Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: moje li xoroskopa da opredeli stepenta na vqrnostнови [re: samoznaika]  
Автор Porto (fresh)
Публикувано19.03.08 16:31



Незнам доколко добре познаваш този мъж за да си така убедена, че не изневерява и дали е удобно да му дадеш данните? Какви са планетите във водолей и Уран как е поставен?



Тема Re: moje li xoroskopa da opredeli stepenta na vqrnostнови [re: Porto]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано19.03.08 16:49



Ако искаш постни картата.Ето данните 26.04.1973 16.30,Пловдив.Имам работа и ще се включа по-късно.
Имам разрешение(да не разбуня духовете излишно)



Тема Re: moje li xoroskopa da opredeli stepenta na vqrnostнови [re: samoznaika]  
Автор Porto (fresh)
Публикувано19.03.08 17:05



Венера във водолей може да завързва всякакви социални контакти, да бъде много отворена за нови запознанства, а в партньорските отношения либерална и не много сериозна. Не влага много чувства във връзката, в голяма степен е егоист и държи преди всичко на на собственото си удоволствие. Ще мога по-късно да постна карта. A какво трябва да търсим - аспекти за вярност?



Тема Re: moje li xoroskopa da opredeli stepenta na vqrnostнови [re: Porto]  
Автор Canopus (speechless)
Публикувано19.03.08 17:12



В отговор на:

Незнам доколко добре познаваш този мъж за да си така убедена, че не изневерява ...............




Познава го добре, но и аз съм убеден, че даже сега да не го прави, при първа възможност "би се прежалил"

- In Partibus Infidelium .... Auri sacra fames! -

Тема Re: moje li xoroskopa da opredeli stepenta na vqrnнови [re: Porto]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано19.03.08 17:12



наскоро имах един пример на изневяра на мой познат със стелиум във везни в пети дом(роден е на 31.08.1981 в 0:30 мин. в Бургас)
много ми е интресен като поведение точно в това отношение..връзки, жени, секс и тъй като всичко ми споделя, мога да сравянявам поведението му с картата...
интерсното е ,че създава впечатление ,че може да поддържа паралелни връзки, а сега наскоро след като му се отдаде възможност да бъде с някаква друга, на която е имал мерак ;) ми сподели,че се чувствал много гузен и виновен пред настоящата си партньорка, чак и го е казал защото не можел да лъже


с риск да я загуби, го казва! и така като се опитвах да го анализирам , смятам че поведението му е сбор от стелиума му в 5 дом(мерака), асцендента му в близнаци(говори много и не винаги това , което трябва) и слънце в дева(честен до глупост)

не знам...може вие да имате друго мнение повъпроса, така,че споделяйте



Тема Re: moje li xoroskopa da opredeli stepenta na vqrnнови [re: ToЧиЦa_]  
Автор Oxлиaндъp (moonbeam)
Публикувано19.03.08 17:21



честен до глупост

С такова отношение към честност, за каква вярност сме раз-търсили?



Редактирано от Oxлиaндъp на 19.03.08 17:22.



Тема KartaPoDanniteNaSamoznaikaнови [re: samoznaika]  
Автор Canopus (speechless)
Публикувано19.03.08 17:27





- In Partibus Infidelium .... Auri sacra fames! -


Тема Re: moje li xoroskopa da opredeli stepenta na vqrnнови [re: Oxлиaндъp]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано19.03.08 17:28



тихо сега

...ми усложнява си живота така..добре,че от другата страна приемат нещата по-философски
но на него напрво му е заложено да е такъв..не може да задържа нищо в себе си...затова не знам това въпрос на честност ли е или на наивност или едното е синоним на другото



Тема Re: moje li xoroskopa da opredeli stepenta na vqrnнови [re: ToЧиЦa_]  
Автор Canopus (speechless)
Публикувано19.03.08 17:34



В отговор на:

..... сега наскоро след като му се отдаде възможност да бъде с някаква друга, на която е имал мерак ;) ми сподели,че се чувствал много гузен и виновен пред настоящата си партньорка, чак и го е казал защото не можел да лъже ....


То първия път винаги е така, ще обръгне

- In Partibus Infidelium .... Auri sacra fames! -

Тема Re: moje li xoroskopa da opredeli stepenta na vqrnнови [re: ToЧиЦa_]  
Автор Canopus (speechless)
Публикувано19.03.08 17:42



А сега де?

честност - Слънце
наивност - Луна

Няма как едното да е синоним на другото



- In Partibus Infidelium .... Auri sacra fames! -


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.