Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Обсъждане на правила - 1нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано09.07.08 12:51



Барбарелке,
доколкото разбирам, преди 2 години сте изгонили Смарагд и Алукард.
Преди месец изгонихте и Аморе и всеки, който е наблюдавал клуба, знае, че сте я изгонили, а не си е тръгнала сама.
По мои сметки това е клубът в дира с най-много изгонени от т.н. "Редовни посетители".


Сега напирате да изгоните мен. Е тук ударихте на камък.

При това Смарагд, Алукард и Аморе бяха добри астроложки. Обаче аз съм добра в отстояването на позиции и от няколко години не ми дреме, че някой е решил да ми чопли егото. Последица от окултизма.



Уплътни духа си

Тема Re: Обсъждане на правила - 1нови [re: Kaily]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано09.07.08 13:17



Не си в добра позоция да отстояваш каквото и да било тук . Баща ми беше козирог и Бога ми умря без да успее да ми надвие. . сатурн в девети дом говори- Кайли мълчи, ако не иска да чете неприятни анализи за себе си. защото така ще те опиша, че ще се чудиш кога и къде съм те шпионирала.


Та не си в дорба позиция :

1. защото не си астролог .
2. защото се държиш грубо и арогантно с астролозите .
3. защото от половин година създаваш дарзги и интриги.

преди две години Фръцла след няколкомесечния тормоз на Смарагд и Алукард реши да се допита дали да пишат в клуба или не. Смарагд е теоретик , но не и практик. Имала съм конумикация с нея в кю-то няколко месеца . Сигур още ми седят в някой архив на диск разговорите с нея от чатовете в кю. Алукард беше още начинаеща и с голямо самочувствие на база незнанието си.

Какво его имаш ти като си се уж надскочила ма. Продължаваш да пишеш глупости . Първото, което забраявя един взел се за просветлен е егото.... Давай- излагай се. Ти и от окултизъм не отбираш май . Чела си там , ама нищо не си разбрала. Цитираш този и онзи. Дай своя мисъл, книжки всеки може да чете .


Дай тука изказването ти от вчера. Много държа да го постнеш и да се самоанамизираш .



Тема Re:нови [re: Kaily]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано09.07.08 13:18



Има маааалка разлика между това да изгониш някой, който разбира от астрология и се прави на велик и някой, който само се прави на велик


Говоря да ги изгониш от клуб Астрология
За едните ще им бъде мъчно на някои, а за другите - на никой

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re: Обсъждане на правила - 1нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано09.07.08 13:57



Аз ще стоя в този клуб, защото съм любител астролог и защото се интересувам от астрология. И ще се противя на всеки, който се опитва да ме изгони.

Точка.



Уплътни духа си

Тема Re: Забрави да добавишнови [re: Бapбapeлa]  
Автор galy ()
Публикувано09.07.08 14:35



А, не съм съгласна


Аз съм ПРОТИВ да бъде ограничен достъпа на Кайли.

Както Хуанджи мило обясни, тя ни вика нас на фино ниво и ние нея. Значи някой има нужда от нещо. Нека да не спираме процеса, моля ви.

Пък и на мен тъкмо ми станаха интересни тия неща за бутони, окултизъм и орехи . Обичам орехи. Имат интересна форма - умалено копие на човешкия мозък

А по отношение на клубните правила.
Единственото, което мен ме вълнува е да няма персонални обиди, псувни и квалификации на човека. Е те това предишната модераторка старателно го беше формулирала, но в крайна сметка се оказа, че го спазва, само когато става въпрос за нея.
Един човек можеш да го напсуваш и на "фино ниво" (нали така Хуанджи?) За целта не се изисква да имаш 50-годишна практика в астрологията. А да умееш да четеш български език и да не прилагаш двойни аршини - за приятели и такива, които не са ни приятели.

Коментират се мненията, не хората.

В последните месеци, може би аз съм най-потърпевшия потребител в това отношение тук - на приети персонални обиди и квалификации на личността ми. Казах че съм съгласна с всичко, само да спрат вече и да не ми надуват постоянно главата. Каквото кажат и напишат, с всичко съм съгласна предварително, че е вярно.
Така че ако все още има някой, който има да се изкаже колко съм заядлива, злобна и подобни, да го направи и да се приключва с това.



Тема Re: Обсъждане на правила - 1нови [re: Kaily]  
Автор galy ()
Публикувано09.07.08 14:49



Тук се беше наложило мнение, че на влизащите да питат нещо по хороскопа си не бива да им се отговаря, защото за целта си има платени консултации. На звезди и външни хора хороскопите не могат да се пускат, защото били прекалено лични и трябвало да ги питаме.

Да ме прощаваш, но нещо не си схванала. Мнението беше наложено лично от Фръцла, след като започна да прави платени консултации. Дори има хора, които ще ти потвърдят, че се е самопредлагала на лични бележки.
Аз отговарям така само на хора тип Розовото - като искат да получат нещо просто ей така, поне да се научат как да си го поискат. Щото на мен никой не ми дава наготово средства да живея и с такива хора постъпвам така. Те и да искат да ми плащат, пак няма да ги приема.

А по въпроса, дали аз като астролог, ще давам тук отговори или не. Говоря само за себе си.
Да ми простят предварително всички, но това вече наистина си е лично моя работа.
Щото то въпроса не е само тук да се сбират любители на астрологията и да си питат. Все някой трябва да им отговори, нали? Иначе какъв е смисъла на форума...има си чичко Гугъл.

Що се отнася до хороскопите на известни хора. Ритнах само веднъж - за Слави Трифонов. И обясних защо. Ако ти четеш през ред, проблема си е твой.

Искам нормално човешко общуване на астрологична тематика.
Ако искам да чета висша материя, има достатъчно книги за това.


И аз така

Ако трябва да пиша надълго и нашироко по сериозни астрологични въпроси, да отделям сериозно количество време за един хороскоп, искам да не го правя за тоя дето духа.
Ако някой иска астролозите да се занимават с хороскопа му постоянно, има достатъчно платени астролози за целта.



Тема Re:нови [re: Kaily]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано09.07.08 15:39



Тогава се дръж като зрял човек и говори за астрология, а не за окултизъм.

Точка.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re: Добре, гласувайтенови [re: huanji]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано09.07.08 19:59



Против всякакви банове съм за когото и да било.


И не съм нито против Гали, нито против Кайли, и двете са интелигентни дами.
Междудругото, липсва ми и Аморе - не като модератор, а като участник в клуба, тя пускаше ведри и забавни теми. Надявам се да не се е разсърдила и отново да се включи тук. Попитах я на бележка защо не влиза, но не ми отговори.
Мисля, че трябва да сме толерантни един към друг, всички сме различни, но да не забравяме, че все пак сме част от този клуб и не бива да се нахвърляме един срещу друг.



Тема Re: Забрави да добавиш [re: galy]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.07.08 20:24



Съгласен съм с теб. Общо взето близки мнения.



Ако само теб те нападат, а ти мълчиш, ще изтрия който те напада с груи думи или с непозволени методи. Можеш да разчиташ на това. Но ако си в мелето с пълна сила, не правя разлика. Но мисля, за всички важи това.



Тема За бан на Кайли [re: huanji]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.07.08 20:29



има само два гласа и повече против. Съжалявам, но резултатите са налице.



За клубните правила, май нещата се въртят в нормалните граници и след като изчакам още малко ще ви напиша новите и да си кажете мнението. Можем да променим неточните моменти и да махнем излишното преди да ги постем окончателно.

Едно поздравче за клуба и малко светло настроение, което ще да е от слънцето днес...баят ме напече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.