Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Що за ден е 08.08.08?  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано08.08.08 16:30



Питам, просто защото ми е интересно. Днес много хора сключват граждански брак, а на мен и семейството ми днес ни е ужасен ден... та ми е интересно какво мислите вие по въпроса!



Тема Re: Що за ден е 08.08.08?нови [re: *margo*]  
Автор 3aek (~now~)
Публикувано08.08.08 17:16



Странно, не си първата, която казва, че днес е гаден ден - на едни съседи им откраднаха колата в малките часове сутринта, а един познат е припаднал на път за работа



Иначе за самия ден, на мен ми харесва струпването на осмици, но тук обърнаха внимание, че слънцето прави квадрат с луната и други такива недотам положителни аспекти....

Get busy living or get busy dying

Тема Re: Що за ден е 08.08.08?нови [re: *margo*]  
Автор _europa_ (Mio,mio,mio)
Публикувано08.08.08 17:25



Ден като всеки останал, не му се впечатлявайте чак пък толкова. Жега ....


[image][/image]

Тема Re: Що за ден е 08.08.08?нови [re: _europa_]  
Автор varadave (nesnaesta nisto)
Публикувано08.08.08 17:48



,
Що крещиш, можеш сигорна съм и по спокойно.
Нямам нищо в предвид.



Тема Re: Що за ден е 08.08.08?нови [re: varadave]  
Автор varadave (nesnaesta nisto)
Публикувано08.08.08 19:11



Има един много хубав филм "КУЛТ",с Майкъл Даглас
"Falling Down" и превода на немски беше тъй,"Falling Down – Ein ganz normaler Tag".
"Един съвсем нормален ден".


Редактирано от varadave на 08.08.08 19:16.



Тема Re: Що за ден е 08.08.08?нови [re: *margo*]  
Автор Gerylin ()
Публикувано08.08.08 20:42



1400 загинали в първия ден на войната





Klockan ringer för en ensam själ, den har lånat röst av döden

Тема Re: Що за ден е 08.08.08?нови [re: Gerylin]  
Автор 3aek (~now~)
Публикувано08.08.08 20:56



Добре де, нали по време на Олимпийски игри войните се прекратяват



Get busy living or get busy dying

Тема Re: Що за ден е 08.08.08?нови [re: 3aek]  
Автор Gerylin ()
Публикувано08.08.08 21:01



Михаил Саакашвили даде ексклузивно интервю за Си Ен Ен
08 август 2008 | 20:28 | Агенция "Фокус"
Си Ен Ен: Г-н президент, благодаря ви, че сте с нас. Сега призовавате за прекратяване на огъня. Имате ли някакви контакти с Москва в момента?

Михаил Саакашвили: Бих искал отново да заявя, че искаме незабавно прекратяване на огъня, международно посредничество, разделяне на силите и справедливо решение. Искам да подчертая, че не става въпроса за Южна Осетия. Говорим са малкия град Цхинвали с население от няколко хиляди души преди тази криза и разположените около него няколко села. Така че не става въпрос за Южна Осетия, а за това, че Русия се опитва да нахлуе и подкопае Грузия. В общи линии - да, искаме прекратяване на огъня, прекратяване на враждебните действия, разделяне на силите.
....




не и ако едната страна е Русия

и Ен Ен: Г-н Саакашвили, нека ви попитам, докато светът ви гледа. Смятате ли, че Грузия е в състояние на война с Русия в момента?

Михаил Саакашвили: Смятаме, че сме в състояние на самозащита и честно казано това е абсолютен кошмар, защото това е най-лошото, което можеше да се случи. Мисля, че проблемът е мащабен. Една голяма страна се опитва да унищожи една малка, да бъде поставена на колене една малка държава с военни средства и знаете, че това се е случвало и преди. Руснаците нахлуха в Унгария през 1956 г., в Чехословакия през 1968 г., в Афганистан през 1979 г., а някога Русия поиска Финландия да предаде част от територията си, ако иска да остане независима и след като Финландия отказа, Русия поде една кървава война с нея.


за семействата на тези 1400 дуШи този ден е трагедия..за други :радост от Олимпииските игри..каква ирония


Си Ен Ен: Не сте нареждали на армията да навлиза в Южна Осетия, така ли?

Михаил Саакашвили: Не. Първо, грузинското правителство винаги е контролирало по-голямата част от Южна Осетия. Нещо повече има администрация, оглавявана от бивши сепаратисти, които преминаха на наша страна. Сега говорим за едно малко парче (от територията на Южна Осетия), което е под прекия контрол на руските власти, от където в последните дни бяхме постоянно провокирани, а накрая и подложени на масиран артилерийски и минометен бараж. И дори при този артилерийски обстрел аз обявих едностранно прекратяване на огъня за вече почти девет часа, в опит за установяване на контакт с Русия, за прекратяване на насилието, но в 12:00 часа ме информираха, което после бе потвърдено, че конвой от руски части и танкове навлиза на грузинска територия. Това бе моментът, в който се почувствах длъжен да наредя удар срещу тази бронетанкова колона, както и да отвърнем на огъня от селата около Цхинвали. Така че, в общи линии, това се случи. След това, обаче, вместо веднага да спрат насилието и да започнем диалог, руснаците започнаха да изпращат допълнителни сили, самолети и през целия ден Русия бомбардира всякакви цели в Грузия, най-вече цивилни цели. Жертвите от тези бомбардировки са цивилни, не са убили нито един военен.

Редактирано от Gerylin на 08.08.08 21:11.



Тема Re: Що за ден е 08.08.08?нови [re: varadave]  
Автор _europa_ (<*))))))><)
Публикувано08.08.08 23:27



Прочиствам си гърлото.



Тема Re: Що за ден е 08.08.08?нови [re: Gerylin]  
Автор abradabra ()
Публикувано09.08.08 00:48



най смешно ми е, че основната новина на СNN е някаква извънбрачна връзка на някакъв олигофрен...русия ще смаже грузия

дано не се стига до там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.