Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:43 03.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема телец и телец-хелп!!!нови  
Автор Beatrisse ((Passionate))
Публикувано18.06.08 22:11



Възможно ли е да се получи нещо повече между него и мен.И двамата сме теленца,типични при това.Аз съм много ревнива,а той -не,Постояно имам чувството,че ме лъже и оттам повечето ни скандали.Чувала съм,че мъжете телци са големи любовчии и не остават дълго верни,а за жените телци обратното.Как да задържа този мъж при себе си-има ли някаква формула,или просто комбинацията ни е невъзможна.

Хайде хора,чакам мнения





Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: Beatrisse]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано18.06.08 22:48



Абсолиутно вярно, мъжете телета са лйубов4ии. Но не съм останала с впе4атления, 4е са лъжци




Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: Beatrisse]  
Автор Aye!! ()
Публикувано18.06.08 23:11



Въпреки че са любовчии и някои от тях еротомани направо :), все пак могат да бъдат верни. Сред хубавите неща при тях е, че имат естествен усет към физическото и се случва да са много добри любовници (но наистина по природна даденост, а не от събиране на техники, които да ги механизират).

Ако обаче го натискаш телето и не му оставяш въздух, може да се заинати и да ви се скофтят нещата.

От друга страна май имат нужда да усещат известен контрол от страна на жената, дори доза ревност. Ако им се оставя твърде много въздух, може да го изтълкуват като липса на интерес.

Според мен са склонни да лъжат, но по-скоро себе си, оттам околните, а не защото са принципно нечестни.

Формулата всъщност е да го обичаш, да си мека, топла и нежна с него:) Реагират силно на физически контакт.

Въпреки че познавам телци, които са роби на злите си и студени жени, но те просто са слаби хора, които се нуждаят от зависимост и прехвърлена върху другия отговорност.

Успех!






Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: Aye!!]  
Автор Aye!! ()
Публикувано18.06.08 23:18



А, да, забравих - майка ми и баща ми са телци, които запазиха брака си след нелеки времена помежду си и странното е, че са заедно не на базата на рутина и примирение, ами динамика има в тоя съюз :)) Някак им дишат отношенията все още

.



Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: NikiFin]  
Автор Beatrisse ((Passionate))
Публикувано19.06.08 01:59



може и да не са лъжци,но самата аз като отявлено теле трудно се доверявам и все имам чувството,че ме лъжат.може би вината си е моя...





Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: Aye!!]  
Автор Beatrisse ((Passionate))
Публикувано19.06.08 02:04



личи си,че познаваш доста добре телешкия характер

може би са едни от най-добрите любовници ,съдейки по зодиакалните знаци.липсва им романтичността на водолея например,но пък еротичния заряд,който носят в себе си е готов да избухне по всяко време и на всяко място...

страх ме е от това,че както днес изпитва силни чувства към мен,така утре може да ги изпитва към друга...телеца е доста влюбчива зодия,и верността като че ли не им е приоритет.може би и оттам цялата тази ревност.а най-много се дразня,че той не изпитва такава към мен...



Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: Beatrisse]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано19.06.08 10:20



"страх ме е от това,че както днес изпитва силни чувства към мен,така утре може да ги изпитва към друга...телеца е доста влюбчива зодия,и верността като че ли не им е приоритет.може би и оттам цялата тази ревност.а най-много се дразня,че той не изпитва такава към мен..."
За съжаление доста често срещано явление.И всеки път си вярва.Гледа те в очите и ти обяснява,че си жената на живота му.В момента в който се разделите,примерно за да отидете на работа,отива при друга и започва да и пее същата песен.Удивителното е,че си вярва във всички случаи.Колкото до лъжите - лъже като побъркан.Да,в доста от случаите,защото най-вече лъже себе си,умира да живее с илюзии отколкото с нещо реално,защото последното ще изисква усилия от него,а това не му е по вкуса.Другия случай в който лъже е,за да запази сатуквото,т.е. много бройните си връзки.Много му харесва да е мнооооооого обичан,мнооооооооооооого ухажван,от мнооооооооого жени.Когато обаче му лъсне лъжата играта загрубява.Единия вариант е да стане доста груб,започва и да обижда.Или започва да обяснява,че между вас не се получава.Нищо,че не си е мръднал пръста да се "получи" нещо или ви е кроял планове за общото ви бъдеще до преди 5 минути.Егоист на безкрайна степен





Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: Beatrisse]  
Автор Aye!! ()
Публикувано19.06.08 11:00



Но ако страхът те води, как ще преживееш пълноценно това, което имате? Дал ли ти е повод да се съмняваш? Какъв е коренът на тези твои съмнения? Понякога те може да са резултат от някакво интуитивно усещане. Но друг път са продукт на желание за контрол и подсигуряване. Не можеш да се подсигуриш. Никой не е наша собственост. Опитай се вътрешно да му дадеш свобода...Знам, че за телец със силни желания това не е лесен ход.
не се дразни, че не изпитва ревност. И на мен ми се е случвало да не изпитвам, а съм имала чувства (точно в телец съм била сигурна, той пък си беше ревнив за петима). Понякога ревността е гарант, че този, който я изпитва, е по-готов на изневери (оттам и страховете му за и проекциите му върху другия...)



Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: 4erveno_nebe]  
Автор Beatrisse ((Passionate))
Публикувано19.06.08 11:19



Мдаа,точно от такива отговори се страхувах...А твоите наблюдения от личен опит ли са?И ти ли си се парила от телец?

Именно в това е проблема,ок,от една страна приемам изневярата,стига тя да не е от онези,болезнените.Там,където е вкарал чувства и там където място за теб вече няма.Хммм,просто не знам и аз вече ,а най-лошото е,че аз го обичам това гадно теле





Тема Re: телец и телец-хелп!!! [re: Aye!!]  
Автор Beatrisse ((Passionate))
Публикувано19.06.08 11:23



Да,знам,че именно когато те води страхът, някак привличаш нещата ,от които се страхуваш и те стават точно такак,както си се опасявал.Но аз съвсем сериозно съм се замислила за семейство с този човек,за деца,за бъдеще...А не знам дали самата зодия е подходяща за семейство.Например,за жезните знам,че са страхотни домошари и държат на семейството си.Доколкото съм чела,така пише и за телеца,но от моите наблюдения и мненията тук,оставам с други впечатления.

Разбира се,знам че гарант невинаги има, и все пак ми се искаше да знам малко повече....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.