Тема Re:нови [re: Oxлиaндъp]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано22.08.08 11:58



С много от казаното съм съгласна. не знам дали от нептун или не, но има хора, които толкова добре успяват да ни заблудят, че са ни приятели и държат на нас. заблуждават и то дълго време, а зад гърба ти са други

И когато дойде моментът и разбереш истината, понякога много боли
и всеки път си казвам нещо философско и на следващия се чудя как съм могла да го позволя.
Може би има я риби, я нептун при синастрия на асц

Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!!!

Тема Re: Когато ни нападатнови [re: ma6eto]  
Автор voyageur (непознат)
Публикувано02.09.08 01:23



не е само тва,требе да спреш да ги съжаляваш отрепките и да се научиш да псуваш,вервай помага

на мен ми се наложи да покажа другата страна на добротата си да изгоня депресантите

never talk about fight club


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.