Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: bLaf]  
Автор Lillie (~passing by~)
Публикувано31.03.08 18:11



То и при мен като че ли има такава тенденция...
Първата половина от живота - "хождение по мукам", за втората ще видим... Дано най-сетне се активира пустия "неаспектиран" Юпитер в седми





Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: galy]  
Автор Varadave ()
Публикувано31.03.08 18:16



Разсмя ме тотално с тази водичка. Може и водка да е. Случайно да пийнеш по погрешка.
___________________________________________________________________
Гали днес много се смея дори Германеzа ме гледа.....
Да видим утре.... Уж лос ден мие.....
Ще ви приЗная една интимна тайна....
Като студентка бях гльтнала неЩо много РОм zяло сисенzе...
Бях с алкохолно натряване 3 дни ..... на поправка....
От тогава до сега ПФУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ.
Не ставам За бьлгарска трапеЗа...
Пьк Знам ли дали Ще дойда пак по вкуса?????

Ich bin wieder hier in mein Revier.....

Редактирано от Varadave на 31.03.08 18:18.



Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: Lillie]  
Автор bLaf (познат)
Публикувано31.03.08 18:23



То при всеки човек е така обикновено.

Особено този, който иска да постигне нещо. Трябва да работи, да учи, да балансира социален живот, апък му се живеееее.. млад е.. съответно е трудно. А като одъртееш - кво? Бачкане, бира, мързел.. не че е много лесно, но човек определено му е по-трудно през периода, в който се стреми да постигне повече - а това обикновено е първата част от живота.

Въпроса е да ти кажат до коя година ще бъде именно тази първа част от живота ти





Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: galy]  
Автор Varadave ()
Публикувано31.03.08 18:25



Е ако бесе той мангал...


Мангала Доса де....
Щях да му дам тип:
В вторник да пости никави меса само плодове....
Червен zвят табу и от Червенокоски бягай на далеЧ....
Тип 3 в 1...

Ich bin wieder hier in mein Revier.....

Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: Varadave]  
Автор Lillie (~passing by~)
Публикувано01.04.08 10:09



Мангал нали Марс беше?





Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: Lillie]  
Автор Varadave ()
Публикувано01.04.08 10:17



МангалЧо.... МангалЧо....
да Марс е....

Ich bin wieder hier in mein Revier.....


Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: Lillie]  
Автор Axepнap (непознат )
Публикувано01.04.08 11:00



Моля да ме извините, но съм още зелен в астрологията. Това обаче, не ми пречи да имам желание да се уча. Имам един въпрос: в астро.ком вкарах данните на близначките и после включих на Natal,Progressions, Solar Arc. Знам какво означава натал и солар, обаче какво е Solar Arc? Нали няма да ме сритате, че питам тук, но ми направи нещо впечатление по картите на близначките, а пък не мога да си го изтълкувам. Но поне една карта мога да скалъпя.





Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: Axepнap]  
Автор Lillie (~passing by~)
Публикувано01.04.08 11:22



Няма нужда от ритници


Solar Arc Direction е Дирекция на слънчевата дъга.
Отговаря на зодиакалната дирекция в програмата Zet, една от най-използваните предиктивни техники
Работи на принципа на символичната дирекция градус-година с тази ралика обаче, че "дъгата" се мести напред (и назад - в ретроспекция) според реалното движение на Слънцето



Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: Lillie]  
Автор Axepнap (непознат )
Публикувано01.04.08 11:28



Благодаря, Lillie. Много си мила. Явно има много да уча, но не без помощ. Чета ви с интерес, а и темата е страшно интересна. Знаеш ли какво ми направи впечатление в двете карти за датата на удавяне на едната близначка- Меркурий е точно на МЦ в 8 дом на 1-та близначка. Нали 8 дом символизира смъртта, ако не греша? А пък този Меркурий управлява Асц. на близначките. Дано не пиша глупости. Поправи ме, ако нещо не съм се изразил правилно. Още веднъж много благодаря за разяснението.





Тема Re: Хороскоп на близнацинови [re: Axepнap]  
Автор Lillie (~passing by~)
Публикувано01.04.08 11:41



В повечето случаи при събития като горепосоченото участва цял комплекс от фактори, рядко един транзит или дирекционен аспект може да дефинира това, което се случва. Затова се въздържам от коментари, тъй като изисква много време (което липсва) и концентрация. Всъщност темата бе добър пример за това дали и как астрологията "работи" и дали е възможно с помощта на астрологията да се дефинират разликите в две почти еднакви карти. Наистина това не е много лесна задача, дори за опитен астролог






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.