Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Тема До кога?нови  
Автор Kreiziinlove (oTka4a^ka)
Публикувано08.07.08 14:05



ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ.
Не съм писала и досаждала с въпроси може би от пролетта :)
След купищата несполуки и любовни и служебни и здравни проблеми нищо не се е променило. Поне съм доста добре, не съм и депресантка! Живота е хубав... тъкмо всичко започна лека по лека да се нарежда и хоп ! Казаха в работата,че след ликвидация и преобразуване на дружеството.. от 1. август оставаме без работа. Изневиделица искат да съсипат лятото ми пак. Както и да е ..
Ако някой има време да погледне карта звезди и тн ..... много искам вече да се отвори прозорче и за мен.. имам нужда от любов, приятели , купони.. от стабилна работа
22.01.1980
19 .55 ч София

мерси мерси





Тема Re: До кога?нови [re: Kreiziinlove]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано08.07.08 15:08



Всичко ти е за добро, не мрънкай.
Мераци за чужбина или продължаване на образование нямаш ли?

Уплътни духа си


Тема Re: До кога?нови [re: Kaily]  
Автор Kreiziinlove (oTka4a^ka)
Публикувано08.07.08 15:19



Тъй като оставам скоро безработна, нямам време за губене и искам да изкарам интензивен Козметичен курс.
Мераци за чужбина по скоро не .. не че не съм го мислила.. просто .. тук почвам май пак от 0, ама там от - 1 сигурно .. не знам и аз какво да правя :(



Тема Re: До кога?нови [re: Kreiziinlove]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано08.07.08 15:32



Ми не знам, има си парче астролози тук, а някои даже от всичко отбират, нека ти отговорят.

Според мен имаш и добри шансове за чужбина тая година.

Ако пък ти самата казваш, че там ще почнеш от1, а тук от 0....

Уплътни духа си


Тема Re: До кога?нови [re: Kaily]  
Автор Kreiziinlove (oTka4a^ka)
Публикувано09.07.08 16:14



казах че тук пак трябва от 0 а там от минус 1... не за друго ,ами знаеш ,че в чужда държава си никой ! По -трудно е да намериш това,което търсиш ... но имаш шанс!
А тук за жалост се убеждавам,че преливам от пусто в празно и се боря ли боря .. ама с кого ? Идея си нямам !

Писна ми от тоя невървеж :( без любов и стимул, с разклатено здраве благодарение на човека,когото най-много съм обичала... сега и без работа ако остана пак .. то бяха куп други неудачи,но няма да ги пиша .. какво да занимавам форума :))))))))))))
А и всичко е зад гърба ми ! Гледам напред .......... и чакам ли чакам промяна





Тема Re: До кога?нови [re: Kreiziinlove]  
Автор Buggy (-->)
Публикувано10.07.08 11:49



Ами спри да чакаш промяната. Просто си я направи сама :)



Тема Re: До кога? [re: Kreiziinlove]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано10.07.08 12:08



И аз съм водолей,и при мен е същото - едно към едно и в работа и в личен живот.Ама какво да се прави -това е положението.И аз чакам светлината в тунела да е истинска,а не насрещния влак

Като ми дойде в повече изфуча и пак се кротна...И така.Казват,че в природата има баланс.След толкова гадост представяш ли какви цветя и рози ще ни връхлетят после



Тема Re:нови [re: Kaily]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано10.07.08 12:17



Понеже някой модератор (май знам кой) ми е изтрил питанката до теб ... би ли обяснила кое точно в картата й показва добрите шансове за чужбина тази година?

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано10.07.08 12:29



солар

бях ти го обяснила


А ти ще вземеш ли наистина да се интересуваш от астрология или ще продължаваш да се интересуваш от мен.

Не съм обратна.



Уплътни духа си

Тема Re:нови [re: Kaily]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано10.07.08 13:52



Не съм видяла обяснението ти, защото както вече казах, някой е изтрил мненията.
Затова исках да постнеш пак тълкуването си.
Това е питане по тематиката на клуба и твой пост по тематиката на клуба, а не занимаване с личната ти особа.
Та?

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.