Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 07.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Разделинови  
Автор lovcho (новак)
Публикувано08.07.08 14:41



От пролетта, до началото на лятото има бум на разделите. Това може ли да се обясни чисто астрологично ?



Тема Re:нови [re: lovcho]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано08.07.08 15:41




Със сигурност има общо с повишаването на температурите, което води до бушуване на хормоните и до увеличаване на риска от изневери

А ти къде го прочете това официално изследване?

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re: Разделинови [re: lovcho]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано08.07.08 19:24



Извън астрологията, през пролетта е повишен контакта с бъдещето и е нормално да има състресения свързани с него. През есента пък с миналото и така...



Тема Re: Разделинови [re: huanji]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано08.07.08 22:32



А лятото какво е? Примерно юни.
От много години ми се случват разни случки между 15 и 25 юни.

Иначе по това време Слънцето е в опозиция на наталното ми слънце, ма не вярвам да е само тая причината...

Уплътни духа си


Тема Re: Разделинови [re: huanji]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано09.07.08 00:57



Човекът пита за 'чисто астрологично обяснения' . защо се обаждаш като не можеш да дадеш такова. стига прави всяка тема в спам-флуд-чат... това баш модератор не трябва да прави.

и тук ще ти напиша на бай Оро сигнатурата : ако няма какво да кажеш съществено, не го прави в този клуб.



Тема Re: Разделинови [re: Бapбapeлa]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.07.08 01:02



Това е извън астрологията и е нещо, което не е за подценяване. Смятам, че има връзка. Ако не ти харесва, направи си кафе.





Тема Re: Разделинови [re: huanji]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано09.07.08 01:06



човекът пита за астрологично обяснения. ако го интересуване общо окултното щеше да пита в друг клуб.

вземи чети какво пита , не ми са усмихвай и не са обаждай колкото да кажеш нещо общо, да се закачи Кайли и айде пак флуд-чата готов . остави този клуб ЧИСТ.



Тема Re: Разделинови [re: Бapбapeлa]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.07.08 01:10



Той пита, аз си казвам. Нормално. И ти флудиш в темата му с оправдание, че ме поставяш на място.







Тема Re: Разделинови [re: huanji]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано09.07.08 01:16



Правя ти забележка че флудиш . А ти трябваше да си вземеш бележка и да млъкнеш .



Тема Re: Разделинови [re: huanji]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано09.07.08 01:17



" през пролетта е повишен контакта с бъдещето и е нормално да има състресения свързани с него. През есента пък с миналото и така... "
---------------------------------------------------------------------

хммм.....стана ми интересно....я кажи нещо повече за това






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.