Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 07.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Честа смяна...нови  
Автор miymiy (любопитна..)
Публикувано27.06.08 15:38



Имате ли наблюдения кои планети или аспекти в картата са причина за склонност към множество връзки,понякога паралелни,честа смяна на партньорите,бързо угасване на чуствата и това,съпроводено със силна сексуалност..
Имам познат с Луна в 5-ти,Козирог и все си мисля,че тя го отнася към гореспоменатата категория...



Тема Re: Честа смяна...нови [re: miymiy]  
Автор 3aek (~now~)
Публикувано27.06.08 22:06



При мен има парадокс - партньор сменям изключително рядко (имала съм за целия си живот 2 сериозни връзки), никога не съм изневерявала, а същевременно имам множество симпатии - мъже, с които имаме лека заигравка, на границата на флирта, но нищо изявено сексуално. Т.е. на практика имам само една връзка, но около мен има много потенциални, нереализирани такива. Не си спомням някога да съм харесвала (не говорим за обич) само 1 човек

, просто винаги около мен се въртят няколко....

Понеже спомена Луна в Козирог, и моята е там, но не в 5, а в 12 или в 1 дом (Асц. не е съвсем ясен). Но може би залитанията в харесването на повече от един човек идва и от Венерата във Везни (тук стрелям на сляпо)

Get busy living or get busy dying

Тема Re: Честа смяна...нови [re: 3aek]  
Автор miymiy (любопитна..)
Публикувано28.06.08 12:35



По-скоро мисля,че 5-ти дом е "виновник" за ситуацията...Иначе Козирог си изглежда сериозен знак...





Тема Re: Честа смяна...нови [re: miymiy]  
Автор galy ()
Публикувано28.06.08 12:48



Търси връзка на венера, марс и нептун, може и уран. Изгорена венера или акцентиран 7ми/12ти дом например.

Луната, колкото и да има отношение към връзките и сексуалността на човека, се отразява в по-различна посока.



Тема Re: Честа смяна...нови [re: miymiy]  
Автор sa6tata (член)
Публикувано28.06.08 13:01



Ами какво да кажа.....Виновна съм

Стелиум в 5ти,като господаря на асцендента- луна,пак там. Луна,меркурий,юпитер,сатурн-всичко в 5ти.Венерата ми управлява 5ти,но нея още не мога да преценя в кой дом е 5 или 6ти.На всичко отгоре и е съвпад с уран (венера).Най-дългите ми връзки са с хора, с които въобще не трябва да си помислям за връзка.Иначе нямам често желание за смята на партньорите,все пак венерата ми е в скорпион и сатурна във везни.Повече го карам на флиртове...Ама много флиртове Иначе е имало случаи и по 1година да стоя без мъж,само защото съм влюбена в някой си,който не му стиска да се държи като мъж и да направи "каквото трябва"....Както и да е.



Тема Re: Честа смяна...нови [re: galy]  
Автор miymiy (любопитна..)
Публикувано28.06.08 13:17



Мерси,Galy!


Въпросният "мачо" има съвпад Слънце,Венера и Меркурий в седми,Риби..
Не знам много за "изгорената" Венера,ще прочета нещо по въпроса..



Тема Re: Честа смяна...нови [re: miymiy]  
Автор Porto (fresh)
Публикувано28.06.08 13:24



Почти като по учебник

Сега, ако кажеш че и Уран аспектира стелиума в риби ...



Тема Re: Честа смяна...нови [re: Porto]  
Автор Porto (fresh)
Публикувано28.06.08 13:26



А и в момента, ако го е налегнал съвпад на транзитен Уран

какво да прави човека



Тема Re: Честа смяна...нови [re: miymiy]  
Автор galy ()
Публикувано28.06.08 13:33



О, той има почти от всичко:
изгорена венера
акцентиран 7ми дом
знак риби (12ти знак)

Остана да намериш връзка и с нептун или уран





Тема Re: Честа смяна...нови [re: Porto]  
Автор miymiy (любопитна..)
Публикувано28.06.08 13:36



Баш там му е транзитния Уран..
Иначе наталния е в тригон със стелиума...


Нептуна пък е в квадрат ....

Редактирано от miymiy на 28.06.08 13:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.