Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:17 03.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: телец и водолейнови [re: miymiy]  
Автор ckитoмa (a на грам, а?)
Публикувано22.05.08 19:45



Да, все му трябват "хрупанки" за мозъка, не спира да "дъвче"...





Тема Re: телец и водолейнови [re: Lalara]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано23.05.08 10:06



От тръпка до тръпка има огромна разлика.Съгласи се,че на никой не му е приятно постоянно да е под напрежение,кога пак пустото добиче ще изчезне.Рано или късно на човек му писва,просто защото всеки има нужда от поне малко сигурност и опора,а не да обръща непрекъснато в пъдар или да се чуди,тоя човек както ти сваля звездите от небето и тръгне /да речем на работа/,кога пак ще се появи.



Тема Re: телец и водолейнови [re: Lalara]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано23.05.08 10:08



Случва се буквално точно това,но с обратен знак.Имам предвид същата ситуация,но със сменени места.



Тема Re: телец и водолейнови [re: Lalara]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано23.05.08 10:10



"Телецът е земна зодия, обича постоянна връзка".Да,когато е с теб в този момент е постоянната връзка.Така излиза.



Тема Re: телец и водолейнови [re: 4erveno_nebe]  
Автор Kreiziinlove (oTka4a^ka)
Публикувано26.05.08 11:13



хех
аз съм водолейка и съм обкръжена с Телци ! приятели ..любови съм имала.. сестра ми е теленце
абееееееееееее! Много яка зодия! за Водолей и Телец казват,че на Телеца черна котка му е водолея хахахаха :))
като двойка - страшно разбирателство - бих казала,че купона е пълен... но както внезапно започва тази връзка -така внезапно се разпада ;) е винаги има изключение де! много ясно! Но мъжа телец е по живота също... мъжа телец е женкар,обича да пийва и хапва и след време,като създаде семейство тогава се сеща че му се живее още повече и хуква по живот. Не са добри за семейство! За разлика от жената ТЕЛЕЦ ;)
тя е моногамна ...

Редактирано от Kreiziinlove на 26.05.08 11:14.



Тема Re: телец и водолейнови [re: Kreiziinlove]  
Автор Lalara (брюнетка)
Публикувано26.05.08 13:30



Да, наистина, аз съм абсолютно моногамна и този водолей ми разказа играта...Връзката ни е в криза . Твърди, че се чувствал оБсебен... това било вътрешно чувство... А аз не смтам,че го обсебвам по никакъм начин... винаги той се обажда, вътрешно нямам чувство, че искам повече от приятелство и секс и това е така... но защо той има това чувство, не мога да си обясня... но от друга страна , не ме пуска да си отида, а непрекъснато поддържа връзката и не я прекъсва...
Така че аз съм човека, който си мисли ,дали да каже край на тази безкрайна агония, а не той... на него му е супер да се появи в седмицата веднъж и да е най- любвеобилния и грижовния мъж и после пак да изчезне...
Изобщо не мога да се справя с този Водолей и това е!?
Знам, че не понасят ултиматуми. решила съм да му поставя ултимамума, когато съм готова самата аз на окончателна раздяла. пък д става каквото ще.
Ако се сещате нещо, давайте акъл, мили водолейки!



Тема Re: телец и водолейнови [re: Lalara]  
Автор miymiy (любопитна..)
Публикувано26.05.08 18:14



Таз историйка подозрително ми напомня за една моя подобна...То е ясно като бял ден-не мисля,че любов е това,което го връща при теб...

Просто водолеят държи да остане приятел с всички,с които е имал вземане-даване...



Тема Re: телец и водолейнови [re: miymiy]  
Автор Lalara (брюнетка)
Публикувано27.05.08 09:08



По-скоро мисля, че става въпрос за секс при нас двамата, защото връзката е много страстна, а не за приятелство...
А съм на мнение, че водолеят както иска да е приятел с всички, така няма истински приятели... не може на този свят всички да са ти приятели.
Може би водолеят влага съвсем друго в тази дума- приятелство - - много хора за контакти и толкова.



Тема Re: телец и водолейнови [re: Lalara]  
Автор Kreiziinlove (oTka4a^ka)
Публикувано27.05.08 09:31



Аз съм Водолейка -
и мога да кажа,че има разлика м/у мъж водолей и жена - поне според хората които познавам....
и бих могла да кажа,че ще те размотава... в смисъл,че Водолея държи на свободата си (поне докато сам не реши да я даде...) .. Не че не си пада по теб - той просто така разбира любовта.
За него това са нормални отношения.. виждате се, купон, цуни муни и хоп - отлита...
а ти понеже си телец- жена! а жените телци са определено мазохисти за мен ..
ако някой мъж не ги "тъпче" няма да им е интересен. Сори,ама имам поне 4-5 приятелки телци ..всички сте така..
и не е да не го осъзнавате.. и защо стоите не знам!
;)
Успех и не оставяй любовта,а се бори ...но ако видиш,че няма смисъл и само се измъчваш ... ОТМИНИ ! има и други.



Тема Re: телец и водолейнови [re: Kreiziinlove]  
Автор Lalara (брюнетка)
Публикувано27.05.08 13:31



Не, не смятам, че съм мазохистка и че той ме тъпче. Аз съм била много обичана и любов никога не ми е липсвала.
Жената телец е моногамна. Тя не обича да сменя партньорите си. За нея разнообразието е в дълбочината на връзката. С постянен и познат партньор можеш да изживееш неща, които никога няма да познаеш в случайни прелитащи връзки.
От друга страна тази връзка е изключително предизвикателство за мен . Може би просто така си правя по-интересен живота. Пък и този водолей има 4 земни планети и може би това го прави близък с мен. И двамата имаме Марс в Телец.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.