Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Фантазираненови  
Автор 3aek (~now~)
Публикувано04.03.08 17:37



Отдавна имам едно въпросче, но не съм сигурна как да го формулирам



Та значи. Откакто се помня, а това е още от детската ясла, аз таковааа, абе много си фантазирам, да не кажа послъгвам. В смисъл не за някакви генерални неща. По-скоро хващам нещо в реалността, което в момента има значение за мен и в момент на разговор с други хора го завъртам и правя да изглежда по-интересно, по-шарено, по-вълнуващо и значимо. Мисля, че го правя, защото аз съм видяла даденото събитие/човек по даден начин, а ако го представя както е в действителност хората няма да ме разберат.... Сякаш реалността не ми е достатъчна, но винаги слагам и по нещо отгоре.
През деня също си фантазирам доста докато си върша обичайните неща. Интересното е, че много от нещата, за които си фантазирам по някакъв начин стават реалност след време. Колкото и да са странни.

Та исках да попитам кои планети/аспекти благоприятстват засилено фантазиране, украсяване, преувеличаване? А за реализирането на фантазиите?

Аз си мислех пре мен дали не е от съвпада на Нептун и Марс, но това са само догадки.

Ако някой иска данни, това съм аз: 13.11.1980, ок. 12:20 часа на обяд, Благоевград.

Get busy living or get busy dying

Редактирано от 3aek на 04.03.08 17:37.



Тема Re: Фантазираненови [re: 3aek]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано04.03.08 21:34



Споко, не си само ти. Аз колко се фантазирам чак се плаша

adam Darayavaus xsayathiya vazraka xsayatha xsayathiy


Тема Re: Фантазираненови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор 3aek (~now~)
Публикувано04.03.08 21:58



Ти добре си фантазираш, ама залъгваш ли другите, щото аз и тази беля правя понякога



Тамън реша край вече с фантазиите от днес ставам сериозен човек и бам - накъдря някаква историйка

Get busy living or get busy dying

Тема Re: Фантазираненови [re: 3aek]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано04.03.08 22:06



Не залъгвам, защото не смея да изрека фантазиите си, - няма да се случат така както искам.
Кажи някоя историйка!

adam Darayavaus xsayathiya vazraka xsayatha xsayathiy


Тема Re: Фантазираненови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор 3aek (~now~)
Публикувано04.03.08 22:30



Хмм, ми те историйките, които измислям са ежедневие. Преплитам реалност и фантазия и готово. Хората се хващат постоянно, защото винаги базирам разказа си на факти



Колкото до фантазиите... И аз не ги споделям, само си ги мисля, т.е въображението ми ги рисува и те често се случват. Преди време си изфантазирах среща с един човек на едно определено място, даже в съзнанието си му казах неща, които ме вълнуваха. И макар шансът изобщо да се видим клонеше към нула, след няма и месец неочаквани обстоятелства го доведоха точно на това място, съвсем случайно и аз бях там и думите, които вече бяха звучали в ума ми действително бяха казани. Беше много странно като усещане.

Имам много други примери, но твърде лични и не ми се спорелят във форума


Get busy living or get busy dying

Тема Re: Фантазираненови [re: 3aek]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано04.03.08 22:49



Ти си почти магьосница, що това, което мислиш го осъществяваш в перспектива.
Аз сега неотложно се нуждая от такива способности, ама пусто нямам.

adam Darayavaus xsayathiya vazraka xsayatha xsayathiy


Тема Re: Фантазираненови [re: 3aek]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано05.03.08 09:05



----------------------------------------------------------------
"Преди време си изфантазирах среща с един човек на едно определено място, даже в съзнанието си му казах неща, които ме вълнуваха. И макар шансът изобщо да се видим клонеше към нула, след няма и месец неочаквани обстоятелства го доведоха точно на това място, съвсем случайно и аз бях там и думите, които вече бяха звучали в ума ми действително бяха казани. Беше много странно като усещане. "
-----------------------------------------------------------------

Не мислиш ли, че може да си получила тази информация,
предварително, за нещо, което се е случило вече, някъде
във времето и което потвърждава факта, че има повече
от една реалност ....(ама да не задълбавам в тази посока...)





Тема Re: Фантазираненови [re: Moonstone]  
Автор 3aek (~now~)
Публикувано05.03.08 09:29



Мислила съм и по тази версия. Като 5-6-годишна имах ужасяващи страхове (а страховете са просто фантазии с отрицателен знак), че нашите умират. Денем и нощем се сепвах от тези мисли. След няколко години това наистина се случи, изгубих родителите си още като дете.
За щастие не става с всяко нещо, което си помисля, но някои от по-натрапчивите фантазии - положителни или отрицателни, се случват с удивителна точност. И понеже нямам никакви ясновидски дарби си мислех дали по някакъв начин не предизвиквам събитията с мислите си, това е другата версия. Сега по-скоро мисля, че събитията, които е писано да се превърнат в реалност се случват, независимо от това какво си мисля. И че просто въображението ми е в малко повече

.

Get busy living or get busy dying

Редактирано от 3aek на 05.03.08 09:29.



Тема Re: Фантазираненови [re: 3aek]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано05.03.08 09:54



"И понеже нямам никакви ясновидски дарби "
------------------------------------------------------------

еее..., това кой ти го каза ? или си мислиш,
че трябва да въртиш кристалното кълбо....





Тема Re: Фантазираненови [re: 3aek]  
Автор Oxлиaндъp (moonbeam)
Публикувано05.03.08 10:01



И понеже нямам никакви ясновидски дарби си мислех дали по някакъв начин не предизвиквам събитията с мислите си

Хаха, и аз съм си мислела така, особено като ме е било страх от някой сън. Но си мисля, че това е по-силна интуиция, която усеща "предварително" някои неща просто защото те вече се носят във въздуха, но са недоловими за повечето хора.
Както може да се предусети бурята преди да е настъпила. Don't you think? Или пък усещаш нечии други мисли и си мислиш, че са твои.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.