Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: huanji]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано09.07.08 23:52



Човек може да се развива по два начина - единият е чрез трудностите, другият е чрез красивото и доброто, което се случва около него. Естествено, всичко се оценява на базата на сравнение и ако не си преживял никаква трудност, не би оценил подобаващо и красивото и мъдрото.





Тема Re: Забрави да добавишнови [re: Бapбapeлa]  
Автор 1VlP (непознат )
Публикувано10.07.08 00:59







Тема Re:нови [re: 1VlP]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано10.07.08 01:11



Любопитен линк и цялата тема е любопитна



Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re: е, щом стигнахте...нови [re: Bиливap]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано10.07.08 09:09



...до там, че да вярвате на един от главните Дир-ски психопати - Ауейкън/Оро, системен флудър и противник на половината модератори в Дир-а, в хубав момент, когато ви трябва виновен за неразрешеното дередже в клуба ви - браво!
но как не сте се допитали още до звездите защо е така - не знам; там може и да има зададено решение на проблема...

Редактирано от Roxy на 10.07.08 10:31.



Тема Re: Обсъждане на правила - 1нови [re: ПЪTниk]  
Автор Taнykи (празен)
Публикувано10.07.08 09:39



В отговор на:

Аз лично смятам че сегашната обстановка и сериозността с която сме се захванали в нея е доста смешна... Наистина смешно нещо е света, огледайте се, е, как да не се засмее човек?




Има ли нещо по-сериозно от смеха? И какъв е проблема, когато някой му се посвети с подобаващата сериозност?

В отговор на:

Сигурен съм че нещата се придвижват и без наша намеса...а най- сигурното нещо е че края е близо




Май пропуснахме няколко чудесни опции за край - крахът на прогнилия капитализъм, края на века... Надявам се да не сме пропуснали всички влакове в разписанието на Армагедон.

Едно от малкото неща, за които постигнахме консенсус напоследък е, че уплътнените духом умират от смях. Значи сме на прав път.

Разбира се, трябва да видим и дали има обратна връзка - сиреч дали смехът уплътнява духа... Е, де що е време - пред нас е.



Тема Re: Обсъждане на правила - 1нови [re: huanji]  
Автор Taнykи (празен)
Публикувано10.07.08 09:43



В отговор на:

Смешно е, съгласен. Все един и същ сценарий се разиграва. Вече го знам на изуст.




Единственият начин да не падне човек в капана на "стария сценарий" са четири очи, четири уши, бистра глава и добро насторение...



Тема Re: Обсъждане на правила - 1нови [re: Taнykи]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано10.07.08 10:50



Ще ти дам пример за уплътняване, ако не го иронизираш, както някои тук иронизират всичко, което не разбират, с идеята че така го надскачат...


Значи внимателен си към себе си и някой ти пише нещо, което те изкарва от релси. Ти порачваш да му отвърнеш, но се възпираш и просто не отговаряш. В тоя момент, ако си внимателен към себе си, в съществото ти, в корема ти, в духа ти, в слънчевия ти сплит, се случва нещо. Какво?

Уплътни духа си


Тема Re: Обидни квалификациинови [re: *Eвa*]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано10.07.08 10:59



Правилата биха били излишни, ако вече нямаше конфликти. Има клубове, където няма писани правила, но хората там не се карат като при вас. Ако някой им лази по нервите или го игнорират, или започват да се забавляват с него.





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано10.07.08 11:06



Да, орко е класика. И на мен ми е много забавен - предполагам, че не е от заболяване - просто си е такъв.

Бас, че ако не бяха бановете щеше да е скучен - както в тези клубове, където не го трият. Там пусне тема и тя стои с месеци без никой да я погледне.



Тема Re: Обсъждане на правила - 1нови [re: Kaily]  
Автор Taнykи (празен)
Публикувано10.07.08 11:31



В отговор на:

Ще ти дам пример за уплътняване, ако не го иронизираш, както някои тук иронизират всичко, което не разбират, с идеята че така го надскачат...




Ти пък... Аз иронизирам всичко и всички. Като винаги започвам от себе си.

В отговор на:

Значи внимателен си към себе си и някой ти пише нещо, което те изкарва от релси. Ти порачваш да му отвърнеш, но се възпираш и просто не отговаряш. В тоя момент, ако си внимателен към себе си, в съществото ти, в корема ти, в духа ти, в слънчевия ти сплит, се случва нещо. Какво?




Отдавна нямам проблеми с релсите. Когато трябва си топуркам по релсите. Когато нещо ме изкара от тях (обикновено си го правя сам, колчем мога да си го позволя...) съм неописуемо щастлив и благодарен - на възможността, на причината...

Всъщност единствения ми проблем е, че в корема си, в духа си, в слънчевия си сплит почти непрекъснато усещам една нездрава екзалтация, от факта че съм жив. Обикновено хората го наричат накратко "щастие"...

Много е пошло, нали?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.