Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Хороскоп на близнацинови  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано25.03.08 22:17



Правили ли сте? :)
Интересно ми е при няколко минути разлика в раждането (несъществени разлики в картите), означава ли това, че децата ще имат еднакви заложби, съдби и прочие?
Не знам как да си формулирам въпросите по-точно, понеже в главата ми в момента е хаос



Life can be understood only backwards, but can be lived only forwards.

Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: Bиливap]  
Автор bLaf (познат)
Публикувано25.03.08 23:01



Тва е доста интересна материя и винаги съм давал тоя пример против астрологията. В крайна сметка астролозите и хард-кор поддръжниците им ме "затапват" с неща като:

- няколко минути разлика може да променят знака на куспидата на някой дом или планета да мине в друг дом (което е най-доброто обяснение на фона на другите)

- значението на асцендента по градуси(Сабиански символи, тълкувания на Сефариал и другите автори, работещи в сферата) се променяло...

- социума на индивида предизвиквал други аспекти да бъдат активирани... или някаква подобна повърхностна теория.

- аспектите към асцендента се променяли...



Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: bLaf]  
Автор galy ()
Публикувано26.03.08 00:29



Хард-кор поддръжници...ха-ха това ми хареса.

Това е най-сериозното предизвикателство в астрологията - хороскопите на близнаците. Обаче има ли близнаци, които да са се родили с разлика по-малка от 5 минути? За повечето, които аз зная, има разлика поне от 10 минути. А 10 минути са си бая време, особено при построяването на производните карти в индийска астрология.



Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: galy]  
Автор Lillie (~passing by~)
Публикувано26.03.08 09:22



Наскоро една позната ми спомена за близнаци с 5 минути разлика. Но доколко часът на раждане е точен?





Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: galy]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано26.03.08 13:23



"Това е най-сериозното предизвикателство в астрологията - хороскопите на близнаците. Обаче има ли близнаци, които да са се родили с разлика по-малка от 5 минути? "
------------------------------------------------------------------------------------------------

Имам племенници близнаци - родени със секцио , с не
повече от 2 мин. разлика.....
не съм се "ровила" в хороскопите им, защото са още малки,
( а, и с хороскопи на близнаци не бих се заела)
но външния им вид и развитието показват "огромни" различия:

Тя - момиче, руса, синеока, оправна, подвижна, с интереси в "дизаина"
( рисува, реже, лепи, "шие")

Той - момче, тъмнокос, тъмноок, сериозен, приказлив, с бърз ум
общителен, силен, леко флегматичен, незаинтересован от
ежедневни дейности.

Толкова са различни, че такова предизвикателство
не съм "дорасла" да разгадавам





Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: Bиливap]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано26.03.08 13:50



да има разлика
5-10 мин може да се смени знака на асцендента или луната да е в различен знак, или слънцето да сключва някакъв аспект при едно дете, а да го няма в картата на другото дете.



Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: Moonstone]  
Автор Lillie (~passing by~)
Публикувано26.03.08 15:12



Да, ама твоите са разнояйчни (или двуяйчни им викат?) и разнополови.
Интересно е да се разгледат хороскопите на двама еднояйчни близнаци със съвсем малка разлика в часа на раждане





Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: Lillie]  
Автор bLaf (познат)
Публикувано26.03.08 16:32



Ми 2 минути голяма разлика ли е бе?



Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: bLaf]  
Автор Lillie (~passing by~)
Публикувано26.03.08 16:54



Според мен много малка





Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: Lillie]  
Автор bLaf (познат)
Публикувано26.03.08 17:15



Ми тогава?

Мен би ми било интересно да разгледаме такива карти.

Родени с 2 минути разлика, а са коренно различни - дори с различни полове. Не би ли трябвало да е показано това в картата?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.