Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 05.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: Beatrisse]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано19.06.08 13:11



1во Спри да му натякваш за изневери, просто го наблюдавай. Ако продължиш да се съмняваш в него, може да го накараш да ти изневери, на инат ще ти го направи това.
2 ро Непрекалявай с ухажването от твоя страна към него, по тоя начин ще запазиш огъня между вас. Телците обичат спокойствието, скандалите само ще го отдалечат към теб.
3 то Нежно му обясни че той е мъжа. И когато искаш нещо да стане на твоето никога с рогата напред.
4 то Разбери дали е мекушав или не. Ако е мекушав ще знаеш че цял живот ти ще го буташ напред. Ако не е мекушав и безотговорен, трябва да му предоставиш ръководството на него. Иначе търканията между вас ще си останат. Ще разбереш дали притежава добрите или лошите страни на зодията.
5 то Телците мъже, в повечето случай са домошари,обичат семейството си но и обичат спокойствието.
Баланса е важен или както аз казвам да се разбере кой ще кара влака. Обаче машиниста може и да не се вижда.



Дрън и бръм, всеки ден и нощ.

Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: Djasta-Prasta]  
Автор Beatrisse ((Passionate))
Публикувано19.06.08 14:58



Мда,напълно съм съгласна с теб.Телеца е трудно животно понякога,ни се води ни се кара.Все пак самата аз съм такова добиче,и отлично знам.

Като жена телец обаче,наистина обичам някой да се грижи за мен,а и нямам нищо против ръководството да е негово, стига да не се стига до крайности,разбира се...

Просто ми е интересно да знам,дали когато обича телеца мъж, любовта е непоклатима,както самия той,или всичко е празни думи хвърлени на вятъра...

Иначе,когато иска,той може да бъде страхотен,и да ме кара да се чувствам адски щастлива.Точно от това ме е страх,да не би просто това му държание да е някаква въздушна кула,от която АЗ мога да падна много лошо...А вече съм се парила веднъж,та затова.

Въпроса ми е-Мъжете телци държат ли на думата си или просто действат на момента,без много да мислят за последствията!





Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: Beatrisse]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано19.06.08 15:21



Винаги мислят - последствята трябва да са в тяхна полза

А ако се окаже,че са в чужд ущърб - ами така било писано.Колкото до удържането на думата - ако ми каже "добър ден" много е вероятно да се окаже 3 през нощаПоне що се отнася до интимни отношения



Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: 4erveno_nebe]  
Автор Beatrisse ((Passionate))
Публикувано19.06.08 15:44



,но като се замислиш 90% от мъжете лъжата я нямат за нищо."Имам работа" означава "Не ме занимавай,пия си биричка(в най-добрия случай!!!) и хич не ми е до тебе."

Но когато иска нещо от теб,земята ще обърне за да го постигне.

A women`s world......хич не ни е лесно



Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: Beatrisse]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано19.06.08 22:45



за мен телците може би са най-добрите лйубовници. Имах сериозна връзка с Телец, която оба4е се скапа по негова вина. А именно, запо4на да си урежда сре6ти с др жени. Но той не го крие6е. В смисъл, 4е като го попитах къде отива си ми каза. Аз разбира се не пожелах да го пусна, успях да го спра с много крайни средства, в резултат той ме преби. После се сдобрихме, но от този момент знаех, 4е това е на4алото на края. В крайна сметка си се видя по-късно с жената, но ве4е не ми пука6е особено. Той не я хареса и съжали за загубите, които претърпя покрай опитите да се види с нея. Но 4овекът е оптимист, телците не си го слагат много на сърце имам 4увство. Квото и да стане го приемат без много емоции и продължават оптимисти4но напред.




Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: Beatrisse]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано19.06.08 23:03



Не бих се оженила за телец. Оби4ат си децата, дори правят деца на жени, които не оби4ат само за да имат деца. Но оби4ат вси4ки хубави жени наред със своята, която много вероятно е да разлйубят, ако запо4не да се проявява като по-малко женствена отколкото на тях им харесва. А везните държат на семейството, но временно. Те съ6то са доста влйуб4иви. Може да са много влйубени, но ако сре6тнат друга по- от своята и спокойно се прехвърлят на нея. И те на думи са Ти си вси4ко за мен, Ти си голямата ми и последна лйубов ... докато не сре6тнат следва6тата оба4е. Преди да се хване6 сериозно с везна проу4и лйубовното и минало из основи. Така 6те ти стане ясно какво те 4ака в бъде6те.




Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: Beatrisse]  
Автор Бaн Чao ()
Публикувано19.06.08 23:16



Не зная, какво има да се чудите. Телците принципно са: егоисти, мъэрзеливи, скъперници. Те живеят, за да притежават. За тях и хората са предмети с цена.
А това, че вие сте без достойнстово да им покажете, че сте хора с душа, а не преоценявано парче живо месо си е ваш проблем. После не се оплаквайте, че ви пребиват, ходят по други жени и се, меко казано, гаврят с вас!



Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: NikiFin]  
Автор Beatrisse ((Passionate))
Публикувано20.06.08 00:10



Мда,често говорим за деца, той наистина много иска да има.Но точно това ме притеснява-хубавите жени като че ли са му слабост.То никога няма да спре да има хубави жени, но нали това е важното-да си с човек,за коготи ти си наи-прекрасна

А за везните-имала съм двама,доста влюбчиви натури,но и до ден днешен някак си съм успяла да им задържа вниманието.Като че ли телците ги увличаме доста.Мое мнение.Но засега вниманието ми се е спряло на един доста ярък представител а телеца-изключително забавен,мил,понякога щедър(само когато иска,и не насила ),но и доста опасен.Защо все чета пио разни хороскопи,че телците уж били много здраво стъпили на земята,стабилни,че създавали хубави семейства и държали на тях,а като гледам мненията на хората от форума тотално се различават....

А само как ми се иска да вярвам,че той е човекът и че си заслужава



Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: Бaн Чao]  
Автор Beatrisse ((Passionate))
Публикувано20.06.08 00:13



Най-малкото смата аз като един отявлен телец не бих позволила да се гаврят с мене или да ме смятат за парче месо.Колкото аз за него съм предмет с цена,толкова и той за мене.За това,че са скъперници все още не мога да преценя-дава,но не от сърце

.За егоизма-да,тук си прав,но да не забравяме ,че всеки човек е малко или много егоист.

Всъщност започнах да го защитавам,без дори да се усетя.Оххх,явно бая съм хлътнала по това добиче.ЛОшоооооо



Тема Re: телец и телец-хелп!!!нови [re: NikiFin]  
Автор Beatrisse ((Passionate))
Публикувано20.06.08 00:22



И при нас всъщност е имало ексцесии,стигало се е до шамари,но чак пребиване не.А най-лошото е,че винаги аз съм винновна.Другото което адски много ме дразни е това,че аз никога нямам право да знам той къде е и с кой е,докато той има...НЕ че и да знам постояно къде е ,той няма да намери момент,в който да ме предаде с друга,но все пак...

Познато чувство между другото с жените,казването за тях и скандалите,а после съжалението-но с везни...Да не забравяме,че нас ни управлява една и съща планета,и явно сме големи любовчии.

А за това,което казваш,че не си го слага присърце-според мене това е просто поза,провидност,за пред хората.Вътрешно смятам,че е доста раним,но с типичното си упорство никога не би го признал,дори и да го боли...ГАДОВЕЕЕЕ






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.