Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Жена Близнацинови  
Автор lovcho (непознат )
Публикувано12.06.08 13:26



Какво мислите за тази зодия ?

Аз имам точно 2 неща, които ми се струват изумително странни :

1. Никога не си признават грешките.
2. Могат безочливо да ти алализират някой израз казан от теб и да ти казват какво си имал в предвид, та чак да се самонавиват за това. А това че ти си имал друго в предвид, не било така.
Иначе са екстра.
Вие какво мислите ?



Тема Re: Жена Близнацинови [re: lovcho]  
Автор sa6tata (член)
Публикувано12.06.08 13:44



Не можеш така да конкретизизираш хората.Освен положението на слънцето има и куп други неща, които оказват влияние на характера.Не съм съгласна с това,което казваш.



Тема Re: Жена Близнацинови [re: lovcho]  
Автор ushco (Texturator)
Публикувано12.06.08 22:12



Искам да си призная - хич не обичам да греша!

Ако се е случило обаче, толкова ми е гадно, че някак не искам да се е случвало.. и дали не можем да забравим за това?! ... ще бъдеш компенсиран обаче! За всяка грешка, която не си е признала ще те компенсира стократно
Номер 2.. ами винаги имаме, какво да кажем.., но по-скоро ти е обяснила, че не си бил разбран - от нея или от някой друг... Ако жена близнак ми каже, че това, което съм казала е разрано някак си, бих й се доверила - най-големите тактици в отношенията с хората. Ако са нетактични или груби сами са го избрали...

Calm like a bomb

Тема Re: Жена Близнацинови [re: lovcho]  
Автор NikiFin (пристрастен)
Публикувано12.06.08 22:28



Много са убедителни, каквото и да кажат го правят по начин, че веднага им повярваш. А всъщност не рядко се случва да говорят измислици, които представят като факти. Най-лъжливата зодия, лъжат заради идеята и добре го правят, въпреки че често нямат късмет и ги хващат. И винаги намират начин да се измъкнат от неудобната ситуация с чаровно остроумие или по-лошия вариант да те изкават теб черния, въпреки, че те са се усрали.




Тема Re: Жена Близнацинови [re: lovcho]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано12.06.08 23:01



Близнаците са зодия на интелекта и ума, обичат да изследват, да трупат информация и после да я анализират. Ненадминати са да откриват скритата причина за нещата. Освен това, са много приспособими и в никакъв случай не са злобни. Трябва да се свикне с внезапните им промени на настроенията, но може би в това има някакъв чар.



Тема Re: Жена Близнацинови [re: NikiFin]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано12.06.08 23:07



Много зависи от аспектите, които сключва Меркурий за лъжите. Луната също не е за пренебрегване. Аз се разбирам с рибки, обикновено, освен ако нямат някоя Венера или Луна в овен. Такива риби ми се струват някак агресивни, което не е типично за рибешкия знак и даже е доста смехотворна комбинация - агресивна риба, която влага и емоции даже в агресията си. Но, като цяло харесвам рибите, нали Луната ми попада в този знак, даже може да се каже и че ги разбирам, макар че принципно слънцата са ни в квадрат.





Тема Re: Жена Близнацинови [re: lovcho]  
Автор lullaby ()
Публикувано12.06.08 23:12



ами нож с две остриета са. противоречиво ми е мнението. и ме кефят много, и ме дразнят много едновременно


ако за зодията като цяло говорим, т.е. тия, които аз познавам. но са интересни, няма спор. наистина зависи много от другите планетки, така не може да ти се каже.



Редактирано от lullaby на 12.06.08 23:14.



Тема Re: Жена Близнацинови [re: ushco]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано12.06.08 23:14



Не мисля, че сме перфекционистки в никой случай, но не обичаме да си признаваме грешките, наистина, и вътрешно много се срамуваме като сгрешим. Чрез лавиране се опитваме да заличим срама от собствените ни грешки пред самите нас. Мразим и да ни съдят, защото сме най-големите и независими индивидуалисти, стигащи до виртуозност в стремежа ни към свобода и чупене на табута, но не като овена с действия, а с разум. Разумът ни подтиква към действия, а енергия не ни липсва, нали сме вечните тийнейджъри като начин на действие.





Тема Re: Жена Близнацинови [re: *Eвa*]  
Автор NikiFin (пристрастен)
Публикувано13.06.08 09:22



Така си е. Луна и Венера са ми в Овен и си падам леко агресивна. Може би не чак толкова леко, щом до сега никй не е познал, че съм Риби. Смятат ме за Лъв, Овен, Водолей, даже и за Близнаци е имало случай, а с тях астрологично нямам нищо общо




Тема Re: Жена Близнацинови [re: NikiFin]  
Автор Oxлиaндъp (seashell)
Публикувано13.06.08 10:11



да те изкават теб черния, въпреки, че те са се усрали

Ти също го очерняш в момента


Първо бяха овните, после девите, сега близнаците... , постоянно се изливат гадости за някой знак...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.